320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Mind huvitab, et kas see Jalen Rose väljaütlemine on kohane või ei ?
    See osa pole kohane...
    Deandre Ayton should have Kevin Love’s spot and I’m disappointed in Team USA for not having the courage to send an all Black team to the Olympics.
    Aytonil tänase seisuga Bahama pass ja ta nende koondistki esindanud, et teda päevapealt Team USAsse kutsuda ei anna. (Sama mure näiteks Townsiga, kes otsustas Dominikaane esindada.)

    Kommentaar


      huvitav kui paljud nexid* "tokenismile" viitavad kui ettevõtete board memberite jne rassist ja nende valimise "suunitlustest" juttu on muidu

      *vabandan väga, mõtlen musta nahavärviga isikud.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Mind huvitab, et kas see Jalen Rose väljaütlemine on kohane või ei ?

        Jalen Rose is upset with Team USA. Following the announcement that Kevin Love will join the 12-man roster for the Summer Olympics in Tokyo, Rose said the Cavaliers veteran doesn’t deserve a s…


        Mind huvitaks eriti nende mõnude ja toffode arvamused.
        Minu jaoks ei ole kohane, pigem imelik seisukoht.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Minu jaoks ei ole kohane, pigem imelik seisukoht.
          Sellist undamist on ikka olnud. Isaiah Thomas kunagi ju räntis, et Bird saab haipi ainult seepärast, et on valge.

          Christian Laettner valiti ülikoolimängijatest Shaqi asemel Dream Teami. Karjääri järgi õige jaur, aga toona loogiline valik.

          Iverson (vist) jauras sama Nashi mvp tiitlite peale.

          Et usual shit.

          Kommentaar


            team USA on olümpial alati parimatest mängijatest koosnenud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sellist undamist on ikka olnud. Isaiah Thomas kunagi ju räntis, et Bird saab haipi ainult seepärast, et on valge.

              Christian Laettner valiti ülikoolimängijatest Shaqi asemel Dream Teami. Karjääri järgi õige jaur, aga toona loogiline valik.

              Iverson (vist) jauras sama Nashi mvp tiitlite peale.

              Et usual shit.
              Sa ikka väike kapirassist ikka siiski! : D : D : D

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Sa ikka väike kapirassist ikka siiski! : D : D : D
                Oleneb tujust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Oleneb tujust.
                  aa kuidas praegu tuju on - homod kirikus abielluda võivad või... jõule ju võivad pidada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    aa kuidas praegu tuju on - homod kirikus abielluda võivad või... jõule ju võivad pidada
                    Just sinu pärast nüüd enam ei või!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Just sinu pärast nüüd enam ei või!
                      veidi nõrgaks jäi vastus, ootasin tugevamat. ju sul halb tuju.

                      kerged kõrgelt hinnatavad varjundid muidugi on, aga ma vb omistan oma suure tarkuse juures üle asju, mida ei peaks!

                      Kommentaar


                        Prantsuse parlament kiitis teisipäeval heaks seaduse, mis annab lesbipaaridele ja üksikutele naistele esmakordselt võrdse ligipääsu viljatusravile laste saamiseks.


                        <3

                        Kommentaar


                          ma ei tea mille poolest seda nüüd positiivseks arenguks peetakse? Okei lesbipaarist ehk võib kuidagi aru saada, aga üksikule naisele anda viljastusõigus? Kas need üksikemad niigi mitte ei häda, et raske on toime tulla? Pealegi kui kole sa pead olema et elukaaslast mitte leida?

                          Mina kes ma üksikema käe all kasvanud siis ei leia kuidagi et see lapse arengule väärtuslik kogemus oleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            ma ei tea mille poolest seda nüüd positiivseks arenguks peetakse? Okei lesbipaarist ehk võib kuidagi aru saada, aga üksikule naisele anda viljastusõigus? Kas need üksikemad niigi mitte ei häda, et raske on toime tulla? Pealegi kui kole sa pead olema et elukaaslast mitte leida?

                            Mina kes ma üksikema käe all kasvanud siis ei leia kuidagi et see lapse arengule väärtuslik kogemus oleks.
                            Noh. Paljud naised on mingis eas piisavalt edukad ja naudivad piisavalt hästi enda elu, et miks sul seda meest sinna vegeteerima on vaja? Eriti, kui reaalselt mingis vanuses on normaalsete meeste hulk kadunud, hariduslikult on probleemsed eksemplarid, joovad ja üleüldse on veidi sitt seis. Päris kellegi armukeseks ka ei taha minna, muidu on pärast Triin Tuula ja nii edasi. Seega üksikud naised on tänapäeval võimelised last saama.

                            Ma olen ka üksikema kasvatatud, kuid samas oli mu enda isa piisavalt möku, et ma väga ei oleks tahtnud ette kujutada, et ma sellises perekonnas, kus ka tema figureeriks, väga kasvada oleks tahtnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Noh. Paljud naised on mingis eas piisavalt edukad ja naudivad piisavalt hästi enda elu, et miks sul seda meest sinna vegeteerima on vaja? Eriti, kui reaalselt mingis vanuses on normaalsete meeste hulk kadunud, hariduslikult on probleemsed eksemplarid, joovad ja üleüldse on veidi sitt seis. Päris kellegi armukeseks ka ei taha minna, muidu on pärast Triin Tuula ja nii edasi. Seega üksikud naised on tänapäeval võimelised last saama.

                              Ma olen ka üksikema kasvatatud, kuid samas oli mu enda isa piisavalt möku, et ma väga ei oleks tahtnud ette kujutada, et ma sellises perekonnas, kus ka tema figureeriks, väga kasvada oleks tahtnud.
                              ma kardan et seal ei tehta väga vahet kas tegu piisavalt edukate naistega kel meest sinna vegeteerima vaja. Seal hulgas ka selliseid kes vaimselt päris ilusti kodus ei ole a mõtlevad et oleks täitsa fain saada laps omale misiganes põhjusel. Tean isegi üht sellist kes kunagi ikka väga pingutas et kunstliku viljastamise läbi seda last saada, kuna noh, aeg tiksub peale. Nüüd aastad hiljem veel vähem stabiilsem omadega ja üpris kurb kõrvalt seda elu neil vaadata.

                              jah, ma mõistan, et paarissuhtes võib põmst samasugune teema olla. Ega mul endal ka isa siiani keskeesti maakonna kõige kõvem parm, lihtsalt mingi kriteerium võiks ikkagi olla vabatahtlikuks üksikvanemaks hakkamisel. Et noh, kui ikka vabast ajast peksan oma koera panniga kuna too maal öösel haugub, siis sellisele nagu last ka ei antaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                ma kardan et seal ei tehta väga vahet kas tegu piisavalt edukate naistega kel meest sinna vegeteerima vaja. Seal hulgas ka selliseid kes vaimselt päris ilusti kodus ei ole a mõtlevad et oleks täitsa fain saada laps omale misiganes põhjusel. Tean isegi üht sellist kes kunagi ikka väga pingutas et kunstliku viljastamise läbi seda last saada, kuna noh, aeg tiksub peale. Nüüd aastad hiljem veel vähem stabiilsem omadega ja üpris kurb kõrvalt seda elu neil vaadata.

                                jah, ma mõistan, et paarissuhtes võib põmst samasugune teema olla. Ega mul endal ka isa siiani keskeesti maakonna kõige kõvem parm, lihtsalt mingi kriteerium võiks ikkagi olla vabatahtlikuks üksikvanemaks hakkamisel. Et noh, kui ikka vabast ajast peksan oma koera panniga kuna too maal öösel haugub, siis sellisele nagu last ka ei antaks
                                Aga kui see ebastabiilne naine lihtslat kellelgi sisse laseb lasta, siis on kõik o-koo? Et mis vahet seal on, et kas naine teeb seda kunstliku viljastamise või mingi itaalia fänni õnnelikuks tegemise kaudu.

                                Et praegu on ikka küsimus, et naine, kes tahab last, aga seda ei saa tervislikel põhjustel, saab selles osas viljastusravi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X