320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliülekanded Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Sellel mõttel on palju toetajaid. Minul endal kindlasti üle 10 sõbra, kes omavahelises arutluses Viaplay-teemadel sellist asja välja öelnud. Niisamuti on mulle jäänud mulje, et kahekordne hinnatõus (20€ kuu ehk siis) ei oleks probleem. Ühesõnaga, mis ma öelda tahan, on see, et väidetavalt viite läbi (kes see viib siis?) pidevalt erinevaid uuringuid. Miks keegi ei uuri minu või antud näites minu 10 sõbra käest mitte kunagi selliseid asju? Mõtteainet Teile teemal vahetada oma uuringufirmasid äkki?
    Uuringute point on see, et võetakse ühiskonnast või siis potensiaalsest sihtgrupist mingi väike valim ja esitatakse neile oma küsimused. Kui su sõbrad sinna pole sattunud, siis on see juhus või siis pole nad ühegi uuringufirma andmebaasides sees.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
      Sellel mõttel on palju toetajaid. Minul endal kindlasti üle 10 sõbra, kes omavahelises arutluses Viaplay-teemadel sellist asja välja öelnud. Niisamuti on mulle jäänud mulje, et kahekordne hinnatõus (20€ kuu ehk siis) ei oleks probleem. Ühesõnaga, mis ma öelda tahan, on see, et väidetavalt viite läbi (kes see viib siis?) pidevalt erinevaid uuringuid. Miks keegi ei uuri minu või antud näites minu 10 sõbra käest mitte kunagi selliseid asju? Mõtteainet Teile teemal vahetada oma uuringufirmasid äkki?
      Jah, ka minu tutvusringkond koosneb väga paljuski inimestest kes ei võta VSBd/Viaplayd või on sellest loobunud kuna tehnikaajastu inimestena oskavad nad iseseisvalt omale telekasse suunata pildi mis on 2x parem kvaliteedilt (ning sisaldab ka stuudiot). Küll aga on nad nõus maksma mugavuse, kvaliteedi ja contendi eest (Netflix, Spotify jne). Seega kui kvaliteetne teenus oleks kättesaadav, jäetaks ka isetegevus.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        #48
        Mul on Facebookis SerieA chatis 25 inimest, kes kõik tahaks Serie A`d Viaspordis näha. Miks te meie käest ei uuri, mis liigat näha tahetakse. See Premm ei koti kedagi ju! Viimane aeg uuringufirmat vahetada ja anda inimestele, mida nad tahavad!

        -e- tegin ka kiire arvutuse. kuna 100% 20-35a meestest tahavad minu statistika põhjal SerieAd näha, siis potentsiaalselt saaks Eestis 120 000 kasutajat nagu laksti (okei, osadel on VSB olemas, et reaalsem oleks siiski 100 000 uut unikaalset kasutajat)

        Kommentaar


          #49
          Kuskohast sa võtad, et Eestis on 120 000 20-35a meest?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kuskohast sa võtad, et Eestis on 120 000 20-35a meest?
            Täiesti lampi puusalt tulistasin. Tegelt on rohkem? Seda parem ju! Raha vedeleb maas, aga keegi üles korjata ei taha!

            Kommentaar


              #51
              Kuna siin juba pekstakse korralikult segast, siis minu algne mõte oli see, et mulle on mulje jäänud (LeeRomeno sõnavõttudest), et uuringuid tehes ei pruugita ehk küsida kõige õigema sihtgrupi käest. Suuremal osal meiesugustest (25-30) on võimalik leida sellise "parendatud" teenuse jaoks raha juurde ja pea kõik me teame, mis on HD ja mis on selle eelis. Ma tean, et on päris palju minu sõbranna isa suguseid(vabandan näite pärast), kes on sellised 45+- ja kes tegelikult ise praktiliselt lillegi ei liiguta, istuvad Eesti mõistes heade kohtade peal ja on Viasati paketi tellijad(raha neil tavaliselt rohkem ja võetakse kogu teema, mitte ainult VSB jne). Kusjuures, antud inimene näiteks vaatab õhtusöögi kõrvale VSB-st kossu(kolmapäeva, neljapäeva õhtuti?) ja loeb kõrvale ka ajalehte. Ühesõnaga, mida ma jälle öelda tahan, on see, et ma ei oleks nii kindel, et need uuringud alati kõige otstarbekamalt moodustatud/koostatud on, kuna kõnealune isik ei teagi näiteks HD-st mitte midagi ning minu ja tema võrdluses olen mina ikkagi hardcore-fänn, kes ühest küljest on (potensiaalselt) palju perspektiivikam tellija(subscriptor) juba vanuse tõttu.

