320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaitsemäng oli meeskondlikult väga korralik pole etteheiteid. Esimesel poolajal jäi keskväli kohati täiesti mängust välja. Nii Vunk kui Vassiljev ei harjunud tükk aega, et neil pole aega palli surmata ning ringi vaadata. Mõlemad kaotasid nii korduvalt palli.

    Pikk tegi väga korraliku mängu arvestades, et kutt tuli otse sõjaväest ja koondises on mõned loetud minutid mänginud.

    Tänase mängu parim oli Mets minu meelest. Tohutult hea nii poolikus aga eriti keskkaitses täna, Kui kutt täna mingit välislepingut ei teeninud, siis on küll veider. Mitmed korrad lüpsis staare.

    e: Klavani punase puhul on ainuke hea asi see, et järgmine mäng on San Marino vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mted Vaata postitust
      https://www.facebook.com/video.php?v=659384874207048
      Jäägri pealelöök juba viral. Üle 12 000 like ja 500 jagamise. See tema klubi saamisele küll kaasa ei aita
      Jah, kujutan ette milline võiks välja näha diskussioon mõnes klubi juhtkonnas kes teda jälgib:

      "Jääger paistab täitsa okei kaitsja."
      "Aga tema kehv pealelöök 30 meetri pealt sai Facebookis 12 000 like'i ja 500 jagamist!"
      "Parem mitte siis."

      Kommentaar


        Ahh, kuupeale, juba laupäeval on tunduvalt tähtsam mäng ....Flora - Levadia...

        Kommentaar


          Heia eesti kõlas minu taga olnud inglastele nagu lauldaks Heskeyst , mille peale nad natuke naersid ja ka kaasa laulma hakkasid.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Ma ei tea, kas ma olen ainuke, aga erilisi emotsioone see mäng üles ei kütnud. Igasugune punkt Inglismaa vastu oleks küll boonuseks olnud, aga edasipääsu kohapealt on ikkagi palju olulisemad mängud teistega ja nende mängude eel ja ajal on nagu selline mänguelevus-ärevus ka suurem.
            Siin mängib kaasa ka see uus formaat, et kaks saavad kohe edasi ja kolmas play-offi. Võimalik, et inglaste üsna hambutu mäng oli osalt ka sellest tingitud.

            Mina Vunki väga ei kritiseeriks. Tegi küll saatusliku vea, mis lõpuks väravaga lõppes aga kaitses võitles kõvasti ja tegutses ka rünnakul mõnel korral täitsa asjalikult. Eksis ka aga kes seda tugeva vastase vastu ei teeks. Vungi eksimustest rumalam oli minu arust näiteks see Lindpere pallihoidmine ja pallikaotus lõpupoole oma kasti lähistel.
            See on omaette küsimus kas vähe noorem ja tippvormis Pareiko oleks karistuslöögi ära võtnud või ei. Tubli mäng talt igatahes, va. mõned lahtilöögid. Kuhu on nüüd kadunud need mehed, kes Leedu mängu järel hoopis Kotenkot postide vahele nõudsid?
            Mets oli muidugi super, kogenematutest ka Pikk ja Antonov said väga hästi hakkama.
            Inglased muidugi mingit erilist muljet ei jätnud. Tubli Euroopa keskmik, ei enamat. Arvasin peale Klavani eelmaldamist, et nüüd hakatakse hirmsat turmtuld andma, eriti kui vahetused tehti aga ei midagi sellist.

            Kommentaar


              Ega lahtilöögid pole kunagi Pareiko relvaks olnudki, see on tal koguaeg keskpärane või pigem nigel element olnud.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Kesa või keegi, kui tihti lüüakse sellise nurga alt üldse taha posti pall? Minu meelest ikka ja aina ette posti, ka Eesti liigas juba.

                Mets ja Pikk, Kui siiani olen Metsa kritiseerinud nii kuidas jaksanud, siis nüüd, damn, see kutt vajab välismaale minekut.
                Pikk tegi avaladuse, mis paneb treenerid raskesse olukorda, vasakkaitsja kohale on nüüd Teniste, Kallaste ja Pikk eeldusel, et paremal on Jääger.

                Kommentaar


                  Leedu hetkel kaotamas 0-2 Sloveeniale

                  Kommentaar


                    Noh koondis tõestas jälle, et meile sobib ikkagi mängida tugevamate vastu, kes tahavad palli vallata ja ise teha ja siis võimalusel kiirelt nõelata. Ei sobi üldse keskmikega madistamine, kus ise peab ka looma ja üritama palli hoida üle 5 sekundi.
                    Mets on läinud iga mänguga aina paremaks ja ma oleks üllatunud kui ta õige pea kuskil välisklubis poleks. Täna ka nii keskkaitses kui ka poolkaitses väga hea ja millise enesekindlusega tegi seal ka petekaid ja nii mõnigi hea sööt tuli ka välja. Jääger peaks ka vähemalt mingigi klubi leidma, kaitsefaasis ikka päris hea ja Pikk oli ikka väga meeldiv üllatus.
                    Väravast kahju, aga no mis teha, võitlust oli igatahes tore näha. Samamoodi edasi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

                      See on omaette küsimus kas vähe noorem ja tippvormis Pareiko oleks karistuslöögi ära võtnud või ei. Tubli mäng talt igatahes, va. mõned lahtilöögid. Kuhu on nüüd kadunud need mehed, kes Leedu mängu järel hoopis Kotenkot postide vahele nõudsid?
                      Miks sa arvad, et Kotenkot pole edaspidi põhjust kutsuda? Tänaseks mänguks ju polekski saanud teda kutsuda kuna valik oli juba nädal tagasi tehtud. Pigem novembrikuisteks mängudeks oleks selle nädala esituste taustal vähegi mõistlik anda Kotenkole vähemalt sõprusmängus Norraga võimalus. Mõlema kaotuse juures ei saa kuidagi mööda vaadata asjaolust, et suuremal (Leedu) või vähemal määral (Inglismaa) oli Pareiko roll seal tuntav. Ega mõlemast mängust üle väravateta viigi poleks lootnudki, kuid millisel viisil need kaks 0:1 kaotust tulid, võtavad kurvaks.

                      E: Ja mainiks sama asja, mida inglaste kohta kasutasid. Kuigi füüsiliselt olid tipptasemel, siis oskused jätavad päris tipmise otsaga siiski soovida. Meisterlikkust nappist võrreldes möödunud aasta Hollandi mänguga. Meenutame, et toona oli ca 15 minuti jooksul seis 0:1 ja kahel korral Pareiko (toona tõesti tippvormis) päästis kahel korral 100 % lised võimalused oranzidele (RVP ja vist oli Janmaati) löögid, mis olid raamidesse.

                      Inglaste esitustest ma peale selle Rooney 1-1 olukorra ei mäleta ühtegi tõrjet, kus Pareiko oleks pidanud raamidesse suunatud lööke tõrjuma. Enamasti olid kõik üle või küljevõrku löödud. Lisaks on nad palli täpsel ja kiirel liigutamisel väikesel territooriumil üsna nadid. Enamasti tulid momendid kiiruse pealt ja meie endi vigadest, mitte inglaste meisterlikkuse arvelt.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Minumeelest olid Pareiko väljalöögid ikka väga metsa. Või noh üldse palli kaaslastele jagamine.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Vaatamata surumisele ja pallivaldamisele oli Inglismaa ikkagi pask. Ei ühtegi 100% võimalust. Kahjuks sama ka eestlastel. Võitlusvõimest tundus teatud hetkedel puudu jäävat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Ahh, kuupeale, juba laupäeval on tunduvalt tähtsam mäng ....Flora - Levadia...
                            Absoluutselt õige jutt Kesa. Olen südames teiega ,kuigi ise kahjuks sellel ajal juba kaugel HK -s pilusid rahustamas
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Et Rakule nende asjade pealt siis punane?



                              Pmst Rooney värav oli meisterlik. Aga kõik eelnev - pehmed inglased murul, punane jne. naljanumber.

                              Kommentaar


                                Aga kui Klavan juba esimesel poolajal sai kerge vea eest kollase,siis peaks see tegema teda ettevaatlikuks,aga ei!
                                Kapten ikka niimoodi ei tohiks oma meeskonda alt vedada!
                                Parimat ei hakka valima,aga Vunk oli küll mees väga vales kohas! Mis nende koondislastega seal Nõmmel küll tehakse?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X