320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Sita söömine on out siiski? Mõtle, turgutaks see ka majandust. Homondusest riigile null võitu. Sa paned pätsi purki, ma ostan 50.- ära, lahjendan ja ähen lükkan sotiga edasi. Winwin sa saad raha, ma saan veits junne vahelt ja raha ja keegi saab junne süüa ka veel.


    Kui hobune näitab mu vastu seksuaalset kiindumust ja üritab erekteerunud sugutiga mulle selga ronida. Kas see võiks olla aksepteeritav ühiskondlikult, et ma tolle hobusega abiellun ja talle ka vahest tagant sisse rammin (ainult siis kui ta mind rammida tahab, et noh siis on nagu nõusolek voi nii)?
    Sul on ikka keeruline mõista nende näidete erinevust. Hobune pole täiskaskvanud inimene vaid loom, sita söömine tundub olevat vägagi ohtlik tegevus ja ei taha teada, mis terviserikkeid see kaasa võib tuua.

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      ei ole ju väga lihtne lahendus kui kogu euroopa tagajalgadel kohe?
      Kas see polegi Orbani võimu alus? Narratiiv, et Ungari on suur ajalooline impeerium ja mingi euroopa ei tule nendega põrkama.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Hea kõhu mikroflooraga inimese sita söömine võib olla isegi kasulik. Aga väikestes kogustes.

        Ent seni, kuni on maailmas munne, kes arvavad, et geid on peded ja nende maailm keerleb ümber persetrukkimise, ongi vaja vikerkaareliputamist ja näitamist, et on inimesi, keda teiste sättumus ei heiduta.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Sul on ikka keeruline mõista nende näidete erinevust. Hobune pole täiskaskvanud inimene vaid loom, sita söömine tundub olevat vägagi ohtlik tegevus ja ei taha teada, mis terviserikkeid see kaasa võib tuua.
          Kui ta näitab üles kiindumust ja tahab mind põrutada, on tegu just kui kahepoolse suhtega?! Ei?
          Sulle tundub! Nii kaua kui kõht lahti ei lähe, on sita järamine jumala norm. statistika järgi on homode seas ka HIV levinum. Ei taha teadagi mis terviserikkeid see kaasa võib tuua.
          Kui kaks täis mõistusega inimest tahavad sitta vahetada ja süüa miks neil seda keelata. See kui see sulle tundub rõve, ebatervislik ja ebanormaalne ei tähenda, et see seda on. Ma arvan nt Varro jaoks on homosexualism sarnaselt rõve nagu sinu jaoks rooja lõunalauale panek.

          Miks peab mnid diskrimineerima ja naeruvääristama kui mul on mingi klikk sitaga? Kas homo nö. normaliseerimine ei ole selle pointiga, et nad halvasti ei tunneks ja saaks aru, et enda vabast tahtest tehtud valik, mis ei tee kellegile kurja ja mis kooskõlastatud on, on okei.

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Hea kõhu mikroflooraga inimese sita söömine võib olla isegi kasulik. Aga väikestes kogustes.

            Ent seni, kuni on maailmas munne, kes arvavad, et geid on peded ja nende maailm keerleb ümber persetrukkimise, ongi vaja vikerkaareliputamist ja näitamist, et on inimesi, keda teiste sättumus ei heiduta.
            Kui käiakse liputamas vikerkaare lipuga, siis ju antakse mõista, et selle ümber nende elu keerlebki. Mõni norm pede, kes ei pea vajalikuks oma seksuaalsust afišeerida, o tõepoolest näide sellest homost, kelle elu ei tiirle ainult ümber persetrukkimise.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Milleks neile vaja abieluinstitutsiooni, mis on läbi ajaloo suuresti üksnes heteroseksuaalide institutsioon ja mille üheks peamiseks eesmärgiks on pere kooshoidmine järglaste kasvatamisel. Usklike jaoks on sellel veel pühaduse oreool ning selle "rikastamine" perverssustega neid tõsiselt solvav. Kui nad nii väga tahavad, loogu alternatiivne homodele mõeldud ametlik partnerlusvorm, aga ärgu tungigu valdkonda, millega nad teist vähemust (kristlased) võivad solvata.
              Vanaajal polnud homoseksuaalsuse mõistet olemaski, oli dominantne ja passiivne pool. Kreekarooma tähtsad ninad abiellusid koguaeg pisikeste poistega. Või pead silmas kristlikku pedofiiliahõngulist versiooni, kus 18-aastast vallalist naist enam leida võimalik naljalt polnud ja olid mehe omand? Et üsna nilbe vend oled kui tahad ajaloole rõhuda oma vaates.

              Aa ja selles, et sa saad arvuti taga kaevata kuidas homod sind taga kiusavad on ka homoseksualismi tõttu kriminaalkaristuse saanud Turing süùdi. Miks juurte juurde tagasi ei lähe ja kivisse ei raiu oma luulet?

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Vanaajal polnud homoseksuaalsuse mõistet olemaski, oli dominantne ja passiivne pool. Kreekarooma tähtsad ninad abiellusid koguaeg pisikeste poistega. Või pead silmas kristlikku pedofiiliahõngulist versiooni, kus 18-aastast vallalist naist enam leida võimalik naljalt polnud ja olid mehe omand? Et üsna nilbe vend oled kui tahad ajaloole rõhuda oma vaates.

                Aa ja selles, et sa saad arvuti taga kaevata kuidas homod sind taga kiusavad on ka homoseksualismi tõttu kriminaalkaristuse saanud Turing süùdi. Miks juurte juurde tagasi ei lähe ja kivisse ei raiu oma luulet?
                No antiikmaailmas eksisteerinud homoseksualismi ja pederastiat (pedofiilia-, täpsemini efebofiiliamaiguline "paiderastia") ei maksa samastada abieluga. Kui neid oli, siis mõningaid üksikuid ehk perversne ka tolle aja kontekstis.
                Ja viide kristlusele on ka veidi vildakas, sest sinivereliste hulgas oli komme oma vere ja staatuse säilimiseks, et abielu otsustati tihti juba sündides ära, aga seda ei maksa üldistada kogu rahva hulgale. Küll ei oska ma öelda, kui vanalt nad abiellusid ja seksuaalsuhetesse astusid, aga Lääne-Euroopa naised pigem abiellusid hiljem kui 16-aastaselt abielluvad vene naised.

                Aga tänan viha eest! Huvitav näha, et nii banaalsed teemad veel sellise nurga alt inimesi kettasse ajavad.

                Kommentaar


                  naljaks on see, et muidu on eestlased maailma askeetlikum rahvas üldse, aga kui mängu tuleb omasooiharus, siis on iga tont kohe padukristlane

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Kui käiakse liputamas vikerkaare lipuga, siis ju antakse mõista, et selle ümber nende elu keerlebki. Mõni norm pede, kes ei pea vajalikuks oma seksuaalsust afišeerida, o tõepoolest näide sellest homost, kelle elu ei tiirle ainult ümber persetrukkimise.
                    99.9% geide jaoks ei tähenda vikerkaarelipp ega geisuhe persenussi. See tähistab armastust. Soost olenemata. See, et see sinu ja Orbani jaoks tähendab, on teie kiiks. Mis nagu noh, ma ei tea, kui ma näen tänaval meest ja naist käest kinni hoidmas, ei kujuta ma kohe ette, kuidas nad voodis teineteist põrutavad. Seks on küll suhte osa, aga mitte ainus.

                    Samamoodi on terve persetäis heterosid, kelle elu tiirleb keppimise ümber - tõmba iha.ee lahti ja sa näed - aga see ei tähenda, et see on enamus heterosid abielusõrmust kandes sellega rõhutavad, et neile meeldib oma riista aukudesse toppida või saada riistaga oma hargivahele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      naljaks on see, et muidu on eestlased maailma askeetlikum rahvas üldse, aga kui mängu tuleb omasooiharus, siis on iga tont kohe padukristlane
                      Tohoh, siin vist läksid keerulised sõnad segi omavahel. Erilises askeetlikuses pole eestlasi küll kunagi ajaloos süüdistatud.

                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Aa ja selles, et sa saad arvuti taga kaevata kuidas homod sind taga kiusavad on ka homoseksualismi tõttu kriminaalkaristuse saanud Turing süùdi. Miks juurte juurde tagasi ei lähe ja kivisse ei raiu oma luulet?


                      Loogikaviga ise ei näe? Siinsamas mõned postitused tagasi mainiti naiste valimisõigust ja ülikooliharidust absoluutse tuumapommina, mis igasugused vaidlused peaks lõpetama. Miks see argument kipub teil ainult ühtepidi töötama? Kas kõik inimkonna saavutused, mille leiutasid pahad toksilised maskuliinid naiste, neegrite ja homode rõhumise ajastul tuleks nüüd unustada ja nende loojad tühistada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Tohoh, siin vist läksid keerulised sõnad segi omavahel. Erilises askeetlikuses pole eestlasi küll kunagi ajaloos süüdistatud.
                        ******* ma mõtlesin muidugi sõna "ankeet" tegelikult

                        Kommentaar


                          Tore näha, et Leedsi ja homoteemad toovad foorumis ka legendid välja.


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Jõule tohivad nad ikka pidada?
                          Seda tasuks jätkuvalt meeles pidada, et oma ingroupi pea paitamine eksisteerivat probleemi ei lahenda.

                          Vaski küllaltki viisakal moel välja toodud vägagi reaalse olukorra kirjelduse "oskuslik" devalveerimine võib küll oma whatsappi grupis poisid lõkerdama panna, aga sisulist (täpselt nii see tegelikult ju kristlaste jaoks on nagu Vask kirjeldas) inputi (jättes kõrvale jätkuva polariseerimise) see ju ei anna.

                          ps. olen neid vestlusi pidanud süvausklikega omajagu, ka enda peres on neid. vabalt võin/võib neid inimesi ju oma vaatenurgast lähtuvalt laivis, foorumis või tabloidis naeruvääristada, aga... siis noh, pärast suur nutt lahti kui vana mees endisele prokurörile seda täiskasvanute va tagantvaate asja teeb või EKRE võimule saab.

                          aa ja pps - juhuslikult on nii, et üks väga lähedane pereliige on see va "paraadivend" ja teine väga lähedane pereliige on just see süvausklik. saavad omavahel täitsa hakkama, aga mitte tänu sellele eksisteerivale polariseerivale wannabe-righteous-kõvatavale ühiskondlikule retoorikale.

                          Kommentaar


                            Paistab, et keegi on turule paisanud enese mugavusest, heaolust lähtuva solidaarsuspaketi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mind huvitab, et kas see Jalen Rose väljaütlemine on kohane või ei ?

                              Jalen Rose is upset with Team USA. Following the announcement that Kevin Love will join the 12-man roster for the Summer Olympics in Tokyo, Rose said the Cavaliers veteran doesn’t deserve a s…


                              Mind huvitaks eriti nende mõnude ja toffode arvamused.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mind huvitab, et kas see Jalen Rose väljaütlemine on kohane või ei ?

                                Jalen Rose is upset with Team USA. Following the announcement that Kevin Love will join the 12-man roster for the Summer Olympics in Tokyo, Rose said the Cavaliers veteran doesn’t deserve a s…


                                Mind huvitaks eriti nende mõnude ja toffode arvamused.
                                Mida sa täpsemalt silmas pead? Veidi kummaline valik on ta seal nimekirjas küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X