320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pööbli pillerkaar on seks puhuks läbi. Õnneks on varsti valimised tulemas. Ehk siis õige oleks öelda To be continue...?

    Kommentaar


      Viktor Vassiljev tabas naelapea pihta! Kõik te noored ja punapeade eest võitlejad noorpoliitikud ja niisama lahedad kutid, vaadake, kuulake ja mõelge kaasa, kas on ikka ennast vaja klouniks teha?!

      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Eesti erakondade välimääraja:
        A. Armastab venelasi, armastab homosid (SDE)
        B. Armastab venelasi, vihkab homosid (Kesk)
        C. Vihkab venelasi, armastab homosid (Reform)
        D. Vihkab venelasi, vihkab homosid (IRL)
        Mia san mia

        Kommentaar


          Ma ei saa üldse aru miks orjus ära keelati raisk!!!!!!!???
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            vau, 24 lehte, nagu budu ütles, oleks nii palju juttu vs Leedu teemas. Aga samas pani suure osa läbi sirvima (mingitel hetkedel jõuti tiiruga tagasi juba läbi mälutud jutuni) ja päris paljudele võiks siin aasta auhinnad kohe kätte jagada. Või peaks auhindadesse lisama punktid aasta pedepeksja ja aasta homosõber?

            Mis aga eriliselt muigama pani, oli juba suht alguses tekkinud pahandamine, et "ma kui homovastane olen nüüd tembeldatud saatanaks ja deemoniks ja üldse madalalaubaliseks". Oot-oot, olete siis nüüd teie need tagakiusatud? Kudapidi see nüüd käiski?
            Küll 'tolle üle nalja tegemise' mõttes, kuid siiski sellega seotult üks hea postitus teatud Ekspresslaselt:
            HUUMORI KAITSEKS: olen märganud üht läbivat etteheidet kooseluseaduse pooldajatele, et nad on kooseluseaduse vastaste üle ironiseerinud, neid mõnitanud, nende üle irvitanud jne. Selle asja katustermin on "nalja tegemine".
            Ja nalja tegemine on küll nüüd paraku loomulik ja midagi sellist, mis käib asjaga kaasas. Paratamatu kui sa avalikus elus positsiooni sisse võtad. Kohati on komme isegi inimese olulisust mõõta selle järgi, kas tema üle visatakse nalja või mitte.
            Ja ma ei näe küll põhjust miks Varro, SAPTKi, selle ümber kogunenud liikumise ja inimeste üle ei tohi nalja teha. Kuid tajun soovi, et Varrot ja SAPTK liikumist koheldaks nalja tegemise asjus kuidagi peenetundelisemalt, piiri pidades, siidikinnastega. Misläbi võib muidugi arvata, et need, kes soovivad, et kooseluseaduse vastaste üle ei ironiseeritaks, peavad neid kooseluseaduse vastaseid kuidagi nagu... nõrgemaks pooleks, kaitsetuks ja maaslamajaks. On ju justkui nii?
            Selle juures on nad ka tundlikud, et millised sõnu nende kohta kasutatakse. Et nad ise sõnadekasutuses tundlikud oleks, seda pole väga märgata.
            Ühtlasi tasub meeles hoida kui palju ja muretult homode üle nalja visatud. Ja iga nali on kõvasti tervem kui ähvardus haubits välja tuua.
            Kui kellegil on ligipääs saptklastele või tunneb end ise puudutatuna, siis tervitan soovitusega: külma pead naljade talumisel.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Tunnen, et pean ka lõpuks oma arvamuse välja ütlema kogu kooseluseaduse arutelu ümber.

              Mina ei poolda üldse seadusi, niiet tegelikult mul on savi hääletustulemustest jne, aga ma sooviks lihtsalt oma arvamust avaldada vastuprotestijate suhtes. (Mul on jumala savi geidest ka ning ma ei võitle nende õiguste eest.)

              Räägitakse ikka traditsioonilisest perest ja muust taolisest jamast, mis näitab, et inimesed on ikka niiiiiii lollid. See jutt väidab, et inimesed on siia planeedile ainult selleks tekitatud, et paljuneda ja tööl käia. Ja kui on keegi, kes julgeb mõelda väljaspool piire ja mitte unistada ainult sellest, et endale 10 last saada vastassooesindajaga, siis see on tabu, SEST SELLEKS POLE JUMAL SIND SIIA ILMA LOONUD. Täielik bullshit. Minu isiklik versioon on üldse see, et need, kes seda kõige rohkem pilavad, on ise kõige suuremad kapipeded üldse ja teevad seda kõike, et jumala eest "normaalsed" välja paista.

              PARAS TEILE KÕIGILE, KES TE "TRADITSIOONILIST" PEREMUDELIT TAGA AJASITE. ELAGE OMA REEGLITE JA SEADUSTE JÄRGI EDASI JA TÄITKE OMA KOHUS MAAILMA EES JA PALJUNEGE JA ORJAKE HÄSTI PALJU.

              (Eriti suured õnnitlused ka neile suurtele protestijatele, kes saavad ühel päeval teada, et nende oma poeg on homo)
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Viktor Vassiljev tabas naelapea pihta! Kõik te noored ja punapeade eest võitlejad noorpoliitikud ja niisama lahedad kutid, vaadake, kuulake ja mõelge kaasa, kas on ikka ennast vaja klouniks teha?!

                https://www.facebook.com/video.php?v=809563642397344
                Nagu kaks tilka vett.

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Vana juut soovib Eestist lahkuda. Välisministeeriumi ametnik küsitleb teda:
                  „Abram Moissejevitš, miks te tahate ära sõita? Mis teid ei rahulda?“
                  „Mind ei rahulda riigi suhtumine homoseksuaalsusesse!“
                  „Kas meil on siis sellega probleeme? Kõik on ju vaikne ja rahulik.“
                  „Vaadake, Stalini ajal lasti selle eest maha, Brežnevi ajal pandi istuma, nüüd loetakse seda normaalseks. Ma tahaksin lihtsalt enne ära sõita, kui see kohustuslikuks muudetakse!“
                  See, et juudid ära lähevad on ju küll ainult positiivne
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Pole sugugi puusalt lastud, ma ei räägi hetkel, et Postimees oleks ise IRLi lembene, ei, pigem on selle lugejad.
                    Päris nii sa küll enne ei väitnud, aga olgu. Täpsustamine aitas.

                    Isiklikult pole PMi ega Delfi lugejate maailmavaateid sedasi analüüsinud, minu meelest on debiilsus omaette ideoloogia ja selle esindajaid on kommentaariumites päris palju.

                    Kommentaar


                      misasi on TOTTIBABE?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        misasi on TOTTIBABE?
                        Counti bipolaarne teisik.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kahju, et siuke pseudoprobleem saab vist valimis debatidel põhiteemaks.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Seaduse vastuvõtmine oli ka parajalt koomiline, lisaks veel presidendi tormakas heakskiit. Natuke kummaline, kas tõesti oli selle kinnitamisega nii kiire. Sellega avan enda arve ka siinses kummalises teemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Kahju, et siuke pseudoprobleem saab vist valimis debatidel põhiteemaks.
                              Reformarid tegid kaks teenet. Esiteks võib julgelt väita et selline pedede soosimine ja oma ketikoertel igapool haukuda laskmine oli puhas enesetapp. Teiseks aga tehti kogu riigile palju suurem teene. Enne viimast paari nädalat polnud minu sõpruskonnas pea kedagi kes viitsiks valimas käia , või üldse väga tõsiselt midagi poliitikaga seonduvat võtta. Peale tänast aga on järgmistel valimistel mitmeid uusi hääletajaid juures ja suurem valmisprotsent on alati tore. Ükski normaalne inimene ei lase kevadel selle riigi hävitajaid enam pukki tagasi ja valitsema hakkavad peast terved rahvasaadikud!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ära muretse. Küll kevadeks on osad teema ära unustanud ja teised ei viitsi valima minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X