320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliülekanded Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    keegi tõi Serbia näite. tooks veel huvitavama- Albaania ja Digitalb. 2,9 miljonile suht vaesele elanikule meie mõistes on korralik pakett välja pakutud. kuidas see võimalik on vat seda ei tea.
    See Digitalb pakett on muidu tore ja maksab 1500 leeki (11 eurot umbes; Albaania keskmine palk on 330 eurot). Aga sellel on üks miinus- pole Meistrite liigat ega Inglise premmi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Minu teada on õigustel eriliigid, soome tv on avalik-õiguslik tv mis on vabalevis ja selle õigused on eraldi ostetavad. Samamoodi oli ka olümpia MTG käes, TV3 sai eelisõiguse valida ala mida näidata, aga ETV näitas kõike muud. Muidugi Eestis ei tohiks reaalselt Soome vabalevikanalit näha olla, aga no siin on mingi hall ala.
      Ma jätkan sedasorti küsimustega. Jälle see on rohkem hüpoteetiline. Aga oletame, et Eesti turul on umbes 20000 inimest, kes oleksid huvitatud kanalist NTV+ Nash Futbol, mis näitab eranditult Venemaa jalgpalliliigat. Ütleme, et 7000 nendest inimestest on Starmani klientidest ning oleksid nõus 3 eurot kuus selle eest maksma. Ja ütleme, et Starman teeniks sellise hinnaga mingi 0,3 eurot iga kliendi pealt kasumit. Ehk siis oleks kasumlik. Kas siin oleks ikka probleem selles, et on mingisugused Venemaa liiga õigused või on mingi muu keiss?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        keegi tõi Serbia näite. tooks veel huvitavama- Albaania ja Digitalb. 2,9 miljonile suht vaesele elanikule meie mõistes on korralik pakett välja pakutud. kuidas see võimalik on vat seda ei tea.
        Oleneb ju ka inimeste spordihuvist. Ainuüksi FK Partizani Tiranë toob keskmiselt staadionile sama palju inimesi kui jalgpalli/korvpalli/võrkpalli üks meisriliiga mänguvoor* kokku ehk mu loogika ütleb, et Albaanias on sporihuvilisi kordades ja kordades rohkem.

        * Tiranal keskmiselt 3200 pealtvaatajat. Jalgpallis viimases voorus per mäng nõksa üle 200, volles naljalt publikunumbrid üle 100 ei lähe (va mõned harvad erandid) ja kossus numbreid pole, aga ega sealgi masse pole.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          keegi tõi Serbia näite. tooks veel huvitavama- Albaania ja Digitalb. 2,9 miljonile suht vaesele elanikule meie mõistes on korralik pakett välja pakutud. kuidas see võimalik on vat seda ei tea.
          Albaanial on see konks, et Balkan on selle keele rääkijaid täis. Ehk Albaanias on 2,9 elanikku, aga keele kõnelejaid on 5,midagi. Ehk seda kanalit ei turundata ainult Albaanias, vaid kogu Balkanil.

          Kommentaar


            #65
            kle leeromeno

            Mis komöödia see asi on seal?

            loobumisel on 1 küsimus koos vastusevariantidega, millest enamus ilmselt enamusele ei sobi ning lisavõimalusena on "muud põhjused", kus max 160 tähemärki. Sellised ajugeeniused koos ikka customer feedbackis, et paha hakkab.

            mu eile öeldud lause oli vast liiga optimistlik
            ma ei tahaks hästi uskuda, et viasati sugune organisatsioon vajaks olulist metodoloogilist abi uuringute läbiviimisel

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Eih. Eile veel helistasin Tele2'te, kuna peale tühistamist jäi teenus aktiivseks. Keegi ümber veenda ei üritanud ka selle aja jooksul.
              Kas vahendajatele üldse mingit kopikat ei kuku teenuse edastamise\vahendamise eest, et neid see asi nii külmaks tundub jätvat?
              Tele2 läheb jälle kaarega minu ülesannetest mööda ja ausalt ei tea kuidas klienditeenindus nendega lahendatud on.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                kle leeromeno

                Mis komöödia see asi on seal?

                loobumisel on 1 küsimus koos vastusevariantidega, millest enamus ilmselt enamusele ei sobi ning lisavõimalusena on "muud põhjused", kus max 160 tähemärki. Sellised ajugeeniused koos ikka customer feedbackis, et paha hakkab.

                mu eile öeldud lause oli vast liiga optimistlik
                Ei tea kommenteerida seda poolt, lihtsalt tean et mingi küsimustik seal on.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma jätkan sedasorti küsimustega. Jälle see on rohkem hüpoteetiline. Aga oletame, et Eesti turul on umbes 20000 inimest, kes oleksid huvitatud kanalist NTV+ Nash Futbol, mis näitab eranditult Venemaa jalgpalliliigat. Ütleme, et 7000 nendest inimestest on Starmani klientidest ning oleksid nõus 3 eurot kuus selle eest maksma. Ja ütleme, et Starman teeniks sellise hinnaga mingi 0,3 eurot iga kliendi pealt kasumit. Ehk siis oleks kasumlik. Kas siin oleks ikka probleem selles, et on mingisugused Venemaa liiga õigused või on mingi muu keiss?
                  Sellise variandi jaoks on vaja tingimust, et NTV+ on ostnud endale ka Eesti õigused. Kui neil on õigused olemas, siis võib iga teenusepakkuja nad enda valikusse võtta kokkuleppelise summa eest muidugi. Kas see tasub ära on eelkõige seotud sellega palju NTV+ nende õiguste eest pappi välja köhis. Kui see summa on väiksem kui see mid nad selle 7000 inimese tasu eest saavad - kaabelvõrgustiku osa, siis tasub ära, muidu mitte.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Viasatis on minu teada isegi terve osakond kes tegeleb kliendi tagasivõitmisega.
                    Ma julgen pakkuda, et need kaubanduskeskustes varitsevad tüübid teile suurt edu ei too. Ma pole vähemalt kuulnud, et keegi oleks mainind, et nii lahe, nägin poes Viasati tüüpe, tegid nii hea pakkumise. See on minu ainuke kokkupuude sellega, et tahetakse klienti tagasi võita ja nii seda kohe kindlasti ei juhtu ka.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Ma julgen pakkuda, et need kaubanduskeskustes varitsevad tüübid teile suurt edu ei too. Ma pole vähemalt kuulnud, et keegi oleks mainind, et nii lahe, nägin poes Viasati tüüpe, tegid nii hea pakkumise. See on minu ainuke kokkupuude sellega, et tahetakse klienti tagasi võita ja nii seda kohe kindlasti ei juhtu ka.
                      Jällegi, see, et sina või su sõbrad seda kuulnud pole, see ei ole eriti hea indikaator. Küll ettevõtte enda tulemused näitavad, kas toovad tulu või mitte.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Jällegi, see, et sina või su sõbrad seda kuulnud pole, see ei ole eriti hea indikaator. Küll ettevõtte enda tulemused näitavad, kas toovad tulu või mitte.
                        Polegi väitnud, et see mingi indikaator oleks. Puhtalt minu enda arvamus asjast. Kahtlemata see mingit tulu ka toob aga enamus ikkagi vaatab, et jälle üritatakse midagi pähe määrida. Hea toode müüb ennast ise ja eks kehvemat tulebki pähe määrida.
                        Tegu jällegi minu arvamusega ainult ja pole Viasati vastu midagi, ootan isegi nende HD võimalusega Viaplayd.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Jällegi, see, et sina või su sõbrad seda kuulnud pole, see ei ole eriti hea indikaator. Küll ettevõtte enda tulemused näitavad, kas toovad tulu või mitte.
                          No see pole päris küsitlus. Kui ikkagi mingi segment potentsiaalset kliente jääb lähenemata, siis on tegu ikka veidi kehva turundusega. Aga minule tuli siin muidugi üleüldse üllatusena, et Viasat kaubanduskeskustes enda asju pakub.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No see pole päris küsitlus. Kui ikkagi mingi segment potentsiaalset kliente jääb lähenemata, siis on tegu ikka veidi kehva turundusega. Aga minule tuli siin muidugi üleüldse üllatusena, et Viasat kaubanduskeskustes enda asju pakub.
                            Eks ole küsimus, kas "mina ja mu tuttavad" on target-segment ja kehva/hea turunduse objektiivseks indikaatoriks on seda veidi keeruline võtta.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Eks ole küsimus, kas "mina ja mu tuttavad" on target-segment ja kehva/hea turunduse objektiivseks indikaatoriks on seda veidi keeruline võtta.
                              Ei saa siinkohal nagu nõustuda. Nii kaua, kuni te ei tee endale selgeks, et just "Meie" olemegi reaalselt see segment, on asi tupikseisus(Teie ei taha, Meie ainuüksi ei saa). Pensionäridele muideks ei turunda seda HD-d ei telefoni teel, kaubanduskeskuses kui mistahes viisil
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Ei saa siinkohal nagu nõustuda. Nii kaua, kuni te ei tee endale selgeks, et just "Meie" olemegi reaalselt see segment, on asi tupikseisus(Teie ei taha, Meie ainuüksi ei saa). Pensionäridele muideks ei turunda seda HD-d ei telefoni teel, kaubanduskeskuses kui mistahes viisil
                                Mina pole kohe kindlasti see "te". Ma ei oska öelda, kas Viaplay turundus on sitt või hea, aga küll näen igapäevaselt, kuidas seda "mina ja mu tuttavad argumenti" kasutatakse tegemaks järeldusi, mille kohta on võimalik kasutada objektiivsemaid indikaatoreid.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X