320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    see rixxer on normaalne pelmeen peast ju tüüp kiidab messit kuigi see vend ei teinud enamus tähtsates mängudes sittagi. teised mehed vedasid tiimi. Ronaldol pole selliseid mehi, kes teda aitaksid. topi messi Reali meeskonda koos balega söötu panema, tüüp lihtsalt ei saaks söötu tagasi balelt, bale lööb palli auti või kaotab selle. Ronaldo tegi sellistest paskadest meeskonnakaaslatest hoolimata elu hooaja. siin pole kahtlustki. La Liga parim mängija kohe kindlasti ja ka kuldne pall 100% kui messi CL finaali ära situb.

    Kommentaar


      #32
      Oota jaalo kas sa reaalselt ikka arvad, et Ronaldo võidab kuldse palli?
      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

      Kommentaar


        #33
        kuldne pall antakse maailma parimale mängijale, mitte mingile küürakale, kes tänu heale tiimile võitis liiga

        Kommentaar


          #34
          Mida sa korrutad nagu kana seda tänu heale tiimile juttu. Sina ja härra RealFan võiksite ennast kurssi viia rohkem Messi statistikaga. Alustades võimaluste loomisega lõpetades väravatega. Ronaldo on küll võimas väravate lööja, kuid Messiga võrreldes ei midagi enamat. Messi on see aasta Ronaldost rohkem väravaid kokku löönud ning rohkem väravasööte andnud muidugi. Võimaluste tekitamisest ja dribblingutest ma ei hakka rääkimagi. Läks veits off topikuks ära, sorri.
          https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Messi ja Ronaldo vahe paistab antud hetkel olevat see, et Barca võitis liiga. Muud põhjust Messit eelistada ma ausalt öeldes ei näe. Ma küll pole kindel, mille alusel sa Nolitot ja Diego Alvest eelistad mõnele teisele Barca või Reali mängijale, võid selgitada
            No üldjuhul see vahe on jah, et kas su meeskond võidba tiitli ehk oled olulistes mängudes kasulik või ei võida (lased sirge jalaga peamiste konkurentide vastu).. Imelik oleks kui parima tiitel tuleks sellest, et tagusid Getafe ja teiste mudaliigameeskondade vastu kübaraid.. Krissu sai juba selle hooaja enamike väravate eest jaanuaris oma kuldse kuuli kätte.. Kuldpalli puhul võiks vaadata ikka 2015 teemat



            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              #36
              Ma ise arvasin, et teema käis La Liga ümber.

              Kontrollisin veidi fakte, tõepoolest, statistika järgi suurt vahet Ronaldo panuses kaitsemängu võrreldes eelmise hooajaga pole. Kuigi mulje on jäänud, et pingutab kaitses rohkem (pole soovinud väita, et Messiga võrdväärselt). Klaarimisi rohkem, pallivõitmisi vähem, ülejäänud stattides on erinevus vähetähtis. Ka CLi stattidest olulist erinevust välja ei tule. Ma küll ei tea, mida täpselt on pallivõitmise all sinu (rixxerile siis) poolt leitud numbrites mõeldud (WhoScored näiteks annab kokku ~60 tackles+interceptions), aga vahet väga pole ka vist. Endiselt, ma ei näe, kuidas see on ainus asi, mille järgi kaitsetegevust hinnata.

              Mis puutub Ronaldo panustesse tähtsates mängudes, siis nagu ma aru saan, loogika on umbes selline, et kui Real ei võida, siis järelikult on Ronaldo sitt. Kui Real võidab rohkem kui ühe väravaga.. siis pole Ronaldo panus oluline, eksju. Juventusele lõi kaks, Atleticole lõi liigamängudes 2, Valenciale lõi samuti ühe. Võib ju võtta ka Barca kaotatud mängud ning rääkida, kuidas Messi midagi ei suutnud. Ajuvaba argument. Samuti lõi ka Messi tihti 2-3 nendes 6-8:0-1 mängudes. Kas mitme puutega löödud väravad loevad mitmekordselt, ei tea. Muidu on ju tavaliselt räägitud, et Ronaldo kastist väljast ei löö, aga ilmselgelt see argument praegu ei toida.

              Endiselt, ei ole väitnud, et Ronaldo oli parem, tähtsam, mida iganes, pigem oli mu väide see, et nende panuses suurt vahet pole aga Barca võitis tiitli, Real mitte.

              Mis puutub härrasesse kasutajanime all SkyBlu.. Viin sinu vahelduseks kurssi statistikaga.

              Ronaldo: 61 väravat, 22 assisti 54 mänguga
              Messi: 56 väravat, 27 assisti 55 mänguga.

              Ja nüüd liiga juurde, kuna teema (endiselt) peaks olema see. Lisaks ei pakuta eriti detailset statistikat Copa või teiste mängude kohta.
              Ronaldo: 48 väravat, 16 söötu, 73 loodud võimalust, 3095 minutit
              Messi: 43 väravat, 18 söötu, 93 loodud võimalust, 3375 minutit

              Ma ei näe kolossaalset erinevust siin. Võib ju ka välja tuua statistika, mis soosiks Ronaldot, näiteks võidetud õhuvõitlused. Mis mõte sellel on? Niisama suure suuga võid minna kusagil linna peal ka kellegagi tüli norida ju. Klähvimise asemel võiks ju natukenegi üritada objektiivselt asjadele vaadata, või on see liiga palju küsitud?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                No üldjuhul see vahe on jah, et kas su meeskond võidba tiitli ehk oled olulistes mängudes kasulik või ei võida (lased sirge jalaga peamiste konkurentide vastu).. Imelik oleks kui parima tiitel tuleks sellest, et tagusid Getafe ja teiste mudaliigameeskondade vastu kübaraid.. Krissu sai juba selle hooaja enamike väravate eest jaanuaris oma kuldse kuuli kätte.. Kuldpalli puhul võiks vaadata ikka 2015 teemat



                http://www.football-espana.net/50691...ga-team-season
                Eks ikka vaatame ainult seda osa statistikast, mis sobib paremini, nagu ma aru saan. Messi lõi tõeliste tippmeeskondade vastu oma kübarad. Espanyol (kodus), Depor, Levante ning Rayo Vallecano. Sevilla ka (kodus), neile lõi Ronaldo võõrsil kübara näiteks. Minu teada mängiti La Ligat ka aastanumbri 2014 sees, endiselt ei näe, kas nende mängude eest anti vähem punkte või milles on asja tuum. Eelmist posti ei hakka kordama v.a.. endiselt ootaks natukenegi objektiivsust.

                Ehk siis, endiselt ei näe suurt vahet nende meeste panuses, Messi panusest on lihtsalt rohkem kasu, seega ei vaidle vastu, kui ta parimaks valitakse. Lihtne, loogiline. Aga no mingit illi ajada, nagu a la Ronaldo midagi tähtsates mängudes ei teinud, lõi kübarad külameeskondade vastu jne justkui Messi puhul oleks midagi oluliselt teisiti... imelik ei ole?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Eks ikka vaatame ainult seda osa statistikast, mis sobib paremini, nagu ma aru saan. Messi lõi tõeliste tippmeeskondade vastu oma kübarad. Espanyol (kodus), Depor, Levante ning Rayo Vallecano. Sevilla ka (kodus), neile lõi Ronaldo võõrsil kübara näiteks. Minu teada mängiti La Ligat ka aastanumbri 2014 sees, endiselt ei näe, kas nende mängude eest anti vähem punkte või milles on asja tuum. Eelmist posti ei hakka kordama v.a.. endiselt ootaks natukenegi objektiivsust.
                  Objektiivsus ei ole kohe kindlasti löödud väravaid kokku lüüa. Filtreeri nüüd seal whoscore.com portaalist need olulised mängud välja (nt esiviisiku vastu) ja vaata näitajaid peale väravate: tacklingud, duels, dribbling won, söödud, interceptions, väravasöödud ja väravad. Näpuga vbla veel midagi. Ja oluline oleks ka nn decisive/winning goals. Sa opereerid siin pelgalt ühe asjaga- löödud väravad ja räägid, et selles mõttes liigas oli Ronaldo samaväärne Messiga. Vihje- ei olnud, kohe pika puuga isegi. See La Liga hooaeg oli üks paremaid Messisid, mida mina näinud olen, ja seda just all-around mängijana ja meeskonna tiitlini vedajana. Ja seetõttu on ta ka igas vähegi asjaga kursis olevas väljaandes aasta mängija La Ligas, teenitult. Vä arvata LFP, mis muidugi pole väljaanne. Rohkem ei midagi, muud ma ei püüa väita.
                  Ja veel- balls won back ei ole tackles+interceptions.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Objektiivsus ei ole kohe kindlasti löödud väravaid kokku lüüa. Filtreeri nüüd seal whoscore.com portaalist need olulised mängud välja (nt esiviisiku vastu)
                    Liigas on iga mäng oluline ju? Punkte antakse nii tabeli tipus kui ka põhjas olevate meeskonde võitmise eest mõlemal puhul 3.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Liigas on iga mäng oluline ju? Punkte antakse nii tabeli tipus kui ka põhjas olevate meeskonde võitmise eest mõlemal puhul 3.
                      Jep, aga valged kaotasid tiitli just top 5 vastu, kus krissu ei performinud vajalikul määral...
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Mis puutub härrasesse kasutajanime all SkyBlu.. Viin sinu vahelduseks kurssi statistikaga.

                        Ronaldo: 61 väravat, 22 assisti 54 mänguga
                        Messi: 56 väravat, 27 assisti 55 mänguga.

                        Ja nüüd liiga juurde, kuna teema (endiselt) peaks olema see. Lisaks ei pakuta eriti detailset statistikat Copa või teiste mängude kohta.
                        Ronaldo: 48 väravat, 16 söötu, 73 loodud võimalust, 3095 minutit
                        Messi: 43 väravat, 18 söötu, 93 loodud võimalust, 3375 minutit

                        Ma ei näe kolossaalset erinevust siin. Võib ju ka välja tuua statistika, mis soosiks Ronaldot, näiteks võidetud õhuvõitlused. Mis mõte sellel on? Niisama suure suuga võid minna kusagil linna peal ka kellegagi tüli norida ju. Klähvimise asemel võiks ju natukenegi üritada objektiivselt asjadele vaadata, või on see liiga palju küsitud?
                        Ma rääkisin selle aasta üleüldisest statistikast. Vabandan veelkord offtopicu pärast. Tõin lihtsalt vastuväited jaalole miks Ronaldo kuldset palli selle aasta põhjal ei vääri. (Ma ise ka ei tea miks ma ikka ta debiilsetele postitustele reageerin). Poleks pidanud sind oma postituses kaasama. Ei tea kust sa küll selle loodud võimaluste statistika leidsid. Hiljuti jäi silma statistika kus Ronaldo ei mahtunud isegi top 10-sse loodud võimalustega. Objektiivsust võiksid nõuda pigem koeralt nimega jaalo, kes taaskord keti otsast valla pääsenud.
                        https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Jep, aga valged kaotasid tiitli just top 5 vastu, kus krissu ei performinud vajalikul määral...
                          Ronaldo oli igas mängus PARIM! Sevilla vastu laksis üksinda hattricki, et veel Reali mängus hoida. teised mehed on need, kes ei performinud. tra mauk, võiks sellest aru saada, et tiitel läks tänu balele ja muudele jobinskidele. kui messil oli kehv mäng ja tal oli neid mitmeid - tean, sest olen selle aasta sees näinud pea igat barca mängu - siis lõid ta tiimikaaslased need väravad ära, mis võidud tõid. kui Ronaldo mõni mäng ei skoorinud, siis mida tegi bale? see vend oli vapsjee mitu kuud kuival. kõvad tiimikaaslased ikka. ja siis mingi maunik siin tuleb rääkima, et tiitel kaotati, kuna Ronaldo ei mänginud piisavalt hästi? Ronaldo tegi elu parima hooaja ja mängis kõigist kõige paremini!

                          Kommentaar


                            #43
                            Jaalol saab varsti foorumis aasta täis.. ja endiselt võetakse teda tõsiselt.

                            Nende väravate olulisuse hindamine on ka suhteline (loe: subjektiivne) ning üleüldse võtaks nende analüüsimine liiga kaua aega. Mitu Messi kolmest väravast Sevilla vastu siis tähtsad olid? Või kas 3:1 värav Atletico vastu oli ka tähtis? Igatahes, top-6 meeskondade vastu lõid mõlemad 9 väravat. On teatud statistikuid, milles Ronaldo on parem. Tõin juba välja peavõitlused, klaarimised, neid on veelgi. Ning kas päeva lõpuks on suur vahe, kas ründaja võidab palli tagasi korra ühe mängu või korra kahe mängu jooksul? Prioriteet peaks ikkagi olema ju resultatiivsus. Ronaldo lööb pisut rohkem väravaid, mõnevõrra vähem panustab võimaluste loomisesse (2,2 vs 2,5 key passi mängust).

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Jaalol saab varsti foorumis aasta täis.. ja endiselt võetakse teda tõsiselt.

                              Nende väravate olulisuse hindamine on ka suhteline (loe: subjektiivne) ning üleüldse võtaks nende analüüsimine liiga kaua aega. Mitu Messi kolmest väravast Sevilla vastu siis tähtsad olid? Või kas 3:1 värav Atletico vastu oli ka tähtis? Igatahes, top-6 meeskondade vastu lõid mõlemad 9 väravat. On teatud statistikuid, milles Ronaldo on parem. Tõin juba välja peavõitlused, klaarimised, neid on veelgi. Ning kas päeva lõpuks on suur vahe, kas ründaja võidab palli tagasi korra ühe mängu või korra kahe mängu jooksul? Prioriteet peaks ikkagi olema ju resultatiivsus. Ronaldo lööb pisut rohkem väravaid, mõnevõrra vähem panustab võimaluste loomisesse (2,2 vs 2,5 key passi mängust).
                              Ah, loe nate silveri statportaali messi is incredible ja saad oma vastuse. Ma rohkem ei viitsi, andmeid on rohkem kui sa arvad. Muidugi, on veel üks argument, mis algab, lies, damn lies and...
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Jaalol saab varsti foorumis aasta täis.. ja endiselt võetakse teda tõsiselt.

                                Nende väravate olulisuse hindamine on ka suhteline (loe: subjektiivne) ning üleüldse võtaks nende analüüsimine liiga kaua aega. Mitu Messi kolmest väravast Sevilla vastu siis tähtsad olid? Või kas 3:1 värav Atletico vastu oli ka tähtis? Igatahes, top-6 meeskondade vastu lõid mõlemad 9 väravat. On teatud statistikuid, milles Ronaldo on parem. Tõin juba välja peavõitlused, klaarimised, neid on veelgi. Ning kas päeva lõpuks on suur vahe, kas ründaja võidab palli tagasi korra ühe mängu või korra kahe mängu jooksul? Prioriteet peaks ikkagi olema ju resultatiivsus. Ronaldo lööb pisut rohkem väravaid, mõnevõrra vähem panustab võimaluste loomisesse (2,2 vs 2,5 key passi mängust).
                                Jutt ei käi väravatest... Värav on keskmise jalgpallisõbra jaoks oluline näitaja.. Kui vaid selle põhjal hinnata, siis peaks Barca Iniesta kohe suvel maha ärima Ehk peaks ka jalkas hokile sarnaselt hakkama rohkem väärtustama ka neid eelviimase söödu andjaid, et sinusugused suudaksid peamistest statistikanumbritest kaugemale näha?
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X