320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Eelkõige on see kanal ikkagi Hispaania liiga fännidele suunatud Prantsusmaa ja Itaalia liiga mänge näeb heal juhul 2-3 mängu nädalas (otse). Halvimal juhul 0. Samas kõigist kolmest liigast on korralikud tunniajased kokkuvõtted. Lisaks näidatakse Euro2016 kvalifikatsioonimänge. Üldiselt ei kurda. Esimeste nädalate jamadest on ka jagu saadud ja töötab teine kenasti.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
      Setanta Eurasia on praegu nähtav tasuta ja päris hea kvaliteediga STV GO-s. Registreerima peab, aga see on tasuta ja kui prooviperiood lõppeb, siis automaatselt raha küsima ei hakata (praegu ei ole veel teada, kui kaua prooviperiood kestab). http://stvgo.ee/
      Super asi. Ja avatud ka teise teenusepakkuja otsas istuvale kliendile. Väga viis, teeb elioni samsisulise teenuse ostmise ebavajalikuks.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        #63
        starmanil ilmub ka kanal varsti ilmselt.

        Test kanalil nr4 on ta igaljuhul olemas(kava nt näeb sealt)
        aja küsimus ilmselt

        Kommentaar


          #64
          Elioni kliendid - kuidas ma keelt vahetan?

          Kommentaar


            #65
            Vanasti sai puldi sinisest (?) nupust seaded avada. Uue gay puldi kogemust ei ole.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
              Elioni kliendid - kuidas ma keelt vahetan?
              Mind ka huvitab, sest mind karistati pärast digiboksi vahetust selle jubeda uue puldiga. Nüüd on nii, et Soome kanalite spordikommentaarid on rootsi keeles ja ei näe kusagil võimalust Soome keele peale keerata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                helistage kliendiinfosse ja tädi lahendab ära.




                Äkki kanalit vaadates noolest paremale ja saad menüü avada nii?

                Kommentaar


                  #68
                  Valige sobiv kanal, vajutage seda "paremale" nuppu ning seal - heli ja subtiitrite valik. Kui seda valikut pole, siis ei saa keelt muuta.

                  E:
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    #69
                    Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või on nagu kergelt madal kvaliteet HD pildi kohta?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      #70
                      Keele ja subtiitirite valikut tõesti pole, aga eng ja rus peaksid Elioni koduka järgi olema.
                      Praegu Shmeicheli saade on üldse ilma hääleta.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        starmanil ilmub ka kanal varsti ilmselt.

                        Test kanalil nr4 on ta igaljuhul olemas(kava nt näeb sealt)
                        aja küsimus ilmselt
                        Meil on hea meel rõõmustada kõiki spordisõpru uue kauaoodatud telekanali Setanta HD tulekuga. Uus spordikanal jõuab HD teemapaketti ning on valitav ka üksikkanalina. Televaatajad saavad alates 3. detsembrist hakata kaasa elama NHL jäähoki ja Euroopa jalgpalli liigade nagu FC Barcelona, Real Madridi ja mitmete teiste põnevaimatele heitlustele koduse teleekraani vahendusel.

                        Lisainfot Setanta HD spordikanali kohta leiate meie koduleheltwww.starman.ee, samuti telefonil 1770 või e-posti teel klienditugi@starman.ee, kus meie abivalmis teenindajad vastavad Teie küsimustele ja võtavad vastu tellimusi.


                        Kas ma saan õigesti aru, et oma sitasele Starboxile S paketile seda kanalit lisada ei saa?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #72
                          Palju see kanal üksikult tellides maksab starmanis?

                          Kas ma olen ainus loll kes ei suuda seda hinnakirja vaadata? http://www.starman.ee/teenused/hinnad

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Palju see kanal üksikult tellides maksab starmanis?

                            Kas ma olen ainus loll kes ei suuda seda hinnakirja vaadata? http://www.starman.ee/teenused/hinnad


                            Vaata siit. 1,99/ kuus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Meil on hea meel rõõmustada kõiki spordisõpru uue kauaoodatud telekanali Setanta HD tulekuga. Uus spordikanal jõuab HD teemapaketti ning on valitav ka üksikkanalina. Televaatajad saavad alates 3. detsembrist hakata kaasa elama NHL jäähoki ja Euroopa jalgpalli liigade nagu FC Barcelona, Real Madridi ja mitmete teiste põnevaimatele heitlustele koduse teleekraani vahendusel.

                              Lisainfot Setanta HD spordikanali kohta leiate meie koduleheltwww.starman.ee, samuti telefonil 1770 või e-posti teel klienditugi@starman.ee, kus meie abivalmis teenindajad vastavad Teie küsimustele ja võtavad vastu tellimusi.
                              Lõpuks! Helistasin tunnike tagasi Starmani ja lasin kanali lisada. Hetkel töötab kõik hästi. Pilt on super.
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                #75
                                Palju see Elionis maksab ja kas peab mingi brezhnevi pakikese ka võtma või saab eraldi lisada? Elioni koduleht on saast kuubis, telekat ka pole käepärast enne nv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X