320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Valija asemel võiks siin süüdistada pigem meediat ja poliitikuid endid, et nad seda haiget teemat sedavõrd üles haipinud on.
    Tegelikult oleks täitsa huvitav homode hulgas küsitlus läbi viia, et kui paljud neist tegelikult on rahul sellega, et nad selliselt rambivalgusesse tõstetud on. Mingid Kampused ja Metsad kui fanaatilised aktivistid vaevalt nüüd siin kõiki homosid, kui isegi enamust, esindavad.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Valija asemel võiks siin süüdistada pigem meediat ja poliitikuid endid, et nad seda haiget teemat sedavõrd üles haipinud on.
      Kas mitte poliitikud ei üritanud asja kiirelt ja kärata vastu võtta, aga siis tuli hull piiblimees, hakkas kirjakampaaniaid korraldama, suurt krahhi ennustama ja sealt see asi edasi läkski?

      Kommentaar


        ma ei tea, ma olin kuu aega eestist eemal vahepeal, aga kas selle seaduse toetuseks ka mõni miiting oli? Et alustaks siit ja siis mõtleks edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          ma ei tea, ma olin kuu aega eestist eemal vahepeal, aga kas selle seaduse toetuseks ka mõni miiting oli? Et alustaks siit ja siis mõtleks edasi.
          Ütle läbi lillede kampaaniat toetas ligi 1000 inimest.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas mitte poliitikud ei üritanud asja kiirelt ja kärata vastu võtta, aga siis tuli hull piiblimees, hakkas kirjakampaaniaid korraldama, suurt krahhi ennustama ja sealt see asi edasi läkski?
            Ürita kokku lugeda - kui selliseks titaanlikuks tööks aega on - palju nende sadade artiklite seas, mis sel teemal Eesti meedias