320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    ...Eri teema on muidugi need "fännid",kes ainult Inglismaad näha tahavad ja muudest mängudest pohh on, nendest eriti kahju pole ,kui ilma jäävad
    sellele kirjutaks ka alla.
    koondis vajab täpselt samapalju tuge ka leedu või san-marino mängus, siin pole mingit kobinat.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      #47
      Kas ainult mina Piletilevi kodukalt veel üritust ei näe?

      Kommentaar


        #48
        Ja mina pean veerand tunni pärast tööle sõitma Parem oleks, et enne seda üritus siiski piletilevisse ka tuleb!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Kas ainult mina Piletilevi kodukalt veel üritust ei näe?
          Asi on hapu, sama siin.

          E: nojah, see läks eriti hästi ikka. Kui lõpuks ilmus üritus, oli juba "välja müüdud" silt juures.
          E2: jälle normis kõik.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            #50
            Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink

            Kommentaar


              #51
              Ma ka ei näinud, kuniks umbes kell 10.08 kogu värk välja müüdud oli.
              Edit: Nüüd (paar minutit hiljem) näitab, et pileteid on. haha
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                #52
                Olemas. Minul näitab et pakette on veel küllaga saada.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                  Alates 11.juunist oli kõigil võimalus pakette vabamüügist osta,LHV klientidel paar päeva varem. Kumb on nüüd parem variant ,kas 3 kuud mitte tegutseda ja nüüd vinguda,stiilis "äää,kas küljetribüünile ei saagi enam " või ammu pakett ära osta ja süda rahul mängule minna. Hämmastav on ka see ,et vingumine käib siin foorumis ,kus peaks ometi asjaga kursis inimesed olema.Loosimine oli millal,veebruaris vist ,sellest ajast on mängude graafik teada ja kui sa ikka tahad sinna minna,siis sa oled kursis millal midagi toimub.Eri teema on muidugi need "fännid",kes ainult Inglismaad näha tahavad ja muudest mängudest pohh on ,nendest eriti kahju pole ,kui ilma jäävad
                  Ma ostsin oma paketi juba 11. juuni hommikul nii et probleemi pole. Lihtstal imestan, et piletid nii kiiresti otsa said (igati positiivne muidugi!). Aga võin kihla vedada, et San Marino ja Leedu vastu tuleb rohkem üksikpileteid müüki kui 1800 otsatribüüni piletit.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #54
                    siiani on otsatribüünil mitukümmend vaba kohta.

                    EDIT: 100-200 kohta vähemalt näitab Piletilevi.ee

                    Kommentaar


                      #55
                      Ma sellel Sloveenia mängul mõtlesin, et kas ülemisele korrusele ei saaks samasuguseid lisakohti tassida? Tripka nö tagumine osa on ju avatud ja keskele ja äkki (seal ei jalutanud) otstesse saaks neid tribüüne paigutada küll.

                      Turvalisuse osas, et keegi kukub kuskilt alla, ei tohiks nagu probleemi olla ja konstruktsioon peaks samuti piisavalt tugev olema, sest üht korrust tahetakse ju veel peale ehitada.

                      Et ideeliselt võiks päris korralikult kohti veel juurde saada,
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Võiks nüüd veel kuidagi nii ka saada, et korvapalli pasunatega kohale ei tuldaks.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          siiani on otsatribüünil mitukümmend vaba kohta.

                          EDIT: 100-200 kohta vähemalt näitab Piletilevi.ee
                          Ma sain piletid kätte, aga hetkel näen küll sellist pilti:

                          piletilevi.JPG

                          Kommentaar


                            #58
                            Tundub et nüüd said otsa jah

                            EDIT: Tutkit, refresh järel lausa 1 saadaval. Ehk ilmselt tilgub veel nipet näpet neid. Hetkel jälle paarkümmend saadaval. Et kes ikka tahtsid ja huvi tundsid, ilma ei jäänud.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                              Võiks nüüd veel kuidagi nii ka saada, et korvapalli pasunatega kohale ei tuldaks.
                              Võib-olla mulle ainult tundus, aga Sloveenia mängu ajal oli seis pasunatega päris okei juba.

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma ei ole ming serveri ekspert ega piletimüügi spetsialist, aga see kõik kõlas nagu 2011 mäng vastu Iirimaa.
                                Läksin Kristiine Keskusesse proovima ainult üks pilet osta, ja see oli tulemus: http://www.rumodispo.com/eesti-koond...nd-ticket-sale
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X