              Natukene teise külje alt, siis kas te seda HD-värki uurides küsite ainult oma tellijatelt, potensiaalsetelt tellijatelt(läbi agara küpsisekasutuse ja tänapäeva interneti kavaluste) või suvalistelt Eesti elanikelt vanuses 18-65 või üldse kõigilt koos? Kui teil on huvi saada teada, kui palju ollakse nõus HD-teenuse eest juurde maksma ja kas (kui üldse) ollakse sellest ka huvitatud, siis soovitaksin Teil (pimesi tulistades) soovitada oma uuringutes vähem küsitleda inimesi, kelle vastustest on potensiaalselt rohkem kahju kui kasu.

              Jah, paraku kõikjal (ka uuringufirmades) leidub inimesi, kes elulise poole pealt on piisavalt kuivikud, et ei suudagi kastist välja mõelda ja istuvad oma ülikoolis pähetuubitud teooriates kinni...

              Minu 5 senti, aga tõesti, endiselt soovitaksin uuringutes küsida ka minu käest (olen 25-30 aktiivselt sporti tegev ja vaatav eesti keelt rääkiv Eesti mees), kõiksugu JAH-id teenuse kvaliteedi paranemisele ja selle eest ka mõistlikult juurdemaksmisele oleks garanteeritud! Eesti turg on lihtsalt nii väike, et siin on ülioluline jõuda kõikidele potensiaalsetele klientidele/huvilistele võimalikult lähedale!
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                #52
                Eestis on minu meelest 2 eraldiseisvat probleemi:

                1. Valiku vähesus
                2. Pildi kvaliteet sisulisel monopolil

                Mõlema probleemi lahendamatus taandub lõpuks sellele, et Eestis ei ole piisavalt tarbijaid, kes selle kinni plekiksid.

                Ehk siis, sellist operaatorit, kes omaks 5-6 spordikanalit, näitaks pühapäeval kell 17.00 samal ajal: Milan-Pescara, Empoli- Roma, Everton-West Ham, Athletic Bilbao - Osasuna, Hoffenheim - Hertha ja veel mingit tennist või kossu peale ja seda veel HDs ei saa me lihtsalt lubada endale. Või siis plekiks see nii haige summa, et ilmselgelt keegi ei telli seda. Odavamalt jääks juba ettevõte kahjumisse. Surnud ring nah.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #53
                  Kui mõelda ainult enda tühja kõhu peale, siis sured varsti nälga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Kuna siin juba pekstakse korralikult segast, siis minu algne mõte oli see, et mulle on mulje jäänud (LeeRomeno sõnavõttudest), et uuringuid tehes ei pruugita ehk küsida kõige õigema sihtgrupi käest. Suuremal osal meiesugustest (25-30) on võimalik leida sellise "parendatud" teenuse jaoks raha juurde ja pea kõik me teame, mis on HD ja mis on selle eelis. Ma tean, et on päris palju minu sõbranna isa suguseid(vabandan näite pärast), kes on sellised 45+- ja kes tegelikult ise praktiliselt lillegi ei liiguta, istuvad Eesti mõistes heade kohtade peal ja on Viasati paketi tellijad(raha neil tavaliselt rohkem ja võetakse kogu teema, mitte ainult VSB jne). Kusjuures, antud inimene näiteks vaatab õhtusöögi kõrvale VSB-st kossu(kolmapäeva, neljapäeva õhtuti?) ja loeb kõrvale ka ajalehte. Ühesõnaga, mida ma jälle öelda tahan, on see, et ma ei oleks nii kindel, et need uuringud alati kõige otstarbekamalt moodustatud/koostatud on, kuna kõnealune isik ei teagi näiteks HD-st mitte midagi ning minu ja tema võrdluses olen mina ikkagi hardcore-fänn, kes ühest küljest on (potensiaalselt) palju perspektiivikam tellija(subscriptor) juba vanuse tõttu.

