320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

    Top5 plakateid:

    Koht 2: "Mutter+polt=kindel ühendus. mutter+mutter või polt+polt=vanaraud"

    Koht 3: "Mida homod nimetavd rikastavaks: ohjeldamatu lillapedereklaam alates lasteaiast koolist ja lõpetads avaliku ruumi ning meediaga (ongi juba täis tehtud) Eriti õõvastv paraad, vikerkaare värvides."

    Koht 4: Kaks pusletükki, kus ühel on naine ja teisel mees. All kiri "Ainus sobivus". Anatoomilise täpsuse huvides on naispusle tühimikuga, mida täidab ideaalselt meespusletükk.

    Koht 5: "Häbi homod. Ärge trügige pühasse liitu. Seal on juba naine ja mees". All on veel yini ja yangi märk. Ilmselt mingi tantravärk.

    Esimene on mõistagi eelmainitud "Pepu kaudu lapsi ei tehta".

    Soe käepigistus ja aupaiste ka plakatitele:
    a. "Eestimaa pole homomaa"
    b. suurte silmadega tüdruk: "Kas minu käest küsisite, et mitu ema ja mitu isa ma soovin?"
    c. "Meiega on Koidula. Meiega on Jannsen. Kes on teiega? Kas Soodom?" - see on nii kenjaalne, et annab olla.
    d. "Eesti algab kodust! Eesti algab hetero- kodust!"
    114
    Jah
    49,12%
    56
    Ei
    24,56%
    28
    Jätab ükskõikseks
    26,32%
    30

    The poll is expired.


    #2
    Kas sa mõnu oledki see tolerantne publikaan?

    http://publik.delfi.ee/news/mitmesug...lt?id=69881315
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Kas sa mõnu oledki see tolerantne publikaan?

      http://publik.delfi.ee/news/mitmesug...lt?id=69881315
      Ei, aga publiku tuustid viskasid minu pealt selle loo maha.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ei, aga publiku tuustid viskasid minu pealt selle loo maha.
        ja kooseluseaduse pooldajate top5 naeruväärsemad loosungid oleks....?
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ja kooseluseaduse pooldajate top5 naeruväärsemad loosungid oleks....?
          Selles pole midagi naeruväärset ja minu teada pole nad mingeid miitinguid korraldanud.
          Minu jaoks on endiselt arusaamatu miks käib jutt mingitest homoabieludest, homodest üleüldse, anaalseksist, järeltulijate saamisest ja muust pasast mis absoluutselt antud teemaga kokku ei lähe, aga see jutt pigem läheb juba närvi ajamise teemasse.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Selles pole midagi naeruväärset ja minu teada pole nad mingeid miitinguid korraldanud.
            Minu jaoks on endiselt arusaamatu miks käib jutt mingitest homoabieludest, homodest üleüldse, anaalseksist, järeltulijate saamisest ja muust pasast mis absoluutselt antud teemaga kokku ei lähe, aga see jutt pigem läheb juba närvi ajamise teemasse.
            peab vist fooliummütsi & seemned & vanni üles otsima...
            kas viis kuidas omal ajal rahvale vägisi ACTA't püüti kaela määrida, ei tundunud sulle ka naeruväärne?

            ps.
            "EI talupoegadele" - minuarust kvalifitseeruks vabalt
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              #7
              Ma pean enam-vähem neutraalse vaatlejana tõdema, et paljud homoabielude vastased tunduvad pagana ignorantsed, kuid paljud tolerantsuse promojad tunduvad pagana ebatolerantsed ja pealetükkivad. Ühtlasi tekib järjest suurem soov ennast ühiskonnast isoleerida ja kõigel omasoodu lasta minna. Peaasi, et enda lähedased on terved.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                peab vist fooliummütsi & seemned & vanni üles otsima...
                kas viis kuidas omal ajal rahvale vägisi ACTA't püüti kaela määrida, ei tundunud sulle ka naeruväärne?

                ps.
                "EI talupoegadele" - minuarust kvalifitseeruks vabalt
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Kuidas see üldse nii paljusid torgib? Ning miks üldse viitsitakse sellest nii palju rääkida igal pool?

                  Kommentaar


                    #10
                    Sellel uuel seadusel on ainult üks suur viga - et seda Perekonnaseadusesse sisse ei poogitud. Nüüd on vaja üleval pidada kahte sarnast seadust? Täielik ressursiraiskamine meie väikeses riigis. Nende protestijate peale jääb vaid üle tõdeda.

                    Ja kui pole rumalad inimesed, siis on äärmuslased. Antud seaduse ACTA-ga võrdlemine on mudiugi omaette klass - ma pole veel kuulnud ühtegi argumenti kuidas uus kooseluseadus neid inimesi mõjutab kes selle seadusega tegemist teha ei taha ehk abiellub nagu ikka - perekonnaseaduse järgi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      peab vist fooliummütsi & seemned & vanni üles otsima...
                      kas viis kuidas omal ajal rahvale vägisi ACTA't püüti kaela määrida, ei tundunud sulle ka naeruväärne?

                      ps.
                      "EI talupoegadele" - minuarust kvalifitseeruks vabalt
                      Ikka päris suur vahe või ei ole? ACTA, mis põhimõtteliselt seisnes internetivabaduse piiramises ja see kooselu seadus, mis seisneb inimestele suuremate õiguse andmises.
                      Kuidas neid 2 võrrelda on minu jaoks täiesti arusaamatu.
                      Samamoodi on minu jaoks arusaamatu miks räägitakse mingist homode abielust, "traditsioonilise perekonna kaitsest" , homode õigusest lapsi lapsendada ja veel ei tea millest, mis pole üldse sellega seotud. Kooselu seadus annab võimaluse 2le täiskasvanud inimesele olenemata oma soost õiguse oma kooselu seaduse silmes reguleerida.
                      Tõesti see on nii jube et peaks minema toompeale idiootlike loosungitega lehvitama.

                      Kommentaar


                        #12
                        Küsin siinse analüüsi peale nagu Andrus Saar LPs: "Kui räägime praegusest kooseluseadusest, oleks muidugi hea teada, kui suur on meil valgustatud avaliku arvamuse osa ehk kui paljud inimesed on seda seadust ka lugenud."

                        Kommentaar


                          #13
                          Minu meelest on üks protestijate põhilisi lauseid juba imelik. Lapsed ei saavat õiged vanemlikke rolle õppida samasoolistelt. Pooled mu tutvusringkonnas olevad emad on üksikvanemad. Kust nemad siis rolle õpivad? Kui palju meil on lapsi lastekodudes või joodikutest või narkaritest vanemate kasvatada? Kui keegi suudab pakkuda lapsele turvalist kodu ja sooja lõunat, siis miks seda keelata? Eesmärk on kõigile võrdset olukorda pakkuda, aga järsku on kõigi põhiseadusliku õigusi piiratud, kui nendega mitte sarnasele antakse sarnased õigused. Kõige usu leigem riik hakkab järsku rääkima kirstlikest väärtustest ja kuidas kogu maailm neid rikkudes kokku peaks kukkuma.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            #14
                            Tõele au andes, ega üksikvanemate lastel ongi kindlasti raske, et üks vanem puudub.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kõik see vaidlus näitab, et eesti ühiskond pole sellisteks muutusteks valmis. Täpselt nii lihtne see ongi.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X