320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Lisan veel. Endal on elion ja see 6 euri tõesti mind vaesemaks ei tee. On tuhat teist kohta kus kulutusi kokku hoida. 1-2 head mängu kuus ja see raha on juba kuhjaga tasa.

    Kommentaar


      #92
      see 1.60 on tõesti häbiväärselt vähe. ka 6 eurot on vähe. Portugaallane näiteks maksab 5 kanali eest (tõsi, need kõik ka SD ja HD, seega tuleb 10 kanalit) 27 eurot. Brittide Skyst ja hispaanlaste Canal+-st ei hakka parem rääkimagi
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #93
        Su võrdlus ei päde. Seal maadel on palganumbrid ka hoopis teisest klassist.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          #94
          Portugalis nüüd see keskmine palk eriti kõrgem pole. Miinimumpalk tõesti on suurem.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #95
            Kuna elioni spordipaketis peale setanta ja nbatv on paras jura tasuks kaaluda võtta HD pakett, mis maksab 7 euri. Seal mõlemad olemas, kuid lisaks ka eurosport 1+2, mis muidu eraldi tellides oleks 2.5 euri. Ballastiks olevaid kanaleid on ka enam ja vähe huvitavamaid.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Mnjah, striim vs televiisor. See on sama mis panna mosse ja porsce joonele, sama mis kõrvutada walterit käsitööõllega, sama mis lihast ja luust naine vs kumminaine jne jne jne. Arusaamatu
              No sa paned veidi mööda.. Võrdlus pole striim vs televiisor, sest vaatamisvahe diks on ikka sama ekraan.. Pigem on küsimus sisendis ja kel on olnud õnne leida stabiilselt töötav ning sobivas keeles HD striim, ei pruugigi vajadust näha vahetamiseks.

              Rääkides summast, siis tõesti see 6 ei tapa, aga üldiselt on see ju väga imelik, kuidas üks pakkuja küsib pea neli korda kõrgemat hinda. Ja niipalju kui ma olen neid hinnakirju vaadanud, siis elion lihtsalt küsibki kõige eest kõrgemat hinda ja kokkuvõttes teenib 20-25% rohkem tulu.. Kvaliteet neil kõigil pakkujatel üks sama. STVs pead lihtsalt vestlema rohkem vene aktsendiga tegelastega ja kontorid ei asu igas kaubanduskeskuses.. Rohkem vahet pole. Kõik vajaliku peale modemi soetamise saab veebis ära teha..
              Kuna iseenesest eestis see teenusepakkuja konkurents väga ei toimi, eri seltskondadel eri piirkonnad nagu oleks kartellilepingud sõlmitud, siis kes vähegi viitsib teemat keerata, võiks järelpärimisemsaata sellisesse asutusse nagu konkurentsiamet.. Kas on ikka sedavõrd suured käärid põhjendatud kui inimene ei saa lihtsalt pakkujat vahetada
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                #97
                kolmapäevast pani Starman ka Setanta HD valikusse. tõsi, ma alles täna avastasin.

                kuna mul on HD kanalid nagunii tellitud, siis ei pea midagi juurde ka plekkima. väga viis.

                tahaks loota, et Viasat ka millalgi lihtsurelikele HD kvaliteeti pakkuma hakkab ja suudab nii palju oma erinevaid kanaleid koordineerida, et pidevalt samu asju topelt ei paku.

                Kommentaar


                  #98
                  Hahaaa, no kui nii pedantliku täpsusega mu sõnu jälgida, siis vb küll A said aru küll mis ma mõtlesin.

                  Kommentaar


                    #99
                    Niisiis, sain ka lõpuks kanali endale. Töötab ilusti ja värki. Lisaks ma sain endale ka Eurosport HD ning Eurospord 2 HD, mis tähendab nüüd sisuliselt seda, et kahe euro eest kuus, saan ma vaadata parimaid mänge Hispaania, Itaalia ning Saksamaa liigas. Samuti väga suuri mänge Prantsusmaa liigas. Lisaks sellele on mul ka tv6, mis kannab üle meistrite liigat. Faking 2 euro eest saab juba sisuliselt kogu Euroopa jalgpalli vaadata. See on hetkel päris hea diil minu meelest.
                    Ja 8 euro eest (lisades Viasat Sport paketi) saan juba Inglismaa jalgpalli ning Meistrite Liigas valikut. 8 eurot kuus härrased pole mingi raha minu meelest.

                    Veel paar aastat tagasi ma nurisesin ja kadestasin meie idanaabrite NTV+ pakette. Nüüd olen väga rahul.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ja 8 euro eest (lisades Viasat Sport paketi) saan juba Inglismaa jalgpalli ning Meistrite Liigas valikut. 8 eurot kuus härrased pole mingi raha minu meelest.
                      Et kui Sul mõnusasti teleka ette sättinuna tuleb vaadata 20 minutit tähtsusetut showmängu tennises või mittemidagiütlevalt suvalist hokimängu selmet premierleague vooru põnevuskohtumist nautida, küllap siis jõuab kohale alles tõeliselt selle summa tühisuse tegelikkus
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Niisiis, sain ka lõpuks kanali endale. Töötab ilusti ja värki. Lisaks ma sain endale ka Eurosport HD ning Eurospord 2 HD, mis tähendab nüüd sisuliselt seda, et kahe euro eest kuus, saan ma vaadata parimaid mänge Hispaania, Itaalia ning Saksamaa liigas. Samuti väga suuri mänge Prantsusmaa liigas. Lisaks sellele on mul ka tv6, mis kannab üle meistrite liigat. Faking 2 euro eest saab juba sisuliselt kogu Euroopa jalgpalli vaadata. See on hetkel päris hea diil minu meelest.
                        Ja 8 euro eest (lisades Viasat Sport paketi) saan juba Inglismaa jalgpalli ning Meistrite Liigas valikut. 8 eurot kuus härrased pole mingi raha minu meelest.

                        Veel paar aastat tagasi ma nurisesin ja kadestasin meie idanaabrite NTV+ pakette. Nüüd olen väga rahul.
                        Ega 8 euri kogu krempel polegi hull.. Aga kui sa vaatad nüüd seda, mis sa selle 6 euri eest saad (sitt pilt, arusaamatu mänguvalik ning kahtlase väärtusega kommentaar..), siis see 2 euri on kui kulda, või mis?
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          No Viasati poole pealt ei oska kommenteerida. Mul pole kunagi Viasati olnud ja mul puudub suurem huvi Inglise jalgpalli vastu. Ja hetkel mul tegelikult ei ole seda paketti. See, mis mul on on Setanta ja Eurosport ja tv6 ja ETV. Ehk siis võimalus vaadata Saksa, Itaalia, Hispaania, Meistrite Liiga vutti. Lisaks mõned tähtsamad rahvusvahelised mängud ning rahvuskoondise mäng. 2 euri eest vägagi hea.

                          Jällegi võrreldes kaheaastataguse ajaga, kus ametlikult saigi vist ainult CL-i ja Inglise vutti vaadata Eestis, siis on areng toimunud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kus see setana 2 euri maksab?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kus see setana 2 euri maksab?
                              Väidetavalt Starmanis.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X