320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    69 ja käärid hommikust õhtuni?




    Elate täiesti teadmatuses. Ainult piidrid ei ole alamklass. Tõuliselt alaväärtuslikud on veel joodikud, pätid, puudega inimesed. Sama on töölisklassiga, kes on alamal pinnal.
    Olen suhteliselt kindel, et homoseksuaalsete inimeste seksimistihedus on suhteliselt sarnane heteroseksuaalsete omaga, kes toimetab hommikust õhtuni, kes paar korda aastas.
    See teine jutt ei vääri kommentaare.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Ma ei saa üldse aru, mida sa üritad seletada. Tundest, mida tunneb ema kui ta laps hukkub teab ainult tema, tundest kui sa põhjustad õnnetuse, kus keegi saab raskelt viga, teab ainult see inimene. Ja tunnet mida tunneb näiteks mustanahaline, kui teda näiteks mõnitatakse tänaval ainult sellepärast, missugune ta nahavärv on, teab ka tema ise.
      Sama teema homodega, kindlasti mitte ei tunne neist kõik, et nende õigusi mingil moel rikutakse või neid on vähem, aga on kindlasti arvestatav hulk, kelle jaoks see on oluline.
      Negatviine emotsioon on ikka suht koht universaalne kraam. Seda välimuse, sättumuse jne asjadega põimida on lihtsalt egotsentriline.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma ei viitsi teiega siin väga enam taielda, mõõt sai täis ja tahaks rohkem jalkajutule keskenduda Igatahes ma tunnen, et midagi on mäda, kui me üsna marginaalse vähemuse pseudoprobleemidele keskendume. Minu kindel veendumus on, et abieluinstitutsiooni ei peaks neile lubama, sest see on eksplitsiitselt heterosuhte jaoks loodud. Kui on võimalik võidelda muude tsiviilpartnerluse vormide eest, siis abieluõiguse nõudmine kõlab pigem jonnimise ja klassikalise abielu mõnitamisena. Minu meelest võrdlused naiste valimisõigusega pole ka adekvaatsed. Kindlasti tuleks nad lastest eemale hoida. Ma arvan, et paljude vanemlik instinkt kasvõi ei taha seda oma lastele lubada ja see on okei. Saab ka ju neutraalselt teatud eas inimese seksuaalspektrit tutvustada ja sealjuures mingit naudingu, paraadivajaduse ja tagakiusamise juttu nagu minu ajal juba gümnas hakati tegema, pole vaja - jäägu see ajalootundidesse. Ei taha ega viitsi viidata enam sellele, kuhu äärmustesse nende õigustega Lääne-Euroopas välja on jõutud.

        Kui siin mõned solvusid, et ma võrdlenuksin homoseksuaalsust justkui pedofiiliaga, siis ma ei viitsi mingile kergele korrelatsioonile hakata viitama, aga peamine probleem siin seisneb minu meelest selles, et ma olen peaaegu jõudmas veendumusele, et seksuaalrevolutsioon (mis olekski võinud piirduda oma algsete saavutustega seksuaalvabaduse osas) ei piirdu lihtsalt homoseksuaalide revideerimisega, vaid läheb sealt edasi. Seda teemat on uuritud ja õnneks suhteliselt vaka alla hoitud, aga mul on küll kartus, et konsensuslikku pedofiiliat hakatakse tulevikus mingite aktivistide poolt promoma. Kui me lisame siia juurde tähestikurahva soovi meie lapsi neil teemadel "harida", mis kipub rohkem ideoloogiliseks propagandaks kujunema, tekitab see samuti põhjendatud kahtlusi ja hirme. Eriti mässumeelsete ja väljakujunemata puberteetnike osas.

        Siin vaieldes ma olen kasutanud veidi emotsionaalseid väljendeid, aga tajusin, et need said emotsionaalsemaid ja raevukaid reageeringuid. See iseloomustabki ideoloogilisel eesrindel võitlevaid vasakpoolseid (usun, et sen üsna täpne termin), et vastaspool tahetakse tasalülitada ja hakata sõnavabadust piirama. On kindlad kultuurirevolutsioonilised dogmad, milles ei tohi kahelda ja teatud vähemuste huvid on tõstetud kõrgemale sellistest meie kultuuriruumis universaalsetest väärtustest, nagu sõna- ja arvamusvabadus. Leitakse, et mulle tuleb oma vaadete pärast (mis ei kutsu ja milles ei ole eeldust vägivallale) just seda teemat peale suruda ja mu näo ees, nagu ühel EKRE üritusel Tartu lesbi tegi, vikerkaarelippudega lehvitada. Inimesel on õigus meelt avaldada, aga kui mul oma vaadetega inimeste meeleavaldustel tullakse nõnda võõrast asja nina alla hõõruma, olgem ausad - ajab vihale küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Ma ei viitsi teiega siin väga enam taielda, mõõt sai täis ja tahaks rohkem jalkajutule keskenduda
          polegi mõtet taielda, mõned inimesed on paratamatult oma maailmatunnetusega 19.sajandis. Muide, kas sul homosõpru on? Või kui näiteks su parim sõber tuleks homona kapist välja, siis saadaks ta kuradile?

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Inimesel on õigus meelt avaldada, aga kui mul oma vaadetega inimeste meeleavaldustel tullakse nõnda võõrast asja nina alla hõõruma, olgem ausad - ajab vihale küll.
            Kas sulle ei tundu irooniline, et kirjutad nii ja samal ajal oled "paradaadivajaduse" ja "homopropaganda" tänavatel levitamise täielik vastane?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Saada video, me siis ütleme, mis oli ok.
              Võiks olla mingi varro komisjon, kuhu kõik saadavad oma vägitükke ja saavad siis tagaside, kui hälbeline see vahekord oli või ei olnud..

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                polegi mõtet taielda, mõned inimesed on paratamatult oma maailmatunnetusega 19.sajandis. Muide, kas sul homosõpru on? Või kui näiteks su parim sõber tuleks homona kapist välja, siis saadaks ta kuradile?
                Muide, täitsa on homodest tuttavaid, kelledest 1 peaaegu isegi jagab mu poliitilisi vaateid ja üks aeg-ajalt heidab neid mulle ette, aga aruteludes oleme jõudnud sinna, et ta isegi nõustub, kui viisakalt seletada, et näiteks lapsendamisõigust võib-olla ei peaks neil praegu ikkagi olema. Aga noh, me ei räägi tavaliselt seksist ja nende sättumusest. Inimene on ühiskonnas rohkem kui tema seksuaalsus, kui ta sellega igal võimalusel ei liputa. Mingil moel ma pean isegi biseksuaalsust ohtlikumaks ja kahjulikumaks kui puhast homoseksuaalsust. Küll aga on mul mittehomodest tuttavaid, kes maailmavaateliste erinevuste pärast on just viimasel ajal mind põlgama hakanud. Kõige veidramal kombel just siis kui EKRE võimule tuli, hakkasid just nemad lõhestama ja mulle etteheiteid tegema, ehkki ma seltskondlikkuse mõttes pigem ei kipu poliitilistel teemadel rääkima - meil on need teada ja pole vaja tühja vaidlust tekitada. See oli ka aeg, kus muidu konservatiivide suhtes skeptilised tuttavad tegid märkusi, et kui varem tundus neile, et EKRE on liiga lärmakas ja hüsteeriline, siis tolleks momendiks oli vastupidine seis. Ja nkn me siin foorumis ka jääme erimeelsustele neis teemades, siis ühisosana keskenduksingi edaspidi rohkem jalgpallile ja vb ka totsidele

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Võiks olla mingi varro komisjon, kuhu kõik saadavad oma vägitükke ja saavad siis tagaside, kui hälbeline see vahekord oli või ei olnud..
                  Enne vahekorda tuleb saata joonised mida soovitakse teha ning plaanide kinnitades tuleb peale akti saata vahekorra toimumise kohta video, et sooritatu vastas kinnitatule.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    polegi mõtet taielda, mõned inimesed on paratamatult oma maailmatunnetusega 19.sajandis. Muide, kas sul homosõpru on? Või kui näiteks su parim sõber tuleks homona kapist välja, siis saadaks ta kuradile?
                    Ma trügin vahele. Ma olen siin ka jauranud nende 19 sajandi inimeste vaatenurgast vahest
                    Ja imelikul kombel juba varem ükskord hakkasin mälus sorima, et tõesti pole sadade, võibolla isegi tuhandete inimeste hulgas, kellega kokku puutunud elus, ühtegi avalikult geid ega lesbit. Kui sõber tuleks kapist välja, mitte mingit probleemi ei oleks kuni ta mind paraadile ei hakkaks agiteerima vist. Selles suhtes need paraadid on ikka nõmedad, et minusuguste jaoks nad loovad selliste tobeda klouni karikatuuri kogu värgist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Olen suhteliselt kindel, et homoseksuaalsete inimeste seksimistihedus on suhteliselt sarnane heteroseksuaalsete omaga, kes toimetab hommikust õhtuni, kes paar korda aastas.
                      See teine jutt ei vääri kommentaare.
                      Rõhk oli poosidel mitte ajal. Kuidas siis ikkagi teevad kui anaali ei tee? Kas lemmikpoosiks kujunenud aint 69? Sa paistsid teadvat?

                      Kõik on siis võrdsed? 44-aastane joomisest tingitud invaliitsuspensionil alkohoolik Lihulast või 27-aastane fentanüüli sõltane Andrei Mustamäelt on kuidagi võrdses seisus nt. 58-aastase Porto Franco Hillariga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        polegi mõtet taielda, mõned inimesed on paratamatult oma maailmatunnetusega 19.sajandis. Muide, kas sul homosõpru on? Või kui näiteks su parim sõber tuleks homona kapist välja, siis saadaks ta kuradile?

                        Aga kui su laps on konservatiiv?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Aga kui su laps on konservatiiv?
                          Naljakas on see, et ma ise arvasin päris pikalt, et olen ka konservatiiv, aga siis selgus, et ei, uue definitsiooni järgi huvitab konservatiivi ainult see, et homod püsiks kapis, immigrandid piiri taga ja Euroopa Liit laguneks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Rõhk oli poosidel mitte ajal. Kuidas siis ikkagi teevad kui anaali ei tee? Kas lemmikpoosiks kujunenud aint 69? Sa paistsid teadvat?

                            Kõik on siis võrdsed? 44-aastane joomisest tingitud invaliitsuspensionil alkohoolik Lihulast või 27-aastane fentanüüli sõltane Andrei Mustamäelt on kuidagi võrdses seisus nt. 58-aastase Porto Franco Hillariga?
                            Pole ühtegi süvaanalüüsi geiseksist lugenud, niiet sorry, võid ise uurida kui huvitav teema.
                            Mitte ükski inimene pole teineteisega võrdne või sarnane, see mis elu üks või teine indiviid läbi peab elama koosneb lõpmatust arvust erinevatest faktoritest ja kombinatsioonidest ja see on kõigil erinev.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Ma ei viitsi teiega siin väga enam taielda, mõõt sai täis ja tahaks rohkem jalkajutule keskenduda Igatahes ma tunnen, et midagi on mäda, kui me üsna marginaalse vähemuse pseudoprobleemidele keskendume. Minu kindel veendumus on, et abieluinstitutsiooni ei peaks neile lubama, sest see on eksplitsiitselt heterosuhte jaoks loodud. Kui on võimalik võidelda muude tsiviilpartnerluse vormide eest, siis abieluõiguse nõudmine kõlab pigem jonnimise ja klassikalise abielu mõnitamisena. Minu meelest võrdlused naiste valimisõigusega pole ka adekvaatsed. Kindlasti tuleks nad lastest eemale hoida. Ma arvan, et paljude vanemlik instinkt kasvõi ei taha seda oma lastele lubada ja see on okei. Saab ka ju neutraalselt teatud eas inimese seksuaalspektrit tutvustada ja sealjuures mingit naudingu, paraadivajaduse ja tagakiusamise juttu nagu minu ajal juba gümnas hakati tegema, pole vaja - jäägu see ajalootundidesse. Ei taha ega viitsi viidata enam sellele, kuhu äärmustesse nende õigustega Lääne-Euroopas välja on jõutud.

                              Kui siin mõned solvusid, et ma võrdlenuksin homoseksuaalsust justkui pedofiiliaga, siis ma ei viitsi mingile kergele korrelatsioonile hakata viitama, aga peamine probleem siin seisneb minu meelest selles, et ma olen peaaegu jõudmas veendumusele, et seksuaalrevolutsioon (mis olekski võinud piirduda oma algsete saavutustega seksuaalvabaduse osas) ei piirdu lihtsalt homoseksuaalide revideerimisega, vaid läheb sealt edasi. Seda teemat on uuritud ja õnneks suhteliselt vaka alla hoitud, aga mul on küll kartus, et konsensuslikku pedofiiliat hakatakse tulevikus mingite aktivistide poolt promoma. Kui me lisame siia juurde tähestikurahva soovi meie lapsi neil teemadel "harida", mis kipub rohkem ideoloogiliseks propagandaks kujunema, tekitab see samuti põhjendatud kahtlusi ja hirme. Eriti mässumeelsete ja väljakujunemata puberteetnike osas.

                              Siin vaieldes ma olen kasutanud veidi emotsionaalseid väljendeid, aga tajusin, et need said emotsionaalsemaid ja raevukaid reageeringuid. See iseloomustabki ideoloogilisel eesrindel võitlevaid vasakpoolseid (usun, et sen üsna täpne termin), et vastaspool tahetakse tasalülitada ja hakata sõnavabadust piirama. On kindlad kultuurirevolutsioonilised dogmad, milles ei tohi kahelda ja teatud vähemuste huvid on tõstetud kõrgemale sellistest meie kultuuriruumis universaalsetest väärtustest, nagu sõna- ja arvamusvabadus. Leitakse, et mulle tuleb oma vaadete pärast (mis ei kutsu ja milles ei ole eeldust vägivallale) just seda teemat peale suruda ja mu näo ees, nagu ühel EKRE üritusel Tartu lesbi tegi, vikerkaarelippudega lehvitada. Inimesel on õigus meelt avaldada, aga kui mul oma vaadetega inimeste meeleavaldustel tullakse nõnda võõrast asja nina alla hõõruma, olgem ausad - ajab vihale küll.
                              Sulle lihtsalt infoks, et LGBTQ+ ühendab omavahel lesbi, gey, bi, trans ja queer (ei teagi mis see tõlge võiks olla) kommuune. Ja + lisab sinna mingi hunniku aseksuaalseid, interseksuaalseid jne tegelasi (ausalt, ei tea mis need isegi tähendab). Pedofiile selles grupis ei ole. See, et sa kardad pedofiilsete suhete legaliseerimist on pärit lihtsalt populistide meediumite sõnumitest, millel puudub igasugune tõepõhi. Viimase aja üks jõulisemaid kampaaniad (mis oli just liberaalsest spektrumist pärit) oli 14 pole okey.
                              Lisaks, liberaalsus ja vasakpoolsus on 2 väga erinevat asja.

                              Kommentaar


                                Pakun puusalt, et keskmine pedofiil on pigem EKRE ridades kui lgtb kommuunis.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X