320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Diskuteeriks pisut draftiaja üle. Ehk saaks seda mõne tunni edasi lükata. Mul lõpeb töö 21.40, tore oleks ka osaleda. Aga kui kõigile teistele 20.00 sobib, mis siis ikka.

    Jõudu!

    Külatanuma Dünamo

    Kommentaar


      #32
      Arvestades asjaolu, et ma kavatsen iga valikuga venitama hakata, tähendaks hilisem alustamine vaat et hommikul lõpetamist.
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
        Arvestades asjaolu, et ma kavatsen iga valikuga venitama hakata, tähendaks hilisem alustamine vaat et hommikul lõpetamist.
        Ära muretse, praeguse kellaaja järgi te vist hommikul kell 8 alustate juba. Või eksin?
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #34
          Draft hommikul kell 8.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas silverman Vaata postitust
            Ära muretse, praeguse kellaaja järgi te vist hommikul kell 8 alustate juba. Või eksin?
            Algselt postitas Sir Kostja Vaata postitust
            Draft hommikul kell 8.
            Ma räägin, ma olen juba nii vana inimene, et minu jaoks polegi enam vahet, kas on hommik või õhtu - viimane aeg komissar välja vahetada, muidu ei tea, mis kakka juhtuda võib veel.

            Igatahes: Lihula MKP (Härra Liiv) Draft Time changed from 'Fri Oct 24 8:00am EEST' to 'Fri Oct 24 8:00pm EEST'

            Kommentaar


              #36
              Krt , see hommikune aeg just istus väga hästi, õhtul 19-21 mäng endal, väga halb ajastus. Kui võimalik siis paluks ka ajamuutust.

              Kommentaar


                #37
                Commishi ametist rääkida, kui teil mingeid ekstra ülesandeid ei ole(võrreldes Teise liigaga). Siis võiksin ise vabalt enda peale võtta, eelmine aasta olin Teise liiga commish.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Sir Kostja Vaata postitust
                  Commishi ametist rääkida, kui teil mingeid ekstra ülesandeid ei ole(võrreldes Teise liigaga). Siis võiksin ise vabalt enda peale võtta, eelmine aasta olin Teise liiga commish.
                  Muud midagi ainult raha tuleb ka korjata
                  Drafti aeg täitsa ükskõik võime 22:00 ka teha.

                  Kommentaar


                    #39
                    Ka mulle draft 8.00/20.00 ei sobi. Kell 22.00 oleks ideaalne. Vanemad mehed äkki saavad lubada reede õhtul draftimist veidi hiljem ja laupäeval tukuvad kõhud püsti

                    Kommentaar


                      #40
                      20.00 sobib ideaalselt.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #41
                        Mulle ka 22 sobiks

                        Kommentaar


                          #42
                          Lihula MKP (Härra Liiv) Draft Time changed from 'Fri Oct 24 8:00pm EEST' to 'Fri Oct 24 10:00pm EEST'

                          Lihula MKP (Härra Liiv) added Kristjan's Team as assistant commissioner

                          Isiklikult eelistan ka kella 22:00'i(meenus, et mul on trenn, kell pool 9). Kui kuidagi kokkuleppele ei saa, siis teeme liigas polli. Ja võidab see, kes 11 häält saab. Enne võiks aga kõik oma arvamuse ära öelda, kas reedene päev ja 20:00 ning 22:00 on kaks viimast valikut.

                          Üldiselt on nii, et traditsioon on, et liigahooajale eelneva nädalavahetuse reede on draft ja tavaliselt kell 20:00, väikeste kõikumistega, selle asjaga võiks arvestada sama kindlalt, kui kella keeramisega - ega pääsu pole.

                          Kommentaar


                            #43
                            Nuu ma usun, et neil kes kell 20:00 soovivad ei ole ju hullu kell 22:20 alustada, üks kord aastas ikkagi

                            Kommentaar


                              #44
                              Drafti kestvusega ikka arvestate? Kell 22 alustades draftite poole ööni ju.

                              Kommentaar


                                #45
                                Mis mõttes poole ööni. On olnud drafte mille pikkus 2,5 tundi, eelmisel aastal vist 3. Kui keegi meelega siga ei pane, siis ei tohiks palju pikemalt minna ja laupäev ju puhkepäev.
                                Samas nagu aru saan, siis 20.00 variandi puhul juba umbes 5 meest ei saa, siis läheks Teil ludinal, saate ruttu tuttu.
                                Drafti eesmärk ja põnevus võiks olla võimalikult paljude osavõtt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X