320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mul tuli eile õhtul liikuv pilt ette aga see oli ka nii, et paar minutit pidi kanali peal püsima enne kui "krüpteeritud kanal" asemele pilt ette viskas. Kui aga kanalit vahetad ja siis uuesti tagasi lähed, siis sama jama, et paar minti jälle peab ootama. Häält kusjuures ei ole, kuigi ka see tuli eile korraks aga nagu eelpool mainiti, siis mitte pildiga sünkroonis. Valima panemine, tehase sättete taastamine, süsteemi uuendamine jne ei aita. Ikka sama jama.

    Loodetavasti asi paraneb aga praegu on sellega küll üks paras jama.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mul tuli eile õhtul liikuv pilt ette aga see oli ka nii, et paar minutit pidi kanali peal püsima enne kui "krüpteeritud kanal" asemele pilt ette viskas. Kui aga kanalit vahetad ja siis uuesti tagasi lähed, siis sama jama, et paar minti jälle peab ootama. Häält kusjuures ei ole, kuigi ka see tuli eile korraks aga nagu eelpool mainiti, siis mitte pildiga sünkroonis. Valima panemine, tehase sättete taastamine, süsteemi uuendamine jne ei aita. Ikka sama jama.

      Loodetavasti asi paraneb aga praegu on sellega küll üks paras jama.
      Praegu ka?
      Hetkel mul jookseb asi ilusti, Inglise-Horvaatia U21 kordus. Ingliskeelse heliga jama muidugi jätkub.
      Kanalit vahetades ja tagasi tulles ei pea midagi ootama, kohe toimib.. Ja vene heli on sünkis

      Sen, sa kanali omale tellinud üldse oled? Selleks pead võtma STV teemapaketi Sport. Musta pilti heliga pidigi siis nägema, kui kanal pole tellitud..

      RC Lens vs PSG hetkel ilusti eetris. Inglise kommentaar ikka maas ehk seda kanalit vaadates tuleb venekeelsega leppida. Pildiga on ka suht nigel seis ikka. Eks telekast vaadates 50" ekraanil on normaalne, aga projektoriga 100" seinale on suht kole.
      Ütleme nii, et kui seni polnud midagi, siis 1.60 eest kurta on patt, aga üldiselt võtaks selle kanali kui back-upi striimile, juhuks kui sealtkaudu head pilti ette ei saa, siis see kindlasti parem variant.
      Last edited by sepakas; 17.10.14, 22:17. Põhjus: Täiendatud..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        #18
        Mul ikka sama jama. Hääl tuleb ja läheb ka nagu jumal juhatab.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mul ikka sama jama. Hääl tuleb ja läheb ka nagu jumal juhatab.
          Vaatad ikka õige sageduse oma? Seal nimekirjas on lisaks õigele kanalile veel mingi HD ja Test, millelt mina pilti ei näe..
          Õige peaks olema vist 578Mhz peal. Sa võid muidugi teha ühekorra veel seda kanalite otsingut, kui ei aita, helista klienditeenindusse ja küsi, kas nad reaalselt saavad sealt midagi teha või mitte. Ma ise väga ei usu, et saavad, nad ikka edasimüüjad, mitte ei vastuta kanali jama eest.. a la VSB teema..
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            #20
            Ilmselt on asi mul digiboxis, sest teises toas on pisut uuem digibox ja seal jookseb okeilt (hääle probleem on aeg ajalt ikka). Samas teiste kanalitega probleeme ei ole.

            Kommentaar


              #21
              20 minti nüüd Levante vs real vaadatud.
              Kas ainult minul tekib aeg-ajalt tunne nagu keegi näitaks striimist seda pilti? Tekivad sellised hakked ja hüpped pilti sisse nagu nõrga netiühendusega vaataks mängu...
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                #22
                Sama siin nii palju, kui ma olen sinna peale klõpsinud.

                Kommentaar


                  #23
                  Mul siiamaani kanal täiesti ideaalselt töödanud.
                  https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                    Mul siiamaani kanal täiesti ideaalselt töödanud.
                    Kas ingliskeelne audio on ka sünkroonis?
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      Kas ingliskeelne audio on ka sünkroonis?
                      Praegu kui vaatsin siis oli küll hääl sünkroonis. Muidu ma vaatan ainult vene oma, kuna ainult too on HD.
                      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                      Kommentaar


                        #26
                        Inglise keelse kommentaari puhul tundub vähem mulle, et pilt ja hääl on nüüd sünkrooni saadud. Pilti enam ei pea ka paar minutit ootama, et ette lööks. Et head uudised.

                        Kommentaar


                          #27
                          Teen ka siis väikse update´i.
                          Tänud SkyBlu tähelepanu juhtimast HD versioonile. Läksin ja soetasin omale seepeale Digiboksi, mis võimaldab seda versiooni vaadata ja nüüd pilt nagu prillikivi, millele lisandub ilusti sünkroonis ingliskeelne kommentaar (SkyBlu, näpi settinguid, peaksid ka inglise audio saama kätte..).. Nüüd võin küll öelda, et see kanal saab olema edaspidi peamine vahend vuti vaatamiseks ja kõigest 1.60 eest
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            #28
                            Mängude valik jätab pisut soovida aga ju on see kanal ikkagi rohkem Hispaania ja Itaalia vuti fännidele suunatud. (Prantsusmaa omi sel nädalal 0). Aga nagu reklaamist olen aru saanud, siis on olemas ka Setanta Sports (Eurasia)+, mis näitaks näitab selle nädala kahe põhimängu Ligue 1-st.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Teen ka siis väikse update´i.
                              Tänud SkyBlu tähelepanu juhtimast HD versioonile. Läksin ja soetasin omale seepeale Digiboksi, mis võimaldab seda versiooni vaadata ja nüüd pilt nagu prillikivi, millele lisandub ilusti sünkroonis ingliskeelne kommentaar (SkyBlu, näpi settinguid, peaksid ka inglise audio saama kätte..).. Nüüd võin küll öelda, et see kanal saab olema edaspidi peamine vahend vuti vaatamiseks ja kõigest 1.60 eest
                              Ei teadnudki et settingsis keelt saab muuta. Tänud igatahes sain kah inglisekeelseks nüüd. Kvaliteet jah HD versioonil tõsiselt hea ikka.
                              Hea et see kanal ligi sai võetud ikka, olen sellisest kanalist juba aastaid unistanud.
                              https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                              Kommentaar


                                #30
                                ok Elion võta jalad perse alt välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X