Lehekülg 5, kokku 16 EsimeneEsimene 12345678915 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 313

Teema: RB Leipzig

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

lugesin ka kogu stoori läbi Leipzigi kohta, päris huvitav. Aga ma ei teeks ühtegi etteheidet - suurliigade jalgpall on ammu suur bisnis, seega miks sõimata Red Bulli, kes samuti tahab äri ajada - kummaline sotsialistlik mõtlemine siin foorumis vahel

Alati on tore, kui mõni uus klubi esile kerkib ja mugavustsoonis kükitavatele hiidudele koti pähe tõmbab, nagu eelmine aasta Leicester tegi.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    lugesin ka kogu stoori läbi Leipzigi kohta, päris huvitav. Aga ma ei teeks ühtegi etteheidet - suurliigade jalgpall on ammu suur bisnis, seega miks sõimata Red Bulli, kes samuti tahab äri ajada - kummaline sotsialistlik mõtlemine siin foorumis vahel
    Saksamaal üldiselt niimoodi klubiasja ei aeta, muud midagi. Sotsialismiga ja veel vähem selle foorumiga pole siin midagi pistmist.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Saksamaal üldiselt niimoodi klubiasja ei aeta, muud midagi. Sotsialismiga ja veel vähem selle foorumiga pole siin midagi pistmist.
    Kas sa mõtled mingisuguseid jalgpalli klubimajanduse traditsioone, mida Leipzig täie hooga nüüd murrab? Võiksid selgitada, mind täitsa huvitaks. Võtan tagasi oma sotsialismi-torke ka.

mia san mia Kasutaja feedme avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

RBL töö väljakul on olnud kahtlemata laitmatu ja see on hoopis teine teema kui põhimõtteid, mille eest klubi seisab. Peab respekteerima mängijate rasket tööd, mis nad edetabeli tippu on toonud. Kuid sellegipoolest arvan, et tervet hooaega nad selliselt välja ei mängi. Meeskonnas pole sellist sügavust veel ja Dortmund, Bayern mingi hetk muutuvad kindlasti stabiilsemaks. Sellegipoolest, seis on huvitavaks tehtud.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kas sa mõtled mingisuguseid jalgpalli klubimajanduse traditsioone, mida Leipzig täie hooga nüüd murrab? Võiksid selgitada, mind täitsa huvitaks. Võtan tagasi oma sotsialismi-torke ka.
    Näiteks selle teema postitus #15 ja ericbana postitus augusti lõpust.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas feedme Vaata postitust
    RBL töö väljakul on olnud kahtlemata laitmatu ja see on hoopis teine teema kui põhimõtteid, mille eest klubi seisab. Peab respekteerima mängijate rasket tööd, mis nad edetabeli tippu on toonud. Kuid sellegipoolest arvan, et tervet hooaega nad selliselt välja ei mängi. Meeskonnas pole sellist sügavust veel ja Dortmund, Bayern mingi hetk muutuvad kindlasti stabiilsemaks. Sellegipoolest, seis on huvitavaks tehtud.
    Ei ütleks, et Leicester'i meeskonnal eelmine hooaeg üleliia seda sügavust oli.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Alati on tore, kui mõni uus klubi esile kerkib ja mugavustsoonis kükitavatele hiidudele koti pähe tõmbab, nagu eelmine aasta Leicester tegi.
    Väljaspoolt vaadates ilmselt ongi uus ja huvitav. Seda ei saa ette heita. Samas ei suuda mina isiklikult ilmselt iialgi Leipzigi edust vaimsutuma hakata. Suurliigade jalgpall on jah ammu suur bisnis. On seda ka Saksmaal. Lihtsalt Saksamaal on võrreldes muu maailmaga ikka laias laastus seda veidi teistel alustel korraldatud siiani. Ja see on üks asi olnud, mis mind isiklikult Saksamaa jalgpalli juures on köitnud nt.

Aga nagu ma juba ütlesin, siis väljaspoolt liigat jälgides tundub ilmselt tõesti huvitav. Näiteks kui 2009 Wolfsburg meistriks tulin, siis olin ka pigem nende poolt. Peamiselt küll konkreetsete mängijate pärast (Grafite ja Benaglio). Toona ei teadnud ma nt Wolfsburgi klubi tausta, toimimist ja struktuuri ning vaatasin lihtsalt ainult väljakul toimuvat. Nüüd suures plaanis ka sarnaste klubide tausta ja nende toimimist teades ei ole ma kindel, kas suudaksin sellisest olukorrast samamoodi vaimustuda.

e: Ja mis Leipzigi veel puudutab, siis hetkel on veel siiski mingis mõttes võimalik mul isiklikult neid aktsepteerida. Eelkõige just selle praeguse mängijatepoliitika tõttu. Kui sealt tõesti ka edaspidi noori Saksa talente nt tulema hakkab. See tundub neil veidi selline indulgentsi moodi asi olevat. Et klubi juhtimise pool on üdini mäda, aga heastame seda normaalsema üleminekupoliitikaga. Eks paistab, kuidas see neil kestab. Kui näiteks tõesti peaksid CL-i kohale jääma ja RB juhtidel euromärgid silme ees kokku löövad, siis võib see noormängijatele suunatud lähenemine õige varsti unustusse vajuda. Ja siis poleks enam tõesti mitte midagi aktsepteeritavat minu jaoks.

Eesti koondislane Kasutaja bubbles avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Timo Werner oli ikka suht geniaalne ost.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Kui Schwolow teeb väravas kõik selleks, et kandikul väravaid ette anda, siis võib tunduda küll.

Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Koondise jaoks hädavajalikult.

mia san mia Kasutaja feedme avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui Schwolow teeb väravas kõik selleks, et kandikul väravaid ette anda, siis võib tunduda küll.
    Vaatasin need gifid ära ja minu meelest teed küll natukene liiga, teise keerutas omale küll ise kokku, aga ülejäänud olid minu silmis kõik päris hästi pullide seisukohalt mõeldud-lahendatud ning vv-d nendes süüdistada kergelt ülekohtune...

Ok, neljanda lasi ka teoorias esiposti sisse, aga no mina näeksin probleemi pigem kaitseliinis ning väga heas diagonaalsöödus.

EDIT: Vaatasin veel väravad üle ning kaitse puha sõelapõhi Teil
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Vaatasin need gifid ära ja minu meelest teed küll natukene liiga, teise keerutas omale küll ise kokku, aga ülejäänud olid minu silmis kõik päris hästi pullide seisukohalt mõeldud-lahendatud ning vv-d nendes süüdistada kergelt ülekohtune...

Ok, neljanda lasi ka teoorias esiposti sisse, aga no mina näeksin probleemi pigem kaitseliinis ning väga heas diagonaalsöödus.

EDIT: Vaatasin veel väravad üle ning kaitse puha sõelapõhi Teil
    Olen nõus, et kaitse on kohutav hetkel. Mitte ainult kaitseliin vaid kogu kaitsetegevus, kaasaarvatud kaitsvad poolikuda (Höfler ja Abrashi), kes pole kuidagi kaitsetöös liini abistanud viimasel ajal. Siiski jään Schwolowi osas oma arvamusele. Teise ja neljanda peaks iga normaalne Bundesliga tasemel väravavaht ära võtma. Kolmanda ära võtmist võiks ka paremal päeval soovida. Kui vöravavaht kaitset kordagi ei päästa, siis mingit head keemiat nende liinide vahel ei tekigi. See on peamine erinevus võrreldes eelmiste väravavahtidega. Kui varem kaitseliin eksis, siis oli vähemalt üsna suur variant, et Baumann või Bürki päästab olukorra. See hooaeg pole siiani midagi sellist olnud.

Schwolowil on kaks suurt miinust, mis paraku on liiga olulised ja suured, et ta võiks Bundesliga tasemel mängida. Esmalt ei taju ta minu meelest hästi, kus värav asub. Seda nägi hästi neljanda puhul eile. Aga see pole sellest hooajast kaugeltki ainuke olukord. Teine miinus on see, et ta ei "oma" karistusala nagu Baumann või Bürki. Eriti just kornerite ajal ja tsenderduste puhul. Schwolowi puhul puudub igasugune kindlus,et ta tsenderduse püüab. Ja see on tõsine probleem juba.

Loodetavasti vaadatakse kuskil Šveitsi või Austria turul kiriemas korras ringi. Kuigi kahtlen, et enne järgmist hooaega selles valdkonnas midagi muutub.

Eilne ainuke positiivne asi oli see, et Höfler sai 5-nda kollase ja Streich ei saa teda järgmises mängus kasutada. Saab vähemalt üheks mänguks temast rahu.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Vaatsin Werneri väravaid ainult ja see 3-1 oli küll selline, et mida Freiburg üldse platsil tegi? Jalg nii sirgu all kui üldse saab olla, mitte mingit soovi palli kätte saada polnud.
    BVB - Pärnu

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Päris OK mängu algus.

Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Algus on taas hea

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Wernerile palju pole vaja.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Haige simulant on samas. Schalke oleks äärepealt järgmises rünnakus uuesti sisse imenud.

Eesti koondislane Kasutaja bubbles avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Wernerile palju pole vaja.
    Dive.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Dive.
    Jep, aga 3 punkti taskus ja Leipzigi rong jätkab.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud