320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FA Cup 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Giganditaplus tundub täna juhtuvat.

    Kommentaar


      #32
      Onu Olll! Ikka see vägivald....
      Invest In Africa

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas olll Vaata postitust
        et võimalik on Chelsea v Millwall ?
        vaata või Football Factory uuesti üle
        aga ka väike meenutus nende 1995 karikamängust

        Chelseal on kunagi fännid olnud??? Päriselt?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Chelseal on kunagi fännid olnud??? Päriselt?
          Inglise liigat ja karikat võitnud meeskonnal on alati gloorikaid ju.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            FA karikas on tavaline kuradima külaliiga... natukene vanem ainult.

            Või kuidas muud moodi nimetada olukorda, kus omavahel mängivad kaks PL klubi ja seda ei kanta isegi telekast üle? See oleks ju karikasarjale kasulik kui saaks sellele tähelepanu, kui see oleks pildis.Aga ei, jätkame muidugi keskajas raisk...
            eks see vast on ikka näiteks selleks, et rahvas staadionile päriselt kohale läheks või nii. inglismaal ei peagi see absoluutselt mitte kedagi kottima, et meiesugused kapa-kohila ja sise-mongoolia taadid saaksid aasta jooksul kõikide mängude puhul edevalt monitori taga persetada. teine tera on neljas liiga vs premm mängudega, sest seal on esiteks alati giganditapp ja sürpriis õhus, teiseks saab väike klubi igas mõttes pilti, kolmandaks enda mastaabis ilged telerahad ja see kõik on neile äge ja nagu lotovõit ja noh, jalgpalliromantiline. ehk siis äge.

            aga kolmekümne kahest mängust mõne näitamata jätmine ei tõmba nüüd kogu sarja suhtes tähelepanu allapoole küll mitte ühestki nurgast. isegi kui premmiklubid ei mängitaks karikas pingisügajatest ja reservipoistest klopsitud amööbseid seltskondi nagu praegu elu kipub käima, oleks tavalisel vaatajal mingist burnley ja spursi karikamängust nii või teisiti poolpohhui. ilmselt kolmveerandki. selle sarja võlu on niikuinii mujal.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              eks see vast on ikka näiteks selleks, et rahvas staadionile päriselt kohale läheks või nii. inglismaal ei peagi see absoluutselt mitte kedagi kottima, et meiesugused kapa-kohila ja sise-mongoolia taadid saaksid aasta jooksul kõikide mängude puhul edevalt monitori taga persetada. teine tera on neljas liiga vs premm mängudega, sest seal on esiteks alati giganditapp ja sürpriis õhus, teiseks saab väike klubi igas mõttes pilti, kolmandaks enda mastaabis ilged telerahad ja see kõik on neile äge ja nagu lotovõit ja noh, jalgpalliromantiline. ehk siis äge.
              1) Jah, selle kohaleminekuasjaga läks õigehästi ju. Kogu see 9000'ne inimmass, kes pooltühjale staadionile suvatses ennast kohale vedada.
              2) Kas sellepärast, et kedagi inglismaal mingid kaugemale jäävad riigid ei koti, igasugustes Soomedes, USAs ja Aasia riikides käiaksegi mängu pidamas, et seal oma fännibaasi suurendada ja whatnot. Raha on raha, ükskõik kust see potentsiaalselt tuleb.


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              aga kolmekümne kahest mängust mõne näitamata jätmine ei tõmba nüüd kogu sarja suhtes tähelepanu allapoole küll mitte ühestki nurgast. isegi kui premmiklubid ei mängitaks karikas pingisügajatest ja reservipoistest klopsitud amööbseid seltskondi nagu praegu elu kipub käima, oleks tavalisel vaatajal mingist burnley ja spursi karikamängust nii või teisiti poolpohhui. ilmselt kolmveerandki. selle sarja võlu on niikuinii mujal.
              1) Kuidas seda öelda, et ei tõmba? Vaatajate arv ja seega kogutähelepanu sarja vastu ju reaalselt on numbriliselt väiksem. Mina näiteks ei pannud täna Pooli mängu sp käima et teist mängu ei kantud üle. Ma ei usu, et ma ainukene olen, kes tahab näha ainult kindla klubi mängu. Ma ei ütle, et Spurs-Burnley oleks olnud aasta vaadatuim vutimäng, mida ma ütlen on see, et kui seal nagunii kaamerad üleval on, siis on absurdne olukord, kui minimaalsete kuludega saaks mängu edastada, aga seda ei tehta.
              2) See kui näiteks täna oleks Burnley-Spurs mängu üle kantud ja Wimbeldon oleks samal ajal Poolile põske pannud ei oleks seda "mujal asuvat võlu" ju vähendanud. Homsed ajalehed oleksid ikka sellest teisest tulemusest jauranud.

              Kommentaar


                #37
                Vaevalt, et asi on selles, et FA ei müünud pilti. Pigem telekanalid ei tahtnud seda osta lihtsalt.

                Kommentaar


                  #38
                  Rainis, hommik on õhtust targem, mine magama. Minu meelest on ilmselge, et Premmi klubide omavaheline mäng FA karika raames ei ole nii pilkupüüdev kui Prem/madalama liiga kohtumine. Premmi klubide mänge näeb Premmi raames niikuinii, liigadevahelised mängud on haruldased ja intrigeerivamad.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ma ei ütle, et Spurs-Burnley oleks olnud aasta vaadatuim vutimäng, mida ma ütlen on see, et kui seal nagunii kaamerad üleval on, siis on absurdne olukord, kui minimaalsete kuludega saaks mängu edastada, aga seda ei tehta.
                    Seal oli kaamera üleval, aga mitte otseülekandes mängu näitamise jaoks. Sama lugu oli laupäeval ja pühapäeval paljude mängudega, sh vähemalt üks mäng, kus kaks Premieri klubi vastamisi, st Newcastle - Leicester. Kõigile Premieri mängudele on olemas tellijad eri telefirmade näol, kes nende otseülekannete profitasemel tootmise kinni maksavad. FA karika puhul see nii ei ole, on see siis FA halb turundus või tahtlik tegevus, et rahvas staadionile tuleks. Minu arusaamise kohaselt toodeti otseülekanded ühest mängust reedel, kahest laupäeval, kolmest pühapäeval, ühest eile ja ühest täna. Näiteks reedeõhtuse Cardiffi mängu ajal olid tribüünid peaaegu täiesti tühjad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ... kolmandaks enda mastaabis ilged telerahad ja see kõik on neile äge ja nagu lotovõit ja noh ....
                      Tahtsingi küsida, et kuidas FA Cupis nende raha jagamistega on? Sinu tsitaadist saan aru, et FA ei võta raha endale, vaid see jagatakse klubide vahel (oleks ju ka võimalik, et klubid saavad ainult edasijõudmise eest auhinnaraha ja õigused kuuluvad FA-le) ?
                      Ja kas piletitulu jääb koduklubile või jagatakse klubide vahel võrdselt? (kunagi olen kuulnud kedagi kurtvat, et suurklubid ei tahtvat poolt väikestele anda) Sel juhul oleks väikestel klubidel parem mängida suurtel staadionitel, kus piletitulu oleks potentiaalselt väga suur. Mul tekkis lihtsalt huvi, et kas näiteks Cambridge United on õnnelik, et saavad kodus mängida, või oleks neile suurem boonus olnud Old Traffordile minna.

                      EDIT: juba leidsin, et piletitulu jagatakse võrdselt (non-league klubid saavad isegi suurema protsendi). Teleõiguste eest saadakse ka midagi, aga täpsemalt ei leidnud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas RD Vaata postitust
                        Teleõiguste eest saadakse ka midagi, aga täpsemalt ei leidnud.
                        3. ringi teleõiguste eest sai iga teleris näidatud klubi (laupäevaseid mänge Briti saartel otse üle ei kantud ja seda ma ei tea, kas need neli klubi - Swansea ja WBA mängud - said tv-raha või mitte, tõenäoliselt ikka) 144000 naela, lisaks iga 3. ringis võitnud sats auhinnaraha 67500. Auhinnarahad suurenevad iga ringiga. Link.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Lisaks jagatakse mängupiletite tulu kahe klubi vahel ära, nii et näiteks Old Traffordil mängides saanuks Yeovil või Cambridge 50 protsenti piletituludest, kodumeeskond 40% ja allesjääv kümme läheks FAle, suurde auhinnarahade potti. 50 protsenti tänu sellele, et tegemist on madalama liiga klubidega - muidu oleks 45-45-10 jaotus.

                          Ja võin eksida, aga kas varem polnud nii ka kombeks (vaevalt küll siiani), et suurklubi andis sellisel juhul sageli vabatahtlikult kogu piletiraha väiksemale klubile? Sest noh näiteks see £67 500, mis eespool välja toodi, selle eest saaks manku Rooneyle tervelt kaks päeva palka maksta. Ehk et suht pohhui ja võib ära anda ka.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #43
                            WHU vs Everton ja Ipswich vs Southampton siis 3. ringi korduste telemängud järgmisel nädalal. Spursi fännid jäid jälle ilma.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              4. ringi brittide telemängud:
                              reedel, 23.01 Cambridge vs ManU
                              laupäeval, 24.01 Blackburn vs Swansea ja Liverpool vs Bolton
                              pühapäeval, 25.01 Doncaster/Bristol C vs Everton/West Ham ja Brighton vs Arsenal
                              esmaspäeval, 26.01 Rochdale vs Stoke
                              Laupäeval pakutakse ilmselt välismaalastele kell 17 ka paar mängu.

                              Midagi sellest siis ilmselt VSB kanalil. Päris huvitav, kelle huvid peale jäävad: kossufännide või Balti riikide miljonite Manku toetajate?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                2015 a kõige meelelahutuslikum mäng! Seda on raske ületada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X