320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Taaskord spinnid teemat. Keegi ei jaura, kas homod on olemas või kas on veel mõni lits peale enda naise. Asi muutub tüütuks siis, kui seda sulle pidevalt nina alla höörutakse, just alaealistele keda lihtne möjutada. Mitte austada ja seda pidada homofoobseks ja rassistlikuks ühe riigi otsust oma rahva noorsugu taolise manipulatsiooni eest kaitsta on lihtsalt debiilne.
    Sellisel juhul võiks ju ühe populistliku erakonna ka ära bännida, sest nad hõõruvad mulle nina alla inimõiguseid rikkuvat maailmavaadet. Ikka noorsoo kaitseks jm ilusad põhjendused.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
      Sellisel juhul võiks ju ühe populistliku erakonna ka ära bännida, sest nad hõõruvad mulle nina alla inimõiguseid rikkuvat maailmavaadet. Ikka noorsoo kaitseks jm ilusad põhjendused.
      Keelame kõik ära vs püüame asju paremaks teha - kumb tee valida?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kui te loete Euroopa inimõiguste konventsiooni originaalteksti, siis mingitest homodest jm pervertidest pole seal küll juttu. Pigem elementaarsed klassikalised liberaalsed vabadused ja neidki lubatakse vajadusel piirata ning isegi ma tõlgendaksin, et nt homopropaganda kui ühiskonna kõlbelisust rikkuva keelamine oleks inimõigustega täiesti kooskõlas.

        PS! Miks anaalseksi harrastavad heteroseksuaalid ei pea paraade või miks svingerid ei nõua polügaamia seadustamist?

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          mingitest homodest jm pervertidest pole seal...
          Oeh.

          Tüüpiline.

          Hea veel, et sa ei lisanud, et näe ma nii tahaks aru saada, aga jobud ei suuda normaalselt arutada ka otsa veel.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Taaskord spinnid teemat. Keegi ei jaura, kas homod on olemas või kas on veel mõni lits peale enda naise. Asi muutub tüütuks siis, kui seda sulle pidevalt nina alla höörutakse, just alaealistele keda lihtne möjutada. Mitte austada ja seda pidada homofoobseks ja rassistlikuks ühe riigi otsust oma rahva noorsugu taolise manipulatsiooni eest kaitsta on lihtsalt debiilne.
            Ikka suht segamini sul asjad, kas ekre pole mitte see kõige kõvem sõnavabaduse eest kõneleja ja mööda linna mingite tõrvikutega töllerdaja. Et mingil põhjusel on see täiesti okey, aga kui homod oma lipukestega jalutavad on see mingi noorsoo manipuleerimine?

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Kui te loete Euroopa inimõiguste konventsiooni originaalteksti, siis mingitest homodest jm pervertidest pole seal küll juttu. Pigem elementaarsed klassikalised liberaalsed vabadused ja neidki lubatakse vajadusel piirata ning isegi ma tõlgendaksin, et nt homopropaganda kui ühiskonna kõlbelisust rikkuva keelamine oleks inimõigustega täiesti kooskõlas.

              PS! Miks anaalseksi harrastavad heteroseksuaalid ei pea paraade või miks svingerid ei nõua polügaamia seadustamist?
              Sa näed, aga ei mürista. Miks peaks anaalseksijad paraade pidama, kas neile kehtivad teised reeglid ja õigused kui traditsioonilistel? Svingerite kultuurist ei tea suurt midagi, aga eeldan, et suvaliste paaridega vahekorras olemine ongi asja võlu ja keegi ei taha seal abielluda omavahel?
              Kõik demonstratsioonid saavad alguse kui mingi grupp inimesi tunneb ennast ebaõiglaselt rõhutult. Pride ja muud geyparaadid on alguse saanud 1960ndate lõpus New Yorgis illegaalsete homobaaride reidide mälestuseks. Tol hetkel oli homoseksuaalsete suhete väljendamine avalikult keelatud. Täpselt sarnaselt said alguse ka naisõiguslaste, vähemusrahvuste jms protestid. Keegi lambist ei hakka kuskil jaurama, aga pole muidugi ka uskumust, et keegi, kes pole kunagi diskrimineerimist tunnetanud, sellest aru võiks saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                kes pole kunagi diskrimineerimist tunnetanud, sellest aru võiks saada.
                ja lõpuks ikka lappesse
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Keelame kõik ära vs püüame asju paremaks teha - kumb tee valida?
                  Jah, minu näite mõte oligi, et LGBT teadvustamist ühiskonnas keelata ei ole mõistlik.

                  Kommentaar


                    Me tulime marksistlikust riigikorrast, aga nüüd tuleb see teisipidi tagasi ja need nn neomarksistid pärast teist maailmasõda rõhutasidki, et proletariaadist ei ole tolku permanentseks revolutsiooniks ning seetõttu leiti, et igasugu vähemused peaksid tundma end rõhutuna ja seeläbi revolutsiooni edasi viima.

                    Uskuge mind, kui me tähestikurahva nõudmistele järele anname, ei ole enam kaugel ka pedofiilia normaliseerimistaotlused. Praegu ei räägita õnneks avalikult teatud uuringutest, aga kui me taandamegi kõik väärtused indiviidi hedonismile ning ühiskondlik sidusus pole oluline, siis tullaksegi nendega välja. Netflixi vaatajad vast on mõningaid märke sellest juba näinud. Teine argument, millega välja tullakse, on see, et konsensuse korral enamik juhtumeid on lapsele traagilised ühiskondliku hukkamõistu, mitte isikliku kogemuse tõttu. Väga sarnane argument, millega mõned siin homoõiguste pealesurumist õigustavad. Ma olen üsna veendunud, et osadest siinsetest progressiividest hakkavad ka seda õigustama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Me tulime marksistlikust riigikorrast, aga nüüd tuleb see teisipidi tagasi ja need nn neomarksistid pärast teist maailmasõda rõhutasidki, et proletariaadist ei ole tolku permanentseks revolutsiooniks ning seetõttu leiti, et igasugu vähemused peaksid tundma end rõhutuna ja seeläbi revolutsiooni edasi viima.

                      Uskuge mind, kui me tähestikurahva nõudmistele järele anname, ei ole enam kaugel ka pedofiilia normaliseerimistaotlused. Praegu ei räägita õnneks avalikult teatud uuringutest, aga kui me taandamegi kõik väärtused indiviidi hedonismile ning ühiskondlik sidusus pole oluline, siis tullaksegi nendega välja. Netflixi vaatajad vast on mõningaid märke sellest juba näinud. Teine argument, millega välja tullakse, on see, et konsensuse korral enamik juhtumeid on lapsele traagilised ühiskondliku hukkamõistu, mitte isikliku kogemuse tõttu. Väga sarnane argument, millega mõned siin homoõiguste pealesurumist õigustavad. Ma olen üsna veendunud, et osadest siinsetest progressiividest hakkavad ka seda õigustama.
                      kõige iroonilisem sinu tekstide puhul on see, et sa oled õpikunäide miks pride paraad üldse toimuma peab. normaalses ühiskonnas polekski seda vaja, sellega on vist kõik nõus.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Naistele anti ka valimisõigus ja tänu sellele on valge mees nüüd rõhutud vähemusgrupp kes peab võitlema oma õiguste eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          ja lõpuks ikka lappesse
                          What? Sa võid ju arvata, et tead, mis see on, aga tegelikult ei tea.

                          Kommentaar


                            Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata. See ületab igasugused normaalsuse piirid, et sa pavlikmorozovlikult lähed täiesti teemasse mittepuutuvasse valdkonda seda inimest tümitama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata. See ületab igasugused normaalsuse piirid, et sa pavlikmorozovlikult lähed täiesti teemasse mittepuutuvasse valdkonda seda inimest tümitama.
                              kus töötad muidu?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Ja muide, selle tolerantsuse teine pool on see, mida ma viimasel ajal mitmetelt tuttavatelt kuulnud olen, et need nn vähemuste eest võitlejad kipuvad endaga mittenõustujate tööandjatele kaebama, miks neil sellised sallimatud töötavad. Minu meelest on see tase ja näitab ära, miks sellistele äratõusnud vähemustele tuleb kindlalt koht kätte näidata.
                                No kui sa tööl kohvinurgas pidevalt laseks "homod ja lesbarid tuleb maha suruda, neile koht kätte näidata ja ahju visata, sest nad pole inimesed ning muidu varsti saavad pedofiilid vabalt hakata lapsi panema", siis ma vist ütleks ka Šmutile, et äkki ta räägiks sinuga, sest ma igapäevaselt sellist ila ei jaksa kuulata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X