320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei, mul on tööl igav. Võtame Nainggolan vs Pjanic juhtumi ette. Niiöelda silmatesti läbivad mõlemad minu meelest üsna võrdselt- üks on liiga parimaid ehitajaid ja teine on liiga parimaid lõhkujaid. Väravaid laksasid mõlemad, kuigi Nainggolan pani iga mäng korralikult täisretard pealelööke peale, millest võinuks parem midagi ohtlikku edasi tekitada. Aga statistika veitsa kinnitab seda, et Pjanici oma tugevuste poolest oli totaalne liiga tipp, aga 9golil jäi veitsa puudu. Kuid tõsi, Nainggolani sisepõlemismootorit on raske statistikasse panna. Et jään lõppeks selle juurde, et Pjanic on ägedam kuna tal pole nii rõve soeng.

    Söödud (, millele järgnes pealelöök)
    1. Valdifiori 72
    2. Birsa ja El Kaddouri 64
    4. Pjanic 61
    ....
    23. Totti 42
    56. Nainggolan 31

    Resultatiivsed söödud
    1. Pjanic 10
    90. Nainggolan 2

    Täklingud
    26. Nainggolan 2.5
    120. Pjanic 1.5

    Vaheltlõiked
    109. Pjanic 1.5
    148. Nainggolan 1.1

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Väravavahi valiku oleks pidanud tegema ikka Perini suunas. Buffonil oli ilmselgelt palju lihtsam. Äärekaitsed olid igas meeskonnas täiesti kohutavad, niiet siin võib pm kõik mehed ümber vahetada või samaks jätta. Küll aga ei saa aru keskkaitses deVrij nimetamisest. Tegu on ju ometigi Lazio täiesti ribadeks tõmmatud kaitseliini põhimehega. Mis arvestuses ta kaitsvate meeste hulka mahub? Suvaline post. Janüüd jõuame selle listi kõige suurema fopaani. Saan aru et viha Rooma vastu on suur aga selle hooaja parim Romanista oli 9gol. Ilma temata oleksime ilmselt euro kohtadele mänginud. Ilmselgelt ei saa alahinnata ka Pjanici kümmet söötu, aga tema puhul oli tegemist pigem flop hooajaga ja 9goli puhul enese ületamisega ja enda kaardile panekuga. Niiet kui tahad Pjanici alles jätta, siis Marchisio eelistamine 9goli ees on küll kohutav möödalask. Ründes on Tevez ja Toni omal kohal , aga kuna ma kasutan 4-3-1-2 formatsiooni, siis P*tsinägu87 asemel paneksin küll algrivistusse hooaja kõige resultatiivseima killer passide andja ja skoorimismasina Totti. Sa ei saa öelda et ei tahaks näha kuidas vanameistrid Totti ja Toni vastastele uut ja vana kütaks. Ja nii need tiitltid tulevad!
      No sinu jutt on ikka korralik ajalehte keeratud lehmapask. Rääkides De Vrij-st siis sa äkki tuled päris hooaja algusesse ja mõtled järele kas see 22-aastane vend juhuslikult mängis täiesti uues liigas pea täielikult muutunud meeskonnas....tuletan meelde, et kaitses on keeleoskus ja kommunikatsioon väga tähtis. Peale suht kohutavat starti sai mehest kindel kivi kaitses ja oli seda alati, kui mängida sai. Paremat ostu oleks raske teha olnudki...Astüra on hale vari tema kõrval.
      Mis puutub reaalselt ka rioma headesse nägudesse siis seal ongi vaid üks-9munn....kõik muud vennad ei vääri mainimist kuna sellise kaliibriga lasti ennast ikka korralikult poole hooaja pealt nii täis, et Kihnu Virvel on siiamaani kõht lahti.
      Mingi titty best elevenisse????Norm värk ju.....
      Candreva on minu silmis Lazio hooaja parim mängija ja olen tähele pannud, et kui kedagi Laziost endale soovitakse siis on just tema see esimene kõigi seast. Seljataga on tugev hooaeg ja loodetavasti on tulevane veel parem.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Kõige kauem ühes klubis (pragu aktiivsed Serie A mängijad)

        TOTTI (ROMA) dal 1992
        BELLINI (ATALANTA) dal 1998
        DE ROSSI (ROMA) dal 2000
        BUFFON (JUVENTUS) dal 2001
        PELLISSIER (CHIEVO) dal 2002
        POMINI (SASSUOLO) dal 2004
        DI NATALE (UDINESE) dal 2004
        CHIELLINI (JUVENTUS) dal 2005
        PASQUAL (FIORENTINA) dal 2005
        MAGNANELLI (SASSUOLO) dal 2005
        MAURI (LAZIO) dal 2006
        TONELLI (EMPOLI) dal 2006
        BONERA (MILAN) dal 2006
        LEDESMA (LAZIO) dal 2006
        HAMSIK (NAPOLI) dal 2007
        RAFAEL (VERONA) dal 2007
        MARCHISIO (JUVENTUS) dal 2008

        Kommentaar

        Working...
        X