Vaata hääletusi tulemusi: Kas oled kooseluseaduse vastuvõtmise poolt?

Hääletajad
114. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

56 49,12%
  • Ei

28 24,56%
  • Jätab ükskõikseks

30 26,32%
Lehekülg 76, kokku 88 EsimeneEsimene ... 266672737475767778798086 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 1756
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    Just-just. Nimelt vähemuse tahe on see mis peab olema kehtestatud reegel, või isegi lausa seadus. Enamus olgu vait ja lihtsalt täitku käske. Hoidku keegi piip ja prillid kui mõni juhuslikult julgeb isegi mitte vaidlustada vaid kõigest küsida küsimusi vähemuse tahte õigsuse kohta.
    Hästi elame
    Said õigesti aru tõesti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    Just-just. Nimelt vähemuse tahe on see mis peab olema kehtestatud reegel, või isegi lausa seadus. Enamus olgu vait ja lihtsalt täitku käske. Hoidku keegi piip ja prillid kui mõni juhuslikult julgeb isegi mitte vaidlustada vaid kõigest küsida küsimusi vähemuse tahte õigsuse kohta.
    Hästi elame
    Keegi ei räägi ju kuskil vähemustele mingite eritingimuste kehtestamisest. Tegu on siiski vähemustele samade õiguste andmisest kui enamusele.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Erik Moora on viimasel ajal päris häid tekste teinud
    Su enda lingitud teksti põhjal on autor hoopis Villu Tamme.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    See on ju JMKE tuntud laulu Enamuse tahe tekst Gringode kultuuri LP-lt. Kas martin seda tõesti ei teadnud?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Minu lingitud teksti autor on siiski Erik Moora. Kopeeritud teksti autor on Villu Tamme. Prooviks natuke siiski mõelda.

Käib ka Urmari kohta.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Minu lingitud teksti autor on siiski Erik Moora. Kopeeritud teksti autor on Villu Tamme. Prooviks natuke siiski mõelda.

Käib ka Urmari kohta.
    Seda sama näitab ka ju see link kuhu esialgne viide on. Aga äkki see ongi masside "võlu".
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Inimene postitab rõhutatult nime, lisab viite (mida lugeja ei pruugi avada, sest allpool on pikem tekst, mis võib olla...) ja teksti, mis on tegelikult kolmanda inimese looming. Arvate, et on mõistlik nüüd "paugutada"?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Inimene postitab rõhutatult nime, lisab viite (mida lugeja ei pruugi avada, sest allpool on pikem tekst, mis võib olla...) ja teksti, mis on tegelikult kolmanda inimese looming. Arvate, et on mõistlik nüüd "paugutada"?
    Eks ta oli veidi keeruline konstruktsioon tõesti tavainimese jaoks. Mitte nagu homoseksuaalse suhte põhjendatus, seal on asi lihtne ja arusaadav.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Muidugi võib alati sarkasmiga mõtteid vürtsitada, sest otse nagu ei taha inimesi mõnitada - pole viisakas või nii ja tundub kuidagi liiga lihtne ning samas ei taha päris matsina näida...või siiski?

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust

Käib ka Urmari kohta.
    Ma ei tunne ajakirjanduse trende, aga oleks siis viidatud Erik Moora artiklile, aga oli just juttu Moora tekstist.

Üldiselt vahet pole, tavaline pealkirjaga meelitamise katse. Kuskilt lugesin täna, et soomlane kerkib tennise esinumbriks, selgus muidugi, et vaid mingis paarismängus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma ei tunne ajakirjanduse trende, aga oleks siis viidatud Erik Moora artiklile, aga oli just juttu Moora tekstist.

Üldiselt vahet pole, tavaline pealkirjaga meelitamise katse. Kuskilt lugesin täna, et soomlane kerkib tennise esinumbriks, selgus muidugi, et vaid mingis paarismängus.
    urmar suudab mind ikka igapäevaselt üllatada.

Algupärane

Kui link millegile viitab, siis see on oluline osa. Kui seal all on tekst, mis on kuidagi millegiga seotud, siis ma ei näe probleemi. Ma linki ei hakka panema, aga tsiteeriks siiski ühte räpparit: "Ma tellin endale kogu pressi Vahitornist Tehnika Maailmani, et ma saaks seltskonnas meeleheitlikult peaga noogutades igale jutule vahele lennata ja kaasa rääkida."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mhm, see on nagu läheks autot ostma, kus hinnakirja peal on toote spetsifikatsioon ning rehvide reklaam... edasi võid ise räppida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mhm, see on nagu läheks autot ostma, kus hinnakirja peal on toote spetsifikatsioon ning rehvide reklaam... edasi võid ise räppida.
    Jap, saime aru, et maruraske oli tavainimese jaoks.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Täpselt.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Vau, kuulan praegu Lobjaka kiunumist samal teemal ja selgub, et tema arvates ei tohigi ajakirjandus taolisi uuringutulemusi avaldada.
    Tsiteerin: "Üks on taoliste küsimuste eetika ja nende avaldamise eetika" Ja hetk hiljem tuli muidugi klassika:"Ma ei tea, kui need lehed või portaalid, kes neid küsitlusi avaldasid, avaldaksid ka seda kas juute tapeti Teise Maailmasõja ajal liiga palju või vähe." Seejärel lisab silmakirjalikult, et tegemist pole sõnavabaduse küsimusega sest kõiki arvamusartikleid ka ei avaldata. Ja sinna otsa, wt "ükski enamuse arvamus ei õigusta taolise teabe avalikkuse ette paiskamist" kuna see olevat ahistamine ja blablablaa.

Ja siis imestatakse kui terve rida tegelasi räägib aasta-aastalt üha enam meedia kallutatusest, õukonnameediast, tsensuurist, suukorvistamisest jne jne.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Vau, kuulan praegu Lobjaka kiunumist samal teemal ja selgub, et tema arvates ei tohigi ajakirjandus taolisi uuringutulemusi avaldada.
    Tsiteerin: "Üks on taoliste küsimuste eetika ja nende avaldamise eetika" Ja hetk hiljem tuli muidugi klassika:"Ma ei tea, kui need lehed või portaalid, kes neid küsitlusi avaldasid, avaldaksid ka seda kas juute tapeti Teise Maailmasõja ajal liiga palju või vähe." Seejärel lisab silmakirjalikult, et tegemist pole sõnavabaduse küsimusega sest kõiki arvamusartikleid ka ei avaldata. Ja sinna otsa, wt "ükski enamuse arvamus ei õigusta taolise teabe avalikkuse ette paiskamist" kuna see olevat ahistamine ja blablablaa.

Ja siis imestatakse kui terve rida tegelasi räägib aasta-aastalt üha enam meedia kallutatusest, õukonnameediast, tsensuurist, suukorvistamisest jne jne.
    Ma olen pmst nõus ja Lobjakas ongi täistard, selles pole küsimustki.
    Mis ei muuda fakti, et sellises vormis kysimuste esitamine nagu selles uuringus on totaalselt lubamatu ja seda peabki avalikult taunima. Igal ühel võib olla oma arvamus homoseksuaalsete ja heteroseksuaalsete suhete kohta, aga mitte kumbki suhe pole kellegi õigustada. See on ilmselgelt pahatahtlik ja kallutatud küsimus. Küll aga annab Lobjakas endast kõik, et igal padukonservatiivil olekski õigus karjuda, et liberaalid ja meedia survestab, kiusab ja ahistab neid ja seetõttu on vastuk2iguks selliste teistpidi kallutatud uuringute tegemine õigustatud.
    Lobjakas on Donald Trumpide, Martin Helmede ja Marine Le Penide populaarsuse põhiline tekitaja ja levitaja. Saaks ta vaid ise sellest aru.
    Giggs will tear you appart.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Küsimus ei ole tegelikult veganluses vaid tasakaalusatud toitumises üldiselt. Sadade ülekaalus ja diabeedis laste kohta (kes ei ole veganid) ei kirjutata artikleid kuigi see on täpselt sama teema - lastevanemate vastutus ja tasakaalustatud toitumise vajadus.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Küsimus ei ole tegelikult veganluses vaid tasakaalusatud toitumises üldiselt. Sadade ülekaalus ja diabeedis laste kohta (kes ei ole veganid) ei kirjutata artikleid kuigi see on täpselt sama teema - lastevanemate vastutus ja tasakaalustatud toitumise vajadus.
    Õige jutt... äärmused ongi hirmsate tagajärgedega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud