Vaata hääletusi tulemusi: Kas oled kooseluseaduse vastuvõtmise poolt?

Hääletajad
114. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

56 49,12%
  • Ei

28 24,56%
  • Jätab ükskõikseks

30 26,32%
Lehekülg 82, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3272787980818283848586 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 1756
    Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sa tead väga hästi ju, mida nad tegid. Sa oled ise piisavalt nutikas inimene, et mitte mingeid loosungeid loopida ja selle sammu põhjustest aru saada ja seetõttu äkki ei peaks siin mingil debiilsel tasemel taaskord jaurama, et kas homod on ühiskonnas olemas, naised on valetajatest litsid jms.
    Taaskord spinnid teemat. Keegi ei jaura, kas homod on olemas või kas on veel mõni lits peale enda naise. Asi muutub tüütuks siis, kui seda sulle pidevalt nina alla höörutakse, just alaealistele keda lihtne möjutada. Mitte austada ja seda pidada homofoobseks ja rassistlikuks ühe riigi otsust oma rahva noorsugu taolise manipulatsiooni eest kaitsta on lihtsalt debiilne.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Meeskonnaliige Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Taaskord spinnid teemat. Keegi ei jaura, kas homod on olemas või kas on veel mõni lits peale enda naise. Asi muutub tüütuks siis, kui seda sulle pidevalt nina alla höörutakse, just alaealistele keda lihtne möjutada. Mitte austada ja seda pidada homofoobseks ja rassistlikuks ühe riigi otsust oma rahva noorsugu taolise manipulatsiooni eest kaitsta on lihtsalt debiilne.
    Sellisel juhul võiks ju ühe populistliku erakonna ka ära bännida, sest nad hõõruvad mulle nina alla inimõiguseid rikkuvat maailmavaadet. Ikka noorsoo kaitseks jm ilusad põhjendused.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Sellisel juhul võiks ju ühe populistliku erakonna ka ära bännida, sest nad hõõruvad mulle nina alla inimõiguseid rikkuvat maailmavaadet. Ikka noorsoo kaitseks jm ilusad põhjendused.
    Keelame kõik ära vs püüame asju paremaks teha - kumb tee valida?

Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Kui te loete Euroopa inimõiguste konventsiooni originaalteksti, siis mingitest homodest jm pervertidest pole seal küll juttu. Pigem elementaarsed klassikalised liberaalsed vabadused ja neidki lubatakse vajadusel piirata ning isegi ma tõlgendaksin, et nt homopropaganda kui ühiskonna kõlbelisust rikkuva keelamine oleks inimõigustega täiesti kooskõlas.

PS! Miks anaalseksi harrastavad heteroseksuaalid ei pea paraade või miks svingerid ei nõua polügaamia seadustamist?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    mingitest homodest jm pervertidest pole seal...
    Oeh.

Tüüpiline.

Hea veel, et sa ei lisanud, et näe ma nii tahaks aru saada, aga jobud ei suuda normaalselt arutada ka otsa veel.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ikka suht segamini sul asjad, kas ekre pole mitte see kõige kõvem sõnavabaduse eest kõneleja ja mööda linna mingite tõrvikutega töllerdaja. Et mingil põhjusel on see täiesti okey, aga kui homod oma lipukestega jalutavad on see mingi noorsoo manipuleerimine?

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kui te loete Euroopa inimõiguste konventsiooni originaalteksti, siis mingitest homodest jm pervertidest pole seal küll juttu. Pigem elementaarsed klassikalised liberaalsed vabadused ja neidki lubatakse vajadusel piirata ning isegi ma tõlgendaksin, et nt homopropaganda kui ühiskonna kõlbelisust rikkuva keelamine oleks inimõigustega täiesti kooskõlas.

PS! Miks anaalseksi harrastavad heteroseksuaalid ei pea paraade või miks svingerid ei nõua polügaamia seadustamist?
    Sa näed, aga ei mürista. Miks peaks anaalseksijad paraade pidama, kas neile kehtivad teised reeglid ja õigused kui traditsioonilistel? Svingerite kultuurist ei tea suurt midagi, aga eeldan, et suvaliste paaridega vahekorras olemine ongi asja võlu ja keegi ei taha seal abielluda omavahel?
    Kõik demonstratsioonid saavad alguse kui mingi grupp inimesi tunneb ennast ebaõiglaselt rõhutult. Pride ja muud geyparaadid on alguse saanud 1960ndate lõpus New Yorgis illegaalsete homobaaride reidide mälestuseks. Tol hetkel oli homoseksuaalsete suhete väljendamine avalikult keelatud. Täpselt sarnaselt said alguse ka naisõiguslaste, vähemusrahvuste jms protestid. Keegi lambist ei hakka kuskil jaurama, aga pole muidugi ka uskumust, et keegi, kes pole kunagi diskrimineerimist tunnetanud, sellest aru võiks saada.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    kes pole kunagi diskrimineerimist tunnetanud, sellest aru võiks saada.
    ja lõpuks ikka lappesse
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Keelame kõik ära vs püüame asju paremaks teha - kumb tee valida?
    Jah, minu näite mõte oligi, et LGBT teadvustamist ühiskonnas keelata ei ole mõistlik.

Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Me tulime marksistlikust riigikorrast, aga nüüd tuleb see teisipidi tagasi ja need nn neomarksistid pärast teist maailmasõda rõhutasidki, et proletariaadist ei ole tolku permanentseks revolutsiooniks ning seetõttu leiti, et igasugu vähemused peaksid tundma end rõhutuna ja seeläbi revolutsiooni edasi viima.

Uskuge mind, kui me tähestikurahva nõudmistele järele anname, ei ole enam kaugel ka pedofiilia normaliseerimistaotlused. Praegu ei räägita õnneks avalikult teatud uuringutest, aga kui me taandamegi kõik väärtused indiviidi hedonismile ning ühiskondlik sidusus pole oluline, siis tullaksegi nendega välja. Netflixi vaatajad vast on mõningaid märke sellest juba näinud. Teine argument, millega välja tullakse, on see, et konsensuse korral enamik juhtumeid on lapsele traagilised ühiskondliku hukkamõistu, mitte isikliku kogemuse tõttu. Väga sarnane argument, millega mõned siin homoõiguste pealesurumist õigustavad. Ma olen üsna veendunud, et osadest siinsetest progressiividest hakkavad ka seda õigustama.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Me tulime marksistlikust riigikorrast, aga nüüd tuleb see teisipidi tagasi ja need nn neomarksistid pärast teist maailmasõda rõhutasidki, et proletariaadist ei ole tolku permanentseks revolutsiooniks ning seetõttu leiti, et igasugu vähemused peaksid tundma end rõhutuna ja seeläbi revolutsiooni edasi viima.

Uskuge mind, kui me tähestikurahva nõudmistele järele anname, ei ole enam kaugel ka pedofiilia normaliseerimistaotlused. Praegu ei räägita õnneks avalikult teatud uuringutest, aga kui me taandamegi kõik väärtused indiviidi hedonismile ning ühiskondlik sidusus pole oluline, siis tullaksegi nendega välja. Netflixi vaatajad vast on mõningaid märke sellest juba näinud. Teine argument, millega välja tullakse, on see, et konsensuse korral enamik juhtumeid on lapsele traagilised ühiskondliku hukkamõistu, mitte isikliku kogemuse tõttu. Väga sarnane argument, millega mõned siin homoõiguste pealesurumist õigustavad. Ma olen üsna veendunud, et osadest siinsetest progressiividest hakkavad ka seda õigustama.
    kõige iroonilisem sinu tekstide puhul on see, et sa oled õpikunäide miks pride paraad üldse toimuma peab. normaalses ühiskonnas polekski seda vaja, sellega on vist kõik nõus.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Naistele anti ka valimisõigus ja tänu sellele on valge mees nüüd rõhutud vähemusgrupp kes peab võitlema oma õiguste eest.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    ja lõpuks ikka lappesse
    What? Sa võid ju arvata, et tead, mis see on, aga tegelikult ei tea.

Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata. See ületab igasugused normaalsuse piirid, et sa pavlikmorozovlikult lähed täiesti teemasse mittepuutuvasse valdkonda seda inimest tümitama.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata. See ületab igasugused normaalsuse piirid, et sa pavlikmorozovlikult lähed täiesti teemasse mittepuutuvasse valdkonda seda inimest tümitama.
    kus töötad muidu?
    Je suis Nasfal

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata.
    No kui sa tööl kohvinurgas pidevalt laseks "homod ja lesbarid tuleb maha suruda, neile koht kätte näidata ja ahju visata, sest nad pole inimesed ning muidu varsti saavad pedofiilid vabalt hakata lapsi panema", siis ma vist ütleks ka Šmutile, et äkki ta räägiks sinuga, sest ma igapäevaselt sellist ila ei jaksa kuulata.

Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

LGBT teemal ei ole enam ammu vaidlus vähemuse ja enamuse vahel. Ühel pool rindejoont on LGBT-õiguslased (vähemus), kes püüdlevad võrdse kohtlemise poole, teisel pool on LGBT tulihingelised vastased (väga väike osa elanikkonnast), kes seda protsessi takistada püüavad.

Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    No kui sa tööl kohvinurgas pidevalt laseks "homod ja lesbarid tuleb maha suruda, neile koht kätte näidata ja ahju visata, sest nad pole inimesed ning muidu varsti saavad pedofiilid vabalt hakata lapsi panema", siis ma vist ütleks ka Šmutile, et äkki ta räägiks sinuga, sest ma igapäevaselt sellist ila ei jaksa kuulata.
    Vaevalt kuskil töökohtades sellist juttu räägitakse, aga muidu ju on see üsna lamp näide. Need tuttavad töötavad pigem erasektoris, mille pärast on veel lambim minna nii haledalt kitse panema. Minu meelest väga absurdihõnguline ja sellise käitumisega kaob mul igasugune austus selliste inimeste vastu. Meenub, et isegi Varro Vooglaidi kohta, kes TÜs töötas, esitati maailmavaatelisi kaebusi tema vallandamiseks.

Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Vaevalt kuskil töökohtades sellist juttu räägitakse, aga muidu ju on see üsna lamp näide. Need tuttavad töötavad pigem erasektoris, mille pärast on veel lambim minna nii haledalt kitse panema. Minu meelest väga absurdihõnguline ja sellise käitumisega kaob mul igasugune austus selliste inimeste vastu. Meenub, et isegi Varro Vooglaidi kohta, kes TÜs töötas, esitati maailmavaatelisi kaebusi tema vallandamiseks.
    Miskipärast on paljude arvates sõnavabadus õigus ainult siis, kui seda kasutatakse endale meeldiva maailmavaate jagamiseks või vastaspoole mustamiseks. Ai-ai, kui aga vastaspool midagi vastu julgeb öelda, siis tuleb tsenseerima hakata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ja kus see loogika nüüd on, et kui tavainimesed esitavad õppejõu vastu kaebusi on katastroof, aga kui erakonna esimees nõuab tervelt "hobusevaraste" ülikoolilt (kuhu enda lapselaps mingit antiikfiliosoofiat veel õppima läheb vist) rahastuse ära võtmist on kõik ok?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud