320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliülekanded Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Ei saa siinkohal nagu nõustuda. Nii kaua, kuni te ei tee endale selgeks, et just "Meie" olemegi reaalselt see segment, on asi tupikseisus(Teie ei taha, Meie ainuüksi ei saa). Pensionäridele muideks ei turunda seda HD-d ei telefoni teel, kaubanduskeskuses kui mistahes viisil
    Ma olen suhteliselt veendunud, et turundustiimis on suhteliselt hea ülevaade Viaplay sihtgruppidest ja kuidas neile sõnumit edastada Jalgpallihuvilised on kindlasti üks nendest ja ma olen päris kindel, et enamik soccerneti lugejatest on suhteliselt teadlik Viaplay olemasolust ja võimalustest, ehk siis töö on ära tehtud. Millest jutt siin käib on tootearendus, turundus saab siiski turundada seda toodet, mis tal reaalselt olemas on.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Sellise variandi jaoks on vaja tingimust, et NTV+ on ostnud endale ka Eesti õigused. Kui neil on õigused olemas, siis võib iga teenusepakkuja nad enda valikusse võtta kokkuleppelise summa eest muidugi. Kas see tasub ära on eelkõige seotud sellega palju NTV+ nende õiguste eest pappi välja köhis. Kui see summa on väiksem kui see mid nad selle 7000 inimese tasu eest saavad - kaabelvõrgustiku osa, siis tasub ära, muidu mitte.
      Tänud sulle, et viitsid harida! Mul on jäänud vaid viimane küsimus: kui palju effortit oleks VSB jaoks üleüldiselt avada näiteks 3 spordikanalit veel ning osta juurde (näiteks) Hispaania ja Itaalia näitamisõigusi ning panna need lisakanalid tööle. Ma saan aru, et kommentaatoreid oleks juurde vaja (palgakulu), õigused (lepingukulu vastavate liigadega vms) ning kanali ülevalpidamise kulu. Kui suur see viimane oleks?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Tänud sulle, et viitsid harida! Mul on jäänud vaid viimane küsimus: kui palju effortit oleks VSB jaoks üleüldiselt avada näiteks 3 spordikanalit veel ning osta juurde (näiteks) Hispaania ja Itaalia näitamisõigusi ning panna need lisakanalid tööle. Ma saan aru, et kommentaatoreid oleks juurde vaja (palgakulu), õigused (lepingukulu vastavate liigadega vms) ning kanali ülevalpidamise kulu. Kui suur see viimane oleks?
        Kommentaatorite kulu on marginaalne.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Tänud sulle, et viitsid harida! Mul on jäänud vaid viimane küsimus: kui palju effortit oleks VSB jaoks üleüldiselt avada näiteks 3 spordikanalit veel ning osta juurde (näiteks) Hispaania ja Itaalia näitamisõigusi ning panna need lisakanalid tööle. Ma saan aru, et kommentaatoreid oleks juurde vaja (palgakulu), õigused (lepingukulu vastavate liigadega vms) ning kanali ülevalpidamise kulu. Kui suur see viimane oleks?
          No sellist asja ei tohi niikuinii avaldada isegi kui teaks Ausalt pole õrna aimu täpsetest kuludest, sahinad muidugi räägivad et Mõnuagendi töötasu moodustab VSB aastakulust umbes 25%.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kommentaatorite kulu on marginaalne.
            Ei ole ju. Kas mõned kuud tagasi polnud mitte jutt, et kuna saame Eesti keelset kommentaari, siis on HD pildi saatmine raskem? Väga määrav kulu järelikult.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
              Ei ole ju. Kas mõned kuud tagasi polnud mitte jutt, et kuna saame Eesti keelset kommentaari, siis on HD pildi saatmine raskem? Väga määrav kulu järelikult.
              Suurem osa sellest kulust on seotud tehnilise protsessiga, mitte kommentaatori palgaga

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Suurem osa sellest kulust on seotud tehnilise protsessiga, mitte kommentaatori palgaga
                Mis siis?
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  No sellist asja ei tohi niikuinii avaldada isegi kui teaks Ausalt pole õrna aimu täpsetest kuludest, sahinad muidugi räägivad et Mõnuagendi töötasu moodustab VSB aastakulust umbes 25%.
                  Ega ma täpseid numbreid tahtnudki. Pigem tahan jõuda selgusele, kas sedasorti areng on liiga suur väljaminek ja enda ületamine VSB jaoks. Aga nagu juba ütlesin, aitäh, et teatud teemadega valgustad.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Mis siis?
                    Eraldi feedi tekitamine vs rahvusvahelise feedi kasutamine. Ehk miks Setanta on kordades odavam kui vsb, neil terve Euraasia saab sama asja.

                    Kommentaar


                      #85
                      laske meile siis rahvusvahelist feedi mis ei oleks mingi 30sec maas reaalajast ja oleks samal ajal kvaliteetse pildiga. Mõnuagent on tore karumõmm küll seal puldis, aga see eesti keelne kommentaar pole seda väärt et muus osas niipalju järgi anda.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Eraldi feedi tekitamine vs rahvusvahelise feedi kasutamine. Ehk miks Setanta on kordades odavam kui vsb, neil terve Euraasia saab sama asja.
                        Kahjuks peaks sinuga nõustuma jah. Seega kui me tahame kvaliteetset pilti ja suure valikuga programmi, siis tulevik ongi Setanta sarnaste kanalite päralt. Lisades sinna veel see interneti televisiooni versioon ja tulevikus ka ehk UHD pilt ja asi oleks täitsa ilus ju.
                        Kui see signaali põrgatamine läbi Riia, selleks et meie omad poisid saaksid kodumaised kommentaare peale lugeda toob ainult probleeme, siis on ilmselt mõttetu üritus pikas perspektiivis.

                        Kommentaar


                          #87
                          Ma ei mäleta enam kas sellest juttu oli aga minu jaoks jäi täiesti arusaamatuks, miks Viasat/Viaplay ei suutnud edastada Rio erikanaleid HDs? Või edastati aga mitte kaabelvõrgu klientidele?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Seega kui me tahame kvaliteetset pilti ja suure valikuga programmi, siis tulevik ongi Setanta sarnaste kanalite päralt.
                            Setanta (hinnaga) võrdlus on ju sesmõttes kummaline, et ta näitab LaLigat/SereiAd/Ligue1 ehk asju, mille hinnad on eeldatavasti mitmetes kordades odavamad kui VSB näidatav kraam.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Kahjuks peaks sinuga nõustuma jah. Seega kui me tahame kvaliteetset pilti ja suure valikuga programmi, siis tulevik ongi Setanta sarnaste kanalite päralt. Lisades sinna veel see interneti televisiooni versioon ja tulevikus ka ehk UHD pilt ja asi oleks täitsa ilus ju.
                              Kui see signaali põrgatamine läbi Riia, selleks et meie omad poisid saaksid kodumaised kommentaare peale lugeda toob ainult probleeme, siis on ilmselt mõttetu üritus pikas perspektiivis.
                              Mingit suurt kaotust sellega seoses ei näe. Mida varem juhtub, seda parem. Samuti kui on tõesti kommentaatoritel suur vajadus kommenteerida ning kellelgi seda kuulata, siis on tehnoloogiliselt see suht lihtsast teostav.(näiteks live youtube kanal ainult kommentaariga vms)
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                #90
                                kui siin varem oli teemaks palju keegi oleks nõus üldse mingi kanali eest maksma, siis arvatavasti üks suur põhjus miks eesti inimene pole nõus spordiülekande eest eriti maksma ja on nõus pigem striimi vaatama on ka selles, et Eestis on netiühendus lihtsalt nii odav. Euroopas on veel siiani kohti, kus allalaadimine on piiratud või kui tahad piiramatut netti, siis tuleb suht kopsakas summa maksta.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X