320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    50-nd?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      50-nd?
      Hahhahaaa teadsin, et see viide tuleb

      Kommentaar


        Meelitaja, rsk.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Austraalias kiideti heaks, 61% vs 39% ja kusagil 80% elanikkonnast käis hääletamas. Meil siis KOV ja riigikogu omad tavaliselt seal 50-60% kandis.

          Eesti meedia kuidagi väga vaikne sellel teemal.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Austraalias kiideti heaks, 61% vs 39% ja kusagil 80% elanikkonnast käis hääletamas. Meil siis KOV ja riigikogu omad tavaliselt seal 50-60% kandis.

            Eesti meedia kuidagi väga vaikne sellel teemal.
            Mulle kui homode õiguste eest seisja teeb see uudis väga rõõmu!

            Vabadus, hingamine ja võrdsus! Elagu inimesed ja nende rõõm, rokenroll!

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Austraalias kiideti heaks, 61% vs 39% ja kusagil 80% elanikkonnast käis hääletamas. Meil siis KOV ja riigikogu omad tavaliselt seal 50-60% kandis.

              Eesti meedia kuidagi väga vaikne sellel teemal.
              tegemist oli posti teel lihtsalt arvamuse avaldamisega ning valitsus pole midagi veel kooskõlastanud. Kui saadikud tahavad võivad nad ka ei hääletada.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Päris hea graafik, eks see näitab päris hästi lääne ja Ida erinevusi, kui teema ikka aastakümneid olnud kriminaalne on ka raske avalikku arvamust muuta.

                  Kommentaar


                    Õhtulehe toimetusele laekusid fotod Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ridadesse kuuluvast Jaak Madisonist, kes veetis laupäeva esimestel tundidel aega ühes Tallinna geibaaris napsu võttes. 


                    naljakas ja irooniline või siis ka vastupidi.

                    Kommentaar


                      Kuna geisus on uus normaalsus, siis jalkast võiks hoopis Eurovisooni laadse toote teha. Toimub iga-aasta, kõik osalevad kes tahavad, Vikerkaare lipp ametlikuks, transgenderid tiimidesse(olümpial on ka), paar satsi kus veidi ülekaalulised mängijad ja mega paks treener(võiks kord 10 aasta jooksul võita). Peale alagruppe hääletamine nagu Eurovisoonil. Finaal kestaks kolm päeva. Kuskile Hamburgi messikeskusesse tehakse suur greenroom. Kus mehed riietuvad nagu naised ja naised nagu mehed. Juuakse, tarvitatakse kahhaiini ja lehvitatakse lippe. Peale hääletust võitja tiim läheb lavale ja teeb oma lihvitud super parima kombinatsiooni ever. Õhtut võiks juhtida Alex Lepajõe(nagu oma Shows, laua tagant ja tooliga ringi sõites) koos Filip Kirkorovi ja “uuedtissid” mallukaga.

                      PS. See müncheni staadioni võikski vikerkaareks jääda. Bayern on üks pede tiim niikuinii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kas Sa ei leidnudki sõnajalaõit, et hommikul vara nii vihane oled inimeste peale, kelle eraelu Sinusse ei puutu?
                        Keegi leidis äkki hoopis tema sõnajalaõie?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kas Sa ei leidnudki sõnajalaõit, et hommikul vara nii vihane oled inimeste peale, kelle eraelu Sinusse ei puutu?
                          . Tõesõna, vadbandan ja võtan sõnad tagasi Bayerni ja fännide ees. Lewa on ka minu iigol. Kuigi bayern võitis kord minu tiimi Aga rohkem einevat maailmavaatelist propat sooviks EMil näha. Keegi homode poolet, keegi tombab haakristi statale, moni sirbi ja vasara. Keegi põgenikud paadis pildi, keegi süüria keemia pilved, keegi Hamasi logo jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            . Tõesõna, vadbandan ja võtan sõnad tagasi Bayerni ja fännide ees. Lewa on ka minu iigol. Kuigi bayern võitis kord minu tiimi Aga rohkem einevat maailmavaatelist propat sooviks EMil näha. Keegi homode poolet, keegi tombab haakristi statale, moni sirbi ja vasara. Keegi põgenikud paadis pildi, keegi süüria keemia pilved, keegi Hamasi logo jne.
                            Ahaa, inimõigused on propaganda. Cool-cool.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Keegi leidis äkki hoopis tema sõnajalaõie?
                              Sellega naljaks lugu. Pilt tuli ette, ühel pool paljas naisolevus, teisel pool paljas meesolevus ja mina keskel sokid jalad j

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                . Tõesõna, vadbandan ja võtan sõnad tagasi Bayerni ja fännide ees. Lewa on ka minu iigol. Kuigi bayern võitis kord minu tiimi Aga rohkem einevat maailmavaatelist propat sooviks EMil näha. Keegi homode poolet, keegi tombab haakristi statale, moni sirbi ja vasara. Keegi põgenikud paadis pildi, keegi süüria keemia pilved, keegi Hamasi logo jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X