320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kesa või keegi, kui tihti lüüakse sellise nurga alt üldse taha posti pall? Minu meelest ikka ja aina ette posti, ka Eesti liigas juba.

    Mets ja Pikk, Kui siiani olen Metsa kritiseerinud nii kuidas jaksanud, siis nüüd, damn, see kutt vajab välismaale minekut.
    Pikk tegi avaladuse, mis paneb treenerid raskesse olukorda, vasakkaitsja kohale on nüüd Teniste, Kallaste ja Pikk eeldusel, et paremal on Jääger.
    Teniste on ju tegelikult puhas paremkaitsja. Enne mängis vasakkaitset ainult sellepärast, et polnud head vasakujalgset sinna panna, aga Kallaste esilekerkimisega sai see probleem lahendatud.

    Isiklikult arvan, et mäng oli väga kõva. Milline võitlus ja fakk kui napilt puudu jäi. Aga noh, mis sitasti, see uuesti! Ja tore, et Pehrsson on kaitse tippvormi timminud, ründefaasis on küll mäng selline ligadi-logadi. Aga pole hullu, küll jõuab areneda.

    Vungiga on ikkagist see kala, et täna oli jälle mitu korda näha, kuidas kutt lihtsalt palliga mökutama jääb. Premium liigast koondise eest mängimine on tema jaoks ilmselgelt raske. Seetõttu ongi tore näha, et eriti Mets (mööndustega ka Antonov, Kallaste ja täna Pikk) on Pehrssoni ajastul ikkagist päris head olnud, kuigi mehed kodukamaral mängivad. Aga Vungi kiituseks tasub öelda, et paaril korral sai ilusti palli inglastelt võetud, et mutta ei tasu tampida. Viga Sterlingu vastu oli jah loll, aga seal oleks võinud Pareiko ka selle palli tegelikult väravast hoida.

    Kommentaar


      Eesti esitus kaitsefaasis oli igaljuhul 5+, Welbeck neutraliseeriti täielikult, ning Inglismaa viidigi sellisesse seisu, kus mingitel hetkedel hakati lihtsalt äärtest tsenderdusi lahmima. Sellesmõttes ma julgen küll väita, et Pehrsson võttis antud mängus Eesti koondisest maksimumi. Olgugi, et viimasest kahest mängust punkte ei saadud, siis sellegipoolest on näha Eesti jalgpalli tasemes stabiilset tõusu. Saaks nüüd vaid rohkem mängijaid välisliigadesse...

      Hetkel on koondisest puudu vaid keskpoolik, kes suudaks palli ülespoole viia. Muidugi vormis Kostja selle probleemi parandaks, kuid natuke kahju, et alternatiivi meil temale võtta pole.

      Kommentaar


        Miks sa arvad, et Kotenkot pole edaspidi põhjust kutsuda? Tänaseks mänguks ju polekski saanud teda kutsuda kuna valik oli juba nädal tagasi tehtud.
        Polegi ju vastupidist väitnud. Väitsin lihtsalt, et Pareikot polnud põhjust ei Leedu ega nüüd ka Inglismaa mängust välja jätta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Eesti esitus kaitsefaasis oli igaljuhul 5+, Welbeck neutraliseeriti täielikult, ning Inglismaa viidigi sellisesse seisu, kus mingitel hetkedel hakati lihtsalt äärtest tsenderdusi lahmima. Sellesmõttes ma julgen küll väita, et Pehrsson võttis antud mängus Eesti koondisest maksimumi. Olgugi, et viimasest kahest mängust punkte ei saadud, siis sellegipoolest on näha Eesti jalgpalli tasemes stabiilset tõusu. Saaks nüüd vaid rohkem mängijaid välisliigadesse...

          Hetkel on koondisest puudu vaid keskpoolik, kes suudaks palli ülespoole viia. Muidugi vormis Kostja selle probleemi parandaks, kuid natuke kahju, et alternatiivi meil temale võtta pole.
          Ka minu arust Pehrsson võttis maksimumi, arvestades mis seisus mängijad on (koduklubide mõttes). Jääb vaid loota, et kevadel on seis parem.
          Aga seda aega ei tule kunagi, et Kostja tasemel mehed koondises asendamatud ei ole. Alati on nii, et mõnel positsiooonil mehi justkui on, mõni jääb jälle nõrgaks või püsib ühe mehe najal.

          Kommentaar


            See oli päris masendav kuidas Inglismaa iga puute peale murule viskus ja kohtuniku otsa vaatasid, et anna ometi NÜÜD kaart!
            Simultandid

            Kommentaar


              Rooney saab brittidelt nii mis tolmab.

              Fucking hell. What a complete waste of my life this game has been. I've started so I'll finish, fuck you England. I have work tomorrow and my day has been utterly ruined by you.
              I've heard it said that the sign of a good team is one that wins even when playing badly.

              I wonder if one can extrapolate that to a single player and suggest that the sign of a good striker is one that scores goals even when playing shit.

              *Silkyman's head explodes*
              The keeper saved England. Ironically.
              If Rooney hadn't scored that free-kick it might be the worst performance by an England striker I've seen in years. He should've had 5 or 6. Atrocious.
              Rooney is history's greatest monster
              I disagree. He's constantly anonymous and shit in games and sometimes does something like score or assists.
              I came home on 35 mins and watched the last 10 minutes of the first half. Witnessing what I did I couldn't justify watching the 2nd half. I had something more interesting to do.
              Poor performance from both teams, Not many clear cut chances and we couldnt even capatalize with more goals against ten men.

              Didn't even deserve to win.

              Kommentaar


                Teab keegi mis neist umbes 30 inglasest sai, kes turvad maha jooksid ja meie fännitribüünile ronida üritasid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Teab keegi mis neist umbes 30 inglasest sai, kes turvad maha jooksid ja meie fännitribüünile ronida üritasid?
                  Kas itaalia fännidele oli ka oma sektor eraldatud ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mted Vaata postitust
                    https://www.facebook.com/video.php?v=659384874207048
                    Jäägri pealelöök juba viral. Üle 12 000 like ja 500 jagamise. See tema klubi saamisele küll kaasa ei aita
                    Tahan näha klubi, kes valib endale mängijaid facebukki videote põhjal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Kesa või keegi, kui tihti lüüakse sellise nurga alt üldse taha posti pall? Minu meelest ikka ja aina ette posti, ka Eesti liigas juba.

                      Mets ja Pikk, Kui siiani olen Metsa kritiseerinud nii kuidas jaksanud, siis nüüd, damn, see kutt vajab välismaale minekut.
                      Pikk tegi avaladuse, mis paneb treenerid raskesse olukorda, vasakkaitsja kohale on nüüd Teniste, Kallaste ja Pikk eeldusel, et paremal on Jääger.
                      Kostja Poolale? Umbes sama koht, viis meetrit kaugemalt ehk. Taha posti ristnurka.

                      Kommentaar


                        Samamoodi nagu Raku jooksis mehe pallist eemale, joosti teisel poolajal Anier ja siis ei antud isegi viga.

                        Kiunuks fännikal toimunu pärast ka- mille pärast on kaks ruuporiga tegelast kui ikka erinevad sektorid üksteisest mööda laulavad? Paigutaks teistmoodi äkki, sektorite ette nagu leedukatel oli? Ja liiga paljuks ei läinud seda huilood? Tegime leedus, tegime eile aga milleks viis kuus korda? Mis see andis? Mõnele RK valimistel osalevale võimaluse käega vastu rinda taguda?
                        PS! Minu tagasihoidlik arvamus on, et kaotusseisus olles tuleks kuidagi teistmoodi koondist ergutada, mitte laulda "oh kingi meil see võit"
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Kostja Poolale? Umbes sama koht, viis meetrit kaugemalt ehk. Taha posti ristnurka.
                          Kostja lõi ette posti ju
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Kostja lõi ette posti ju
                            Jah, minu paha, hommikune krussis juhe luges Habe küsimust valesti. Kostja põrutas Rooney pommiga pea identse juraka.

                            Kommentaar


                              Kurat selle Järvela juttu on ikka huumor alati lugeda.
                              Kuigi jalkast teadmine on tal kasin,
                              siiski luuletab mees kui masin

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Ja liiga paljuks ei läinud seda huilood? Tegime leedus, tegime eile aga milleks viis kuus korda? Mis see andis? Mõnele RK valimistel osalevale võimaluse käega vastu rinda taguda?
                                +1.
                                Minu arust ei oleks eile seda üldse pidanud laulma. Eilsed laulmised devalveerisid seda asja.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X