Lehekülg 2, kokku 33 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 652
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Nõus, ilmselt €19.99ga müüks selle paketi samas maha küll.
    Kahtlen, mina loobuksin näiteks.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Portugalis, mis ehk vähe lähedasem meie elustandardile, on hetkel seis selline:

https://www.meo.pt/tv/canais-servico...t-tv#seguejogo

Ehk siis MEO operaatorilt saad SportTV paketi 5 kanaliga nii SD kui HD vaadata 2 teleris üheaegselt 28 euro eest. Saab ka 10 euroga, aga vähem kanaleid.

Mis on SportTV näeb siit- http://www.sporttv.pt/sport-tv/#programacao

Lühidalt siis Inglise, Portugali, Hispaania, Saksa, Prantsuse, Itaalia, Hollandi liigad, CL ja Euroopa Liiga, NFL, NBA, MotoGP, WRC, Nascar, tennis jne
    Catalunya is not Spain!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja üks küsimus, mis ma olen ammu tahtnud juba esitada.

Viasat Balticu käes on Inglise Premmi õigused ning Meistrite Liiga õigused. Kas see tähendab, et teised ei või neid Eestis näidata või on iga liiga puhul tingimused erinevad?

Küsimus selles valguses, et teisipäeviti saame legaalselt Meistrite Liigat vaadata ju ka Soome pealt.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Viasat Balticu käes on Inglise Premmi õigused ning Meistrite Liiga õigused. Kas see tähendab, et teised ei või neid Eestis näidata või on iga liiga puhul tingimused erinevad?

Küsimus selles valguses, et teisipäeviti saame legaalselt Meistrite Liigat vaadata ju ka Soome pealt.
    see peaks sõltuma õiguste eksklusiivsusest. arvatavasti ainunäitamisõiguse eest tuleb ülekandesignaali omanikule suurem raha välja käia kui lihtsalt õiguse eest näidata miskit.
    Catalunya is not Spain!

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kahtlen, mina loobuksin näiteks.
    Hmmm. Aga võta siis noppekanalina ainult VSB SD
    Victoria Concordia Crescit

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Hmmm. Aga võta siis noppekanalina ainult VSB SD
    Mul on VSB ainult Viaplay kaudu. Mul pole kodus ühtegi kanalit ehk ma pean isegi tavalist telepaketti liiga kalliks mõttetuseks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mul on VSB ainult Viaplay kaudu. Mul pole kodus ühtegi kanalit ehk ma pean isegi tavalist telepaketti liiga kalliks mõttetuseks.
    Standartne telekapakett on ju odavama lahendusega kui Viaplay?

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Nojah, siis küll. Samas Viaplay €19.99ne eest kuus, mis provideks umbes 400% rohkem contenti ja topelthea kvaliteediga oleks ikka hea diil küll.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Aga standardi pealt ei tule mitte halligi. Kõik visa hinged, a-rühm, üksinda kodus jms on nähtud. Omasaated (mis ei ole üldse minu maitsele) on kõik tippajale nihutatud. Isegi kui mingi film pakuks huvi, siis see algab 22.30\23.00 ja jookseb kusagile 00\00.30 peale. Tänan ei. ETV\ETV2 on kenasti netist kättesaadav. TV3 play on ka tasuta kui peaks tahtma sealt midagi vaadata.
    Kuniks oma debiilseid hinnakujundamisi (starman) ümber ei tehta, siis ei kaalu ka seda. Nimelt selleks, et endale mingi teemakanal\teemapakett võtta, eeldatakse, et sul on S pakett all.

Loobusin 4a tagasi, siiani ei kahetse. Vahepeal ühe muutusena võtsin uuesti neti. Vahepeal olen episoodiliselt VSB'd ka tellinud, see aga läks kevadiste debiilsuste tõttu canceldamisele. Varasemalt käras ka sim kaart läpparis ja nett oli mujalgi kui kodus olemas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

No mul on nüüd persetäis filme ja sport. Kõik need 40 vene kanalit ja muud paska väga ei igatse. Samas on mul ka netflix ja NBA league pass. Starmanilt tuleb internet. Elik telekas jookseb mul läbi neti ja mingeid muid asju ma pole tellinud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

No mul on nüüd persetäis filme ja sport. Kõik need 40 vene kanalit ja muud paska väga ei igatse. Samas on mul ka netflix ja NBA league pass. Starmanilt tuleb internet. Elik telekas jookseb mul läbi neti ja mingeid muid asju ma pole tellinud.
    Nojah, OK, siin on küsimus igaühe eelistuses. Sulle sobib nii, mulle jälle sobib teistpidi. Aga kui enda poolt temaatikat lõpetada, siis andke telekavaatajale 5 spordikanalit, mille eest ei peaks ta üle 30-35 euro kuus maksma, mis näitaks TOP 5 jalkaliigasid (+ mõned üksikud Holland, vene ja portugali) ning Eurokarikaid (ja kõik need 5 spordikanalit oleksid kogu aeg midagi näitamas (näide: vähemalt 3 Euroopa Liiga mängu korraga). Muud sporti võib ka olla. Ja võimaldage kordusest vaatamist (siis saab vooru kokkuvõtteid vaadata) Ja ma oleksin rahul. Kahjuks minusuguseid väga palju pole ja turg on meil ääretult väike ka.

Hetkeseis minul, kui Starmani kliendil on see, et maksan 4 eurot M paketi eest + 2 euri ajamasin + 1 eur Setanta + 1 eur Eurosport 2 ning näen vooru kokkuvõtteid TOP5 liigadel v.a premm ning jalkamängudest näen saksamaad ning põhiliselt hispaaniat. Harvem Itaaliat ja Prantsusmaad. Aga sellise summa eest on see ilmselt OK.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Palju sa selle pulli eest igakuiselt välja käid? Palju nt NBA'd reaalselt lives vaatad?
    Sessuhtes, et VSB üle Viaplay on 9.99.-? Netflix on ka vist 9.99.- kuus ja oletame, kui Viaplay sisu hakkaks Netflixile ära tegema, siis 19.99 koos spordiga annaks ju sama välja?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Palju sa selle pulli eest igakuiselt välja käid? Palju nt NBA'd reaalselt lives vaatad?
    Sessuhtes, et VSB üle Viaplay on 9.99.-? Netflix on ka vist 9.99.- kuus ja oletame, kui Viaplay sisu hakkaks Netflixile ära tegema, siis 19.99 koos spordiga annaks ju sama välja?
    No seal on puhas enda vaatamine. NBA-d vaatan küll, kuna hommikul raadios panen taustale ikka mängu peale. Elik kui ma maksan nende eest, siis ma näen, mida ma tahan. Telet võttes, siis seal pole ju 95% materjalist midagi vaadata.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Viaplay on hoopis teisele sihtgrupile, aka suured filmisõbrad, keda häirivad reklaamid, kes tahavad vaadata filmi siis kui aega/tuju on, mitte siis kui see kuskilt jookseb jne. Filmivalik peaks ikka oluliselt parem ka olema kui neilt kanalitelt mis standardis.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    see peaks sõltuma õiguste eksklusiivsusest. arvatavasti ainunäitamisõiguse eest tuleb ülekandesignaali omanikule suurem raha välja käia kui lihtsalt õiguse eest näidata miskit.
    nii ta on ja mitte keegi ei osta spordi mitteekslusiivselt, kui, siis on tegu eridiilidega ja vahe on sees kas sul on netitv, vabatv, kaabel vms.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Minu teada on õigustel eriliigid, soome tv on avalik-õiguslik tv mis on vabalevis ja selle õigused on eraldi ostetavad. Samamoodi oli ka olümpia MTG käes, TV3 sai eelisõiguse valida ala mida näidata, aga ETV näitas kõike muud. Muidugi Eestis ei tohiks reaalselt Soome vabalevikanalit näha olla, aga no siin on mingi hall ala.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

lihtsalt huvi pärast, LeeRomeno, kas teie leping lubaks muidu pre ja after analüüse SKY (või kelle iganes käest te teenite) ka edasi kanda?

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    lihtsalt huvi pärast, LeeRomeno, kas teie leping lubaks muidu pre ja after analüüse SKY (või kelle iganes käest te teenite) ka edasi kanda?
    Ei usu, igal kompaniil on oma stuudio mida kuskil mujal küll kunagi üle ei kanta. Õigused ostetakse PLi (mitte SKY) käest ja PLil endal mingit otsest stuudiot ju ei ole. See mida SKY, BT, MTG või kesiganes teine oma vaheaegadega teevad on juba nende asi.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Mhm, ma täitsa usun. Siiski üpris võrreldamatu. Me räägime siin nii sisu + kvaliteedi tõusust mis on telekanalite puhul palju paremini tunnatatav kui ajakirja.

Hetkel toimib kõik printsiibil, et absoluutne miinimum käib küll, kuna paremat ju keegi niikuinii ei saa pakkuda. Konkurentsi puudumine põhjustabki selle, et keegi ei mõtle mismoodi võimalikult head teenust pakkuda mis paneks kliente nende teenust kellegi teise omale eelistama. Ning siis sul ongi mingi täiesti x turuosa kliente käest lastud (üpriski mõõdetamatu suurus) ja teine turuosa kliente (mõõdetav suurus) maksavad seda "mõistlikku" hinda kuna nad lepivad sellega, et paremat ei saa. Aga nohhh, uuringud on ju tehtud ja paremini pole majanduslikult mõtekas. Nullseis.
    Ei, konkurentsi puudumises asi küll ei ole, illegaalsete striimide näol on see anyways kogu aeg olemas.
    Peab aru saama, et näiteks VSB kvaliteedi tõstmine nõuab investeeringut X. See on suht fixed summa. Sama summa, mida omal ajal vajas näiteks Skysports, et hakata 1 kanalit HDs näitama. Erinevus on selles, et Skyspordi potensiaalne sihtgrupp ja tuluallikas on 10 korda suurem kui VSB Baltikumis. Väga lihtne matemaatika.
    Miks on senimaani ainuke telekanal Eestis, mis on HDsse läinud, ETV, mis lasi selle lõbu Leviral kinni maksta? Sest sa ei saa reklaami ostjalt küsida rohkem raha, sest su pilt on parema kvaliteediga. Sulle ei tule ka vaatajaid niivõrd palju rohkem juurde, sest enamikke televaatajaid ei koti et pilt HDs pole. Jah uuringud.
    Eks ühel ajal juhtub see ka Eestis kui erakanalid leiavad sellele mingi rahastuse, aga asi konkurentsi taga kindlasti ei seisa.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ei Sky oma kindlasti mitte, ma ei tea ka absoluutselt midagi lepingute detailidest, aga pilt mis tuleb on suht standard premieri pilt kogu lisaviledega (see vaheaja teema jms)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud