320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ahaa, inimõigused on propaganda. Cool-cool.
    No iminõigused on suhteline kraam. Nagu viin õllega. Litib küll aga erinevalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      No iminõigused on suhteline kraam. Nagu viin õllega. Litib küll aga erinevalt.
      Jesse Owens oleks ka ilmselt sotsiaalmeedias rassipropagandaks peetud ja keelamist nõutud. Mida ta mingil moel vist oligi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jesse Owens oleks ka ilmselt sotsiaalmeedias rassipropagandaks peetud ja keelamist nõutud. Mida ta mingil moel vist oligi.
        Väga võimalik. Kindel on see, et Owens lasi teistel mängida et ise proffina silma paista.

        Kommentaar


          Noh, inimeste seksuaalne sättumus on tõesti privaatne asi ja seda hakata avalikult promoma on veider. Nagu ei taha teada, et sul on õigus, kellelt tahad, taha saada. Iseenesestmõistetavalt on. Kui aga hakkad rääkima, et see on inimõigus ja nende sümbolitega igatipidi liputama, on see sümboolselt perversne ja siis juba sinu seksuaalsuse üle arutlemine on juba avalikkusesse toodud ning ka nn "homofoobsed" reageeringud ja arvamused on mõistetavad ja minu inimõigus.

          Panen ka ühe lingi, kus huumori võtmes on hea analoogia koprifiilidega (milline peen nimetus s**asööjate kohta) toodud.

          Kommentaar


            Jaanipäev on rassistide ja homofoobide pidupäev. Ka selles foorumis siin. Just sel päeval ollakse piisavalt joomas ja kuraasikad, et lipp auto külge kinnitada ja ajama pista. Tülgastav.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Panen ka ühe lingi, kus huumori võtmes on hea analoogia koprifiilidega (milline peen nimetus s**asööjate kohta) toodud.
              https://m.facebook.com/groups/127650...9857031735910/
              See on tõesti hea analoogia. Kui kaks täiskasvanut ja täie mõistuse juures olevat meest (või naist) soovivad abielluda, siis tõepoolest - kas nüüd võib koeri ja laipu keppida ja nendega abielluda või siis igal pool sitta müüa ja süüa!? Täpselt sama. Täpselt sama. Täpselt sama.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Noh, inimeste seksuaalne sättumus on tõesti privaatne asi ja seda hakata avalikult promoma on veider. Nagu ei taha teada, et sul on õigus, kellelt tahad, taha saada. Iseenesestmõistetavalt on. Kui aga hakkad rääkima, et see on inimõigus ja nende sümbolitega igatipidi liputama, on see sümboolselt perversne ja siis juba sinu seksuaalsuse üle arutlemine on juba avalikkusesse toodud ning ka nn "homofoobsed" reageeringud ja arvamused on mõistetavad ja minu inimõigus.

                Panen ka ühe lingi, kus huumori võtmes on hea analoogia koprifiilidega (milline peen nimetus s**asööjate kohta) toodud.
                https://m.facebook.com/groups/127650...9857031735910/
                Avaliku promomise mõte on, et kappi surutud depressioonis inimesed saaksid teada, et nad võivad ka enda sättumusega normaalselt elada, sest on veel samasuguseid ja see on ok. Orbanit ja muid selliseid ei koti absoluutselt mingi "homopropaganda" ja muu säärane, vaid kõik, mis lihtsate lahenduste ja vastastega hääli toob.

                Ja see nutt, et keegi lehvitab vikerkaarelipuga, aga mulle ei meeldi. Noh, ma kuulsin eile aknast mingit süldibändi esindamas, mulle ei meeldi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  See on tõesti hea analoogia. Kui kaks täiskasvanut ja täie mõistuse juures olevat meest (või naist) soovivad abielluda, siis tõepoolest - kas nüüd võib koeri ja laipu keppida ja nendega abielluda või siis igal pool sitta müüa ja süüa!? Täpselt sama. Täpselt sama. Täpselt sama.
                  Samas kui kaks taiskavsnaud meest üks müüb ja teine tahab süüa avalikult sitta siis miks ei võiks seda normaliseerida? Paneks isegi lõuatäie

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                    Samas kui kaks taiskavsnaud meest üks müüb ja teine tahab süüa avalikult sitta siis miks ei võiks seda normaliseerida? Paneks isegi lõuatäie
                    Inimesed käivad McDonaldsis vabatahtlikult. Et sisuliselt on ju su asi tehtud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Ja see nutt, et keegi lehvitab vikerkaarelipuga, aga mulle ei meeldi. Noh, ma kuulsin eile aknast mingit süldibändi esindamas, mulle ei meeldi...
                      Neid instantse oleks vaja tegelikult kuhu kaevata. Noh Põhja Koreas oleks lihtne kui kuuled naabrit Lõuna-Koera sülti mängimas. Organid toimetavad sellistel puhkudel kiirelt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Inimesed käivad McDonaldsis vabatahtlikult. Et sisuliselt on ju su asi tehtud.
                        Tõsi, aga raiped peidavad sitta kahe saia vahele ja litivad kepparit peale. Hui on sama ju kui maxima parklas slaavikükis olevalt Vanjalt saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Samas kui kaks taiskavsnaud meest üks müüb ja teine tahab süüa avalikult sitta siis miks ei võiks seda normaliseerida? Paneks isegi lõuatäie
                          Erinevalt sinust pole mina küll sitta söönud, kuid ma oletan, et see pole tervisele eriti kasulik. Mõni suudab siit leida erinevuse, mõni aga jääbki sitta sööma.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Erinevalt sinust pole mina küll sitta söönud, kuid ma oletan, et see pole tervisele eriti kasulik. Mõni suudab siit leida erinevuse, mõni aga jääbki sitta sööma.
                            Aga ole improvisatsiooniks valmis ja võta lusikas kätte ning hauka ka lõuatäis. Muidu jäädki selliseks rassistiks. Tuleb elada tolereerivas maailmas. Kus tolereerime üheselt homosid kui ka inimesi kes sitta tahavad süüa. Või minugi pärast mcdonaldsit. #sitatrikoloor

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              See on tõesti hea analoogia. Kui kaks täiskasvanut ja täie mõistuse juures olevat meest (või naist) soovivad abielluda, siis tõepoolest - kas nüüd võib koeri ja laipu keppida ja nendega abielluda või siis igal pool sitta müüa ja süüa!? Täpselt sama. Täpselt sama. Täpselt sama.
                              Milleks neile vaja abieluinstitutsiooni, mis on läbi ajaloo suuresti üksnes heteroseksuaalide institutsioon ja mille üheks peamiseks eesmärgiks on pere kooshoidmine järglaste kasvatamisel. Usklike jaoks on sellel veel pühaduse oreool ning selle "rikastamine" perverssustega neid tõsiselt solvav. Kui nad nii väga tahavad, loogu alternatiivne homodele mõeldud ametlik partnerlusvorm, aga ärgu tungigu valdkonda, millega nad teist vähemust (kristlased) võivad solvata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Milleks neile vaja abieluinstitutsiooni, mis on läbi ajaloo suuresti üksnes heteroseksuaalide institutsioon ja mille üheks peamiseks eesmärgiks on pere kooshoidmine järglaste kasvatamisel. Usklike jaoks on sellel veel pühaduse oreool ning selle "rikastamine" perverssustega neid tõsiselt solvav. Kui nad nii väga tahavad, loogu alternatiivne homodele mõeldud ametlik partnerlusvorm, aga ärgu tungigu valdkonda, millega nad teist vähemust (kristlased) võivad solvata.
                                Jõule tohivad nad ikka pidada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X