                    Natukene teise külje alt, siis kas te seda HD-värki uurides küsite ainult oma tellijatelt, potensiaalsetelt tellijatelt(läbi agara küpsisekasutuse ja tänapäeva interneti kavaluste) või suvalistelt Eesti elanikelt vanuses 18-65 või üldse kõigilt koos? Kui teil on huvi saada teada, kui palju ollakse nõus HD-teenuse eest juurde maksma ja kas (kui üldse) ollakse sellest ka huvitatud, siis soovitaksin Teil (pimesi tulistades) soovitada oma uuringutes vähem küsitleda inimesi, kelle vastustest on potensiaalselt rohkem kahju kui kasu.

                    Jah, paraku kõikjal (ka uuringufirmades) leidub inimesi, kes elulise poole pealt on piisavalt kuivikud, et ei suudagi kastist välja mõelda ja istuvad oma ülikoolis pähetuubitud teooriates kinni...

                    Minu 5 senti, aga tõesti, endiselt soovitaksin uuringutes küsida ka minu käest (olen 25-30 aktiivselt sporti tegev ja vaatav eesti keelt rääkiv Eesti mees), kõiksugu JAH-id teenuse kvaliteedi paranemisele ja selle eest ka mõistlikult juurdemaksmisele oleks garanteeritud! Eesti turg on lihtsalt nii väike, et siin on ülioluline jõuda kõikidele potensiaalsetele klientidele/huvilistele võimalikult lähedale!
                    Neid uuringuid teevad siiski pädevad ettevõtte, julgen seda kinnitada. Oma ja tuttavate segamine sotsioloogilisse/turu-uuringute valimi moodustamise küsitavuse tõestamiseks pole lihtsalt mõistlik.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      #55
                      keegi tõi Serbia näite. tooks veel huvitavama- Albaania ja Digitalb. 2,9 miljonile suht vaesele elanikule meie mõistes on korralik pakett välja pakutud. kuidas see võimalik on vat seda ei tea.

                      mis veel paneb mõtlema on see, et Viasatil oli varasemast vist Baltimaades Hispaania ja veel mõne liiga õigused käes aga ei nähtud miskipärast võimalust näidata. keegi teadjam võib täpsustada. nüüd siis on tulnud turule Setanta ja on võimalik näidata küll, ka Serie A-d ja ka Ligue 1-te. mõtlemiskoht. Viasatil oli hea võimalus saada suht monopoolne seisund siinsel turul
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Neid uuringuid teevad siiski pädevad ettevõtte, julgen seda kinnitada. Oma ja tuttavate segamine sotsioloogilisse/turu-uuringute valimi moodustamise küsitavuse tõestamiseks pole lihtsalt mõistlik.
                        Ei ühtegi halba sõna uuringuid läbi viivate ettevõtete kohta, aga Viaplay\MTG sats võiks asjale mitte ringiga läheneda.
                        Kaua see Viaplay eksisteerinud on? 3 kuud? Selle aja jooksul olen registreerunud 2 kontoga ja samuti 2 kontoga selle pulli ka lõpetanud. Esimene oli trial niisama, teine siis peale elukaaslase Tele2'ga liitumist.
                        Mõlemal juhul on leping läinud lõpetamisele, kuid küsimusi nagu "miks? mida saaksime paremini teha? millega te rahul ei olnud? kas kaaluksite veel tulevikus? kui ei, siis miks? mis oli hästi?", ei ole kordagi tulnud. Sama oli ka kevadel, kui sai VSB ära lõpetatud kodus ja maal Viasat Kuld pakett. Täiesti 0 huvi. Samas kui igasugused Uberid, suvalised netikaubamajad jms suudavad seda teha peale igat sõitu\ostu. Kurat, võtke olemasolevad kliendid ette, saate ühe parima ülevaate küsimusega "kas oleksite valmis maksma x summa rohkem, kui vastu saate ...".
                        See pole ju mingi raketi leiutamine. Me oma infosüsteeme jms arendades pöördume alati esmalt olemasolevate kasutajate\klientide poole, kui et teeme mingeid suvalisi küsitlusi.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas risto Vaata postitust
                          Ei ühtegi halba sõna uuringuid läbi viivate ettevõtete kohta, aga Viaplay\MTG sats võiks asjale mitte ringiga läheneda.
                          Kaua see Viaplay eksisteerinud on? 3 kuud? Selle aja jooksul olen registreerunud 2 kontoga ja samuti 2 kontoga selle pulli ka lõpetanud. Esimene oli trial niisama, teine siis peale elukaaslase Tele2'ga liitumist.
                          Mõlemal juhul on leping läinud lõpetamisele, kuid küsimusi nagu "miks? mida saaksime paremini teha? millega te rahul ei olnud? kas kaaluksite veel tulevikus? kui ei, siis miks? mis oli hästi?", ei ole kordagi tulnud. Sama oli ka kevadel, kui sai VSB ära lõpetatud kodus ja maal Viasat Kuld pakett. Täiesti 0 huvi. Samas kui igasugused Uberid, suvalised netikaubamajad jms suudavad seda teha peale igat sõitu\ostu. Kurat, võtke olemasolevad kliendid ette, saate ühe parima ülevaate küsimusega "kas oleksite valmis maksma x summa rohkem, kui vastu saate ...".
                          See pole ju mingi raketi leiutamine. Me oma infosüsteeme jms arendades pöördume alati esmalt olemasolevate kasutajate\klientide poole, kui et teeme mingeid suvalisi küsitlusi.
                          Kui sul on Telia, Starman või STV, siis ei ole Viasatil aimugi, et sa VSB tellimuse ära lõpetasid.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas risto Vaata postitust
                            Ei ühtegi halba sõna uuringuid läbi viivate ettevõtete kohta, aga Viaplay\MTG sats võiks asjale mitte ringiga läheneda.
                            Kaua see Viaplay eksisteerinud on? 3 kuud? Selle aja jooksul olen registreerunud 2 kontoga ja samuti 2 kontoga selle pulli ka lõpetanud. Esimene oli trial niisama, teine siis peale elukaaslase Tele2'ga liitumist.
                            Mõlemal juhul on leping läinud lõpetamisele, kuid küsimusi nagu "miks? mida saaksime paremini teha? millega te rahul ei olnud? kas kaaluksite veel tulevikus? kui ei, siis miks? mis oli hästi?", ei ole kordagi tulnud. Sama oli ka kevadel, kui sai VSB ära lõpetatud kodus ja maal Viasat Kuld pakett. Täiesti 0 huvi. Samas kui igasugused Uberid, suvalised netikaubamajad jms suudavad seda teha peale igat sõitu\ostu. Kurat, võtke olemasolevad kliendid ette, saate ühe parima ülevaate küsimusega "kas oleksite valmis maksma x summa rohkem, kui vastu saate ...".
                            See pole ju mingi raketi leiutamine. Me oma infosüsteeme jms arendades pöördume alati esmalt olemasolevate kasutajate\klientide poole, kui et teeme mingeid suvalisi küsitlusi.
                            Mis puudutab seda kliendi tagasisidet, siis automaatselt seda tõesti alguses ei küsitud, nüüd peaks toimima küll. Viasatis on minu teada isegi terve osakond kes tegeleb kliendi tagasivõitmisega.
                            Nagu mõnu ütles, siis kaabliklientidest pole meil aimugi ja võime ainult loota partnerite tegevusele.

                            Kommentaar


                              #59
                              Ja muuseas, minu teada konto sulgemisel tuleb väikesemahuline küsitlus täita, sellega kokku ei puutunud?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ja muuseas, minu teada konto sulgemisel tuleb väikesemahuline küsitlus täita, sellega kokku ei puutunud?
                                Eih. Eile veel helistasin Tele2'te, kuna peale tühistamist jäi teenus aktiivseks. Keegi ümber veenda ei üritanud ka selle aja jooksul.
                                Kas vahendajatele üldse mingit kopikat ei kuku teenuse edastamise\vahendamise eest, et neid see asi nii külmaks tundub jätvat?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X