320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Põhk kohal!

    Kommentaar


      #17
      Kuna niisama vaheaastat võtta ei taha/saa, siis loobun selles liigas osalemisest.

      Kommentaar


        #18
        No ma siis ka osalen peale vaheaastaid.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #19
          Seega, kui nüüd tibud kokku lugeda, siis olen ainus, kes alla langeb - kurb. Või Revenge ka loobub??

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
            Seega, kui nüüd tibud kokku lugeda, siis olen ainus, kes alla langeb - kurb. Või Revenge ka loobub??
            mulle teadaolevalt Revenge siiski osaleb. hetkel ta kuskil välismaal ja arvuti taha ei satu aga põhimõtteliselt võib teda osalejaks lugeda ja varsti lubas ka ise seda siin kinnitada.

            Kommentaar


              #21
              Tervitustega soojalt maalt! The Revenge osaleb!

              Kommentaar


                #22
                Vedas poisil

                Kommentaar


                  #23
                  Võiksite nüüd ju esiliigast tõusjate kohta ka kirjutada rasvaselt, et osaleb - kõik ju kinnitasid osavõttu.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kaua me seda pead liiva all hoiame? Kes seni meistrikas mitte commish olnud manager sel aastal ohjad enda kätte võtab?

                    Kommentaar


                      #25
                      Tagasihoidlik küsimus Meistriliiga uustulnukalt: millal see mäng sinna Yahoosse tekitatakse? Selleks vist pole esialgu isegi commishit vaja. Draftini peaks olema ainult neli nädalat. Võimalik, et Meistriliiga fantaasiagurudele on see pikk aeg, aga mina sooviks hakata juba valmistuma enda mängijate järjekorra tegemisega.

                      BC Patas

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas apatas Vaata postitust
                        Tagasihoidlik küsimus Meistriliiga uustulnukalt: millal see mäng sinna Yahoosse tekitatakse? Selleks vist pole esialgu isegi commishit vaja. Draftini peaks olema ainult neli nädalat. Võimalik, et Meistriliiga fantaasiagurudele on see pikk aeg, aga mina sooviks hakata juba valmistuma enda mängijate järjekorra tegemisega.

                        BC Patas
                        eelmise aasta commish, ehk Rashaun (Juveman), peab selle liiga ära tekitama. Siis tema saab juba hiljem muuta commishit, kui selleks peaks vajadus olema.

                        Niiet, Juveman, tee liiga ära!

                        Kommentaar


                          #27
                          Mina olin co-commish ja mul ei lase yahoo keskkond liigat uuesti luua. Küll aga andsin info commishile edasi ja üsna pea peaks liiga tehtud ka olema taas.

                          Kommentaar


                            #28
                            Liiga on loodud. Esiliigast tulnud managerid - saatke oma meili aadressid mulle privasse, et saaksin kutsed edasi saata.

                            Kommentaar


                              #29
                              Oleme hetkel ilma commishita ja Meistriliigas ei ole veel commishid olnud järgnevate tiimide managerid:

                              Tabasalu Välgupoisid
                              Kopli Kurjad Koerad
                              Rääma Õlid
                              NL Holdem
                              Terror Squad
                              Aaron-C & Co
                              Lemmik Meeskond
                              Lihula Mõnumendid
                              BC TV
                              Viljandi Paadipoisid
                              The Express
                              The Revenge
                              BC Patas

                              Võtke ennast kokku nüüd. Aeg oleks osalustasusid koguma hakata jne...

                              Kommentaar


                                #30
                                Kas meistrikas on hetkel draftiajaks pandud aeg ok? Fri Oct 24 8:00pm, ehk siis reede õhtul kell 20.00?

                                Eks natuke sõltub sellest ka, et kas sel aastal kokkutulekuhuvilisi on? Kui kokkutulekut plaanida, siis peaks tegema drafti reedel ja kokkutuleku laupäeval, nagu ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X