320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toon siinkohal veel ühe näite, kust läheb nt. minu sallivuse ja tolerantsuse piir.

    Maaülikooli dotsent. M. Lillenberg ühe blogija kohta oma FB wallil:


    Seda blogijat polnud veel olemaski, kui meie seisime Toomemäel ja sini-must-valge Tartu Tähetorni tippu tõusis. Rahvas laulis Eesti hümni. Vanemad inimesed nutsid. Seda homo-sitaratast polnud veel siin ilmas olemas, kui meie seisime koos lastega Balti ketis ja hüüdsime "Vabadus! Vabadus!" Vot sulle nüüd vabadus! Sellist hoora-pede-vabadust ei osanud õudusunenäos ka ette näha. Ja selline tahab uut rahvast? Ta ei ole kasvatust saanud. Vist on lastekodust või joodikute perest pärit

    Kommentaar


      Ei vaidle absoluutselt vastu, plastic su postitusega 02.44.

      Kommentaar


        Härrased. Äkki teeksime koondise mängupäeva puhul siin teemas vaherahu ning koondaksime oma jõud Eesti-Leedu mängu teemasse. Me oleme siin kõik ikkagi jalgpalli pärast.

        Kommentaar


          See on nii magusalt irooniline, kuidas kodanik Plastic tuleb ja ilma ühegi sidusjäreldusliku argumendita kahe postitusega teeb asja niimoodi selgeks ja mitmepoolselt akseptaabliks, et väitlusmeistrid ja ajakirjanikuhärrad seisavad, järjekordne hoolikalt poleeritud sarkasminui peos ja ei saa aru, kuidas nii saama... Et mismõttes? Tuli siia, isegi ei proovinud neid pimedusega löödud tagurlikke matsiahve paika panna, ei kleepinud ühtki silti, ei otsinud inglisekeelseid demagoogiataputermineid, ei kasutanud ühtki sarkastilist "Ei no muidugi..." stiilis postitust... Kuidas nii saama?

          Kummardus, kodanik Plastic.

          Mängu ka vaatab keegi täna või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katrin Viirpalu Vaata postitust
            Loodedavasti lööb Viktor Vassiljev Iirimaale (Leedule) värava!
            Aga panen panuse,et 3:0 meile ja Ojamaa saab oma värava kirja!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ka mulle meeldis Plastic´99 postitus(ed). Vähemalt polnud seal mingit üleolevat suhtumist a la mina mõtlen nii, järelikult olen ma parem osa ühiskonnast, kes minuga ühte jalga ei käi, on seega see kehvem ja tagurlikum kildkond.

              Muidugi tuli jälle see ülikooli remark ära. Ma ei saa aru, miks kõik tolerantsed inimesed arvavad, et haridus on ainult nende monopol. Ka mina olen ülikoolis käinud, mõõdukalt reisinud mööda maailma ja mingi aeg kunagi ka Lääne-Euroopas elanud. Ja võib olla just see on avanud mu silmad, et mitte kõik, mis tuleb sealt pole kuld ja ei hiilga.

              Ja nüüd võime ennast Leedu - Eesti lainele seada. Loodetavasti kütab see mäng positiivses võtmes samapalju kirgi kui kooseluseadus.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Plasticu postitused on tõesti head + riigikogu võttis selle seaduse vastu, oli huvitav ja kui päris aus olla, siis nii kurb kui see ka pole, oli see vähemalt minu soccerneti kasutajaks olemise ajal kõige kirglikum ja huvitavam diskussioon. Loodan, et tulevikus saab neid nägema ka jalgpalli alal ja jääb vähemaks teineteist solvavaid ja labaseid sõnumeid ja keskendutakse pigem sisule.

                Täna Eestile 1-2.

                Kommentaar


                  40-38

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    40-38
                    Kas väljas on ikka ohutu liikuda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Plasticu postitused on tõesti head + riigikogu võttis selle seaduse vastu, oli huvitav ja kui päris aus olla, siis nii kurb kui see ka pole, oli see vähemalt minu soccerneti kasutajaks olemise ajal kõige kirglikum ja huvitavam diskussioon.
                      Rakendussätete vastuvõtmiseks on vaja koosseisuenamust. Et päris vastu seda võetud pole siiski.

                      Kommentaar


                        Erki Nool puudus hääletamiselt, arvan, et peded sidusid ta kinni!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Uskumatu, kuid ehk huvitav lugeda.

                          Samasooliste abielu võimaldavat seadusandlust toetavad noored eestlased, kelle isiksuseomaduste hulka kuulub avatus uutele kogemustele
                          Tartu Ülikool on Baltimaade juhtiv ülikool, kuuludes ainukesena regioonis maailma 1,2% parima sekka. TÜ maailmatasemel haridus annab eelise kogu eluks!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Olen huviga jälginud selle teema kommentaare 2. suuremas portaalis. Mingil väga veidral põhjusel on Delfi "TOP" kommentaarid täiega selle vastu, hetkel näiteks enim "laike" saanud üllitis näeb välja selline:
                            Kas edaspidi võib reformierakonna liikmeid kutsuda reformipededeks?
                            Postimees, mis üldjoontes poliitiliselt on väga IRL-lembene on antud küsimuses hoopis tolerantsem, enim laike saanud kommentaar seal on see:
                            Väga hea. Aitäh!

                            Vähemalt ei allunud Eesti poliitikud hirmutamis-, mõnitamis-, alavääristamis- ja lõhestamistaktikat kasutanud usuhullule Varro Vooglaiule ja tema kompaniile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                              Postimees, mis üldjoontes poliitiliselt on väga IRL-lembene on antud küsimuses hoopis tolerantsem, enim laike saanud kommentaar seal on see:
                              Khm??

                              Kommentaar


                                Hahah, naeran ka IRL-lembuse peale. Täiesti puusalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X