Vaata hääletusi tulemusi: Kas oled kooseluseaduse vastuvõtmise poolt?

Hääletajad
114. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

56 49,12%
  • Ei

28 24,56%
  • Jätab ükskõikseks

30 26,32%
Lehekülg 81, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3171777879808182838485 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 1756
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Just sinu pärast nüüd enam ei või!
    veidi nõrgaks jäi vastus, ootasin tugevamat. ju sul halb tuju.

kerged kõrgelt hinnatavad varjundid muidugi on, aga ma vb omistan oma suure tarkuse juures üle asju, mida ei peaks!

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ma ei tea mille poolest seda nüüd positiivseks arenguks peetakse? Okei lesbipaarist ehk võib kuidagi aru saada, aga üksikule naisele anda viljastusõigus? Kas need üksikemad niigi mitte ei häda, et raske on toime tulla? Pealegi kui kole sa pead olema et elukaaslast mitte leida?

Mina kes ma üksikema käe all kasvanud siis ei leia kuidagi et see lapse arengule väärtuslik kogemus oleks.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma ei tea mille poolest seda nüüd positiivseks arenguks peetakse? Okei lesbipaarist ehk võib kuidagi aru saada, aga üksikule naisele anda viljastusõigus? Kas need üksikemad niigi mitte ei häda, et raske on toime tulla? Pealegi kui kole sa pead olema et elukaaslast mitte leida?

Mina kes ma üksikema käe all kasvanud siis ei leia kuidagi et see lapse arengule väärtuslik kogemus oleks.
    Noh. Paljud naised on mingis eas piisavalt edukad ja naudivad piisavalt hästi enda elu, et miks sul seda meest sinna vegeteerima on vaja? Eriti, kui reaalselt mingis vanuses on normaalsete meeste hulk kadunud, hariduslikult on probleemsed eksemplarid, joovad ja üleüldse on veidi sitt seis. Päris kellegi armukeseks ka ei taha minna, muidu on pärast Triin Tuula ja nii edasi. Seega üksikud naised on tänapäeval võimelised last saama.

Ma olen ka üksikema kasvatatud, kuid samas oli mu enda isa piisavalt möku, et ma väga ei oleks tahtnud ette kujutada, et ma sellises perekonnas, kus ka tema figureeriks, väga kasvada oleks tahtnud.

Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Noh. Paljud naised on mingis eas piisavalt edukad ja naudivad piisavalt hästi enda elu, et miks sul seda meest sinna vegeteerima on vaja? Eriti, kui reaalselt mingis vanuses on normaalsete meeste hulk kadunud, hariduslikult on probleemsed eksemplarid, joovad ja üleüldse on veidi sitt seis. Päris kellegi armukeseks ka ei taha minna, muidu on pärast Triin Tuula ja nii edasi. Seega üksikud naised on tänapäeval võimelised last saama.

Ma olen ka üksikema kasvatatud, kuid samas oli mu enda isa piisavalt möku, et ma väga ei oleks tahtnud ette kujutada, et ma sellises perekonnas, kus ka tema figureeriks, väga kasvada oleks tahtnud.
    ma kardan et seal ei tehta väga vahet kas tegu piisavalt edukate naistega kel meest sinna vegeteerima vaja. Seal hulgas ka selliseid kes vaimselt päris ilusti kodus ei ole a mõtlevad et oleks täitsa fain saada laps omale misiganes põhjusel. Tean isegi üht sellist kes kunagi ikka väga pingutas et kunstliku viljastamise läbi seda last saada, kuna noh, aeg tiksub peale. Nüüd aastad hiljem veel vähem stabiilsem omadega ja üpris kurb kõrvalt seda elu neil vaadata.

jah, ma mõistan, et paarissuhtes võib põmst samasugune teema olla. Ega mul endal ka isa siiani keskeesti maakonna kõige kõvem parm, lihtsalt mingi kriteerium võiks ikkagi olla vabatahtlikuks üksikvanemaks hakkamisel. Et noh, kui ikka vabast ajast peksan oma koera panniga kuna too maal öösel haugub, siis sellisele nagu last ka ei antaks

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

ma kardan et seal ei tehta väga vahet kas tegu piisavalt edukate naistega kel meest sinna vegeteerima vaja. Seal hulgas ka selliseid kes vaimselt päris ilusti kodus ei ole a mõtlevad et oleks täitsa fain saada laps omale misiganes põhjusel. Tean isegi üht sellist kes kunagi ikka väga pingutas et kunstliku viljastamise läbi seda last saada, kuna noh, aeg tiksub peale. Nüüd aastad hiljem veel vähem stabiilsem omadega ja üpris kurb kõrvalt seda elu neil vaadata.

jah, ma mõistan, et paarissuhtes võib põmst samasugune teema olla. Ega mul endal ka isa siiani keskeesti maakonna kõige kõvem parm, lihtsalt mingi kriteerium võiks ikkagi olla vabatahtlikuks üksikvanemaks hakkamisel. Et noh, kui ikka vabast ajast peksan oma koera panniga kuna too maal öösel haugub, siis sellisele nagu last ka ei antaks
    Aga kui see ebastabiilne naine lihtslat kellelgi sisse laseb lasta, siis on kõik o-koo? Et mis vahet seal on, et kas naine teeb seda kunstliku viljastamise või mingi itaalia fänni õnnelikuks tegemise kaudu.

Et praegu on ikka küsimus, et naine, kes tahab last, aga seda ei saa tervislikel põhjustel, saab selles osas viljastusravi.

Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Võiks mingi varanduslik tsensus või sissetuleku nõue koos IQ tasemega olla, siis kuidagi kannataks ühiskond ära. Samas liote väärarengu korral võiks abort kohustuslik olla (muide, pole pooldaja, aga ühiskondlikult on teatud abordid vajalikud).

Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Aga kui see ebastabiilne naine lihtslat kellelgi sisse laseb lasta, siis on kõik o-koo? Et mis vahet seal on, et kas naine teeb seda kunstliku viljastamise või mingi itaalia fänni õnnelikuks tegemise kaudu.

Et praegu on ikka küsimus, et naine, kes tahab last, aga seda ei saa tervislikel põhjustel, saab selles osas viljastusravi.
    ole nüüd, vahe on ikka selles et ühel poolel on kaks täiskasvanud inimest, teine variant on see kui asi toimib läbi riigi rahakoti/seaduse. Selle teise puhul võiks ikka mingi kriteeriumite valim paigas olla et tulevasele lapsele vähemalt midagigi garanteerida

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

ole nüüd, vahe on ikka selles et ühel poolel on kaks täiskasvanud inimest, teine variant on see kui asi toimib läbi riigi rahakoti/seaduse. Selle teise puhul võiks ikka mingi kriteeriumite valim paigas olla et tulevasele lapsele vähemalt midagigi garanteerida
    Et kui naine tahab last, aga tal on tervislikud probleemid, siis võiks talle ravi pakkuda ainult siis, kui tal mingi mees kõrval on?
    Või äkki võiks üldse lastesaamise lubatavaks teha, kui inimene on abielus?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

+1

Hakkasin juba kirjutama aga kasutaja Mõnuagent võttis kõik kenasti kokku.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Te nagu päriselt mõtlete iga päev sellistele asjadele? Et, noh, kui eugeenikat tegema hakata, siis võiks juba keskmisest sitaks targematele ka rohkem kui kahe lapse saamise ära keelata. Teatavasti IQ on võrdlemisi pärilik ning mis me tulevikus nende miljoni tippjuhiga teeks, eks ole? Muidugi sama loogika vähe teise nurga alt kõiksugu 70 IQ-ga parmudele ka.

Aga üldiselt see kõik on Eestis ja Euroopas olulisuselt nii 7439. teema.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Võiks mingi varanduslik tsensus või sissetuleku nõue koos IQ tasemega olla, siis kuidagi kannataks ühiskond ära. Samas liote väärarengu korral võiks abort kohustuslik olla (muide, pole pooldaja, aga ühiskondlikult on teatud abordid vajalikud).
    Sissetuleku nõue koos IQ-testiga?
    See võiks ka paaridel olla muidugi aga pea võimatu teostada ja tähendaks Inglise alateema lõppu peale kahte-kolme generatsiooni.*

*Ilgun niisama.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Te nagu päriselt mõtlete iga päev sellistele asjadele? Et, noh, kui eugeenikat tegema hakata, siis võiks juba keskmisest sitaks targematele ka rohkem kui kahe lapse saamise ära keelata. Teatavasti IQ on võrdlemisi pärilik ning mis me tulevikus nende miljoni tippjuhiga teeks, eks ole? Muidugi sama loogika vähe teise nurga alt kõiksugu 70 IQ-ga parmudele ka.

Mul endal pigem tunne, et probleemid tekivad siis kui selline üldine sarnastele asjadele/teemadele mõtlemise foon on mingi vahe ära jäänud. Siis tekivadki sellised olukorrad, kus sellised uudised või otsused kuidagi liiga palju isiklikku sfääri tungivad. Mõnel teisel võib aga olla hoopiski, et "oot selle eest siis pidi siis täna maksma või?" reaktsioon.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Ma mõtlesin täpselt sama, kui EKRE eelmine aasta keset kriisi jauras oma abielureferendumi üle

Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Et kui naine tahab last, aga tal on tervislikud probleemid, siis võiks talle ravi pakkuda ainult siis, kui tal mingi mees kõrval on?
    Või äkki võiks üldse lastesaamise lubatavaks teha, kui inimene on abielus?
    ma ei tea mis teid pidi sa sellise järelduseni jõudsid aga ok.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Meesõiguslasena näen siin karjuvat ebaõiglust. Naised peavad teiste kulul nui neljaks lapse saama kui tahavad. Aga mehed? Tehniliselt on ju kõik ülilihtne, mees, kes last või lapsi soovib saab riigi kulul surrogaadi kaudu lapse. Aaa... aga nii ei sobi jälle miskipärast, sest... mehed on sead!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Meesõiguslasena näen siin karjuvat ebaõiglust. Naised peavad teiste kulul nui neljaks lapse saama kui tahavad. Aga mehed? Tehniliselt on ju kõik ülilihtne, mees, kes last või lapsi soovib saab riigi kulul surrogaadi kaudu lapse. Aaa... aga nii ei sobi jälle miskipärast, sest... mehed on sead!
    Homod ju tahavad, aga siis on jälle sul hala lahti.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Minu meelest nad juba saavad? Meil on ju lausa mingi oma promopaar, keda meedia nunnutab igal võimalusel.
    Ei maksa muide eeldada igasuguseid asju. Minul konkreetne arvamus puudub selle teema kohta ja mingit hala ei tule kui asi aetakse selgelt ja sellele tuleb ühiskonna toetus taha ka. Nagu siin mainitud juba, tegu on suht ebaolulise teemaga. Võrreldes näiteks lähituleviku omaga, kus ühiskonnal tuleb mingid reeglid kokku leppida tõelise eugeeniku unelmateema kohta, nn disainbeebid.

Professionaal Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

https://www.err.ee/1608263421/hispaa...-sugu-vahetada
    Me siin võsas pabistame homo teemal, a vot see on tõeline progress
    ROHE-VALGE SURMANI

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

vwsek'is on veits lappesse mindud, sest valge hetero cis vms ütles, et provokatsioon on kehva lahendus - ei midagi uut samas.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud