320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Olen nõus, et informeerida nendest võiks kindlasti rohkem, ülejäänu on juba puhas kuld.
    Kusjuures Euroopa kontekstis on nad palju tagakiusatumad kui homod.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Kui rääkida vähemustest, siis ka neonatsid ja skinnid (keda ma ise pole) on samuti vähemus, kelle kohta võiks ühiskonnast rohkem informeerida ja positiivselt näidata. Neid mõistetakse tihti valesti ja on eksisteerinud isegi valesüüdistusi nende subkultuuri tõttu. Inimestel on nende suhtes väga halvu eelarvamusi, ehkki enamus neist on ausad ühiskonnaliikmed ja maksumaksjad ja meil ei teata väga tihti ka tagapõhja, miks need inimesed sellised on. Armastust ajalooromantika vastu ei saa keelata.
      Igaks juhuks võiks esmalt neil siiski abiellumise ja laste saamise ära keelata. Mingi imelik vähemus ju. Kes teab, kuidas või mis meelsuses sellised oma lapsi kasvatavad. Las olla vaikselt oma kodus sellised, aga peaasi et ei sigi.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Valdavalt heterosksuaalidena on nad selle privileegi looduse poolt välja teeninud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Valdavalt heterosksuaalidena on nad selle privileegi looduse poolt välja teeninud.
          Looduse poolt on neile antud ainult vähene mõtlemisvõime, abielu kui institutsioon, on ikkagi inimeste välja mõeldud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Kusjuures Euroopa kontekstis on nad palju tagakiusatumad kui homod.
            Seda loogikat järgides on eriti tagasikiusatud ju mõrvarid ja vargad. Krt, nüüd äkki ei lubata tappa ja varastada, kuigi see on neil ju loomuses, pannakse vangi ka veel pealekauba.
            Point on ikka selles, et neonatsid ülistavad režiimi, mis hävitas inimesi, kes neile ei meeldinud, vs homod kes tahaks ametlikult ka koos elada ja omada kooseluga tulevaid õigusi.
            Kumb huvitav ühiskonnale kahjulikum on.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Point on ikka selles, et neonatsid ülistavad režiimi, mis hävitas inimesi, kes neile ei meeldinud, vs homod kes tahaks ametlikult ka koos elada ja omada kooseluga tulevaid õigusi.
              Kumb huvitav ühiskonnale kahjulikum on.
              Aga homod = BLM = neomarksistid ju.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Aga homod = BLM = neomarksistid ju.
                Mnjah, olen suht kindel et enamik inimesi isegi ei tea mis asi neomarksism on, sarnaselt enamik inimesi pole ka seda. Aga no sildistamine ja ühise vaenlase leidmine on ju polariseerumise peamine eesmärk.

                Kommentaar


                  BLM ju pole absoluutselt midagi kiiduväärt. Ma ei näe, et nad White Power liikumisest moraalselt paremad oleksid. Tänapäeva tsiviliseerituse juures pigem vastupidi.

                  Kommentaar


                    Ma ei saa aru kuidas keegi võrdleb homosid zoofiilide ja pedofiilidega. Peab ikka peast täitsa uhhuu olema

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      BLM ju pole absoluutselt midagi kiiduväärt. Ma ei näe, et nad White Power liikumisest moraalselt paremad oleksid. Tänapäeva tsiviliseerituse juures pigem vastupidi.
                      Rääkisime vist siiski homodest, keda sa neonatsidega kõrvutasid. Hea katse, muidu.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Rääkisime vist siiski homodest, keda sa neonatsidega kõrvutasid. Hea katse, muidu.
                        Probleem on selles, et mõned ei taha ühiskonnas tunnistada, et homod on perverdid. Meil on igasugu perverssusi, mida ühiskonnas tolereeritakse, aga nood on kõige aktiivsemad oma nilbusi peale suruma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Probleem on selles, et mõned ei taha ühiskonnas tunnistada, et homod on perverdid. Meil on igasugu perverssusi, mida ühiskonnas tolereeritakse, aga nood on kõige aktiivsemad oma nilbusi peale suruma.
                          homo jaoks on naisega vahekorras olemine ka üks jõle, arusaamatu perverssus. nahh sa surud seda vagiinat neile peale?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Probleem on selles, et mõned ei taha ühiskonnas tunnistada, et homod on perverdid.
                            Ma olen heameelega probleemi allikas nüüd ja edaspidi ka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Probleem on selles, et mõned ei taha ühiskonnas tunnistada, et homod on perverdid. Meil on igasugu perverssusi, mida ühiskonnas tolereeritakse, aga nood on kõige aktiivsemad oma nilbusi peale suruma.
                              Äkki on perverdid hoopis need, kes kõrvaliste täiskasvanud inimeste magamistubadesse kipuvad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                                Äkki on perverdid hoopis need, kes kõrvaliste täiskasvanud inimeste magamistubadesse kipuvad?
                                Kui see "magamistuba" avalikult keset tänavat ei vedeleks ja seal toimuv kõigile nähtav ei oleks siis meie, normaalsed inimesed, sinna ei "kipuks."
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X