320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JEVGENI NOVIKOFF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

    Aga vaat kui ilusa ja tähtsa värava ta Küprose vastu viimasel minutil lõi

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

      Originally posted by zabala


      Novikovil pole loomulikult enam kohta koondisesse ja ma ei saa aru mix ta seal üldse oli.Keskväljale ta küll ei sobi sest ta on kleenuke,ta lükatakse sealt minema.
      Kuule mees ära aja pada suust välja,kui sa midagi asjast ei jaga ja ei tea. Novikoff pole mingi nõrguke ,kleenuke. Tall on piisavalt pikkust ja jõudu. Samuti ei ole ta kusagile langenud oma mänguklassiga vaid põhjused ,miks ta praegu Floras ja koondises ei mängi on hoopis muud.
      Usun ,et näeme teda veel ka koondises ,vanust teisel alle 22.a.
      Loomulikult peab ta aga enne seda Arnoga suhted korda saama.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

        Kuulge ma ei hakka siin ju vaidlema teiega ex , ma lihtsalt avaldasin oma arvamust.Aga ikkagi Novikov on lahja vend:P

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

          Tänane Molodjosh Estonii kirjutab, et Novikovist saab ilmselt esimene Eestist pärit mängija Ukraina kõrgliigas. Zenja viibis juba mitmete klubide treeningutel ja Kirovogradi Zvezda oli nõus talle ka lepingut pakkuma, kuid finantskaalutlustel (Pohlak tahab raha) sellest siiski loobuti. Nüüd otsib mees õnne kuulsa Odessa Chernomoretsi ja ühe avaldamata nimega Venemaa kõrgliiga klubi juures.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

            Vale info! Novikovist saab hoopis meie 3. mees Premer Ligas.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

              Originally posted by eestlane
              Novikovist saab hoopis meie 3. mees Premer Ligas.
              premer liga? pole sellisest midagi kuulnud. kas sinna sattumine on hea või halb või hoopis valus?

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                premer liga on endine võshaja liga

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                  Selline uudis siis täna

                  Kas nüüd siis saab mees kuskil mujal mängima? On ju siin räägitud nii Ukrainast ja veel ei tea mis riikidest.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                    Ma usu et Novikov satub välisliigasse mängima,kuid siiski võib see juhtuda.Kahju et temaga nii läks,tegelt koondiseaegadelt tundus ta täitsa andekas mängija ja oli üks mu suur lemmikuid...nojah,loodame kõike paremat et ta veel kuhugi mängima saaks ja võibolla taastab oma head mänguoskused!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                      Originally posted by teoreetik
                      Ma usu et Novikov satub välisliigasse mängima,kuid siiski võib see juhtuda.Kahju et temaga nii läks,tegelt koondiseaegadelt tundus ta täitsa andekas mängija ja oli üks mu suur lemmikuid...nojah,loodame kõike paremat et ta veel kuhugi mängima saaks ja võibolla taastab oma head mänguoskused!
                      Unustatud tähtmängija siiski pääses Venemaa avarustesse, nagu tänasest EPL-st võib lugeda. Permi Amkar on meeskonna nimi. Uudisest paraku ei selgu, kas ta on meeskonnaga lepingu sõlminud või osaleb lihtsalt Türgi treeninglaagris nö. katsealusena. Eile olla ta mänginud Belgradi Crvena Zvezda vastu ühe poolaja.
                      Linki ei õnnestu sellele lühiuudisele anda.

                      Ehk saab veel poisist asja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                        Novikovi oskused pole tegelikult kusagile kadunud ainult ,et mees hakkas vahepeal ennast juba ässaks pidama ja nõudis isegi Arno käest selgitusi ,kui ta platsile ei saanud . Sellepärast põhiliselt ta koondisest ja Florast välja lendaski.
                        Tagasi koondisesse võib ta ainult siis saada ,kui peajagu praegustest üle oleks aga esialgu pole sellist taset veel näha.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                          tegelikult pole seda linki üldsegi raske leida. mina sai esimese katsega kätte.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                            ma nagu mäletan justkui oleks permi klubi eelmises laagris osalenutest peale selle lõppu üle pooled koju saatnud ja selleks korraks juba uue pundi kokku pannud. vot nii karm värk.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'JEVGENI NOVIKOFF\'

                              Novikov sai eelviimases mängus vigastada ja ilmselt ootab teda kojutulek ees.
                              Yldiselt tundub ta sama masti mees olevat kui Mark Shvets. Kes kah suhteliselt hea mängija aga täiesti v6imatu staaritseja. ... ja nyyd kolab mööda endist liitu ringi ja mängib igayhe eest kes talle vähegi tähelepanu pöörab.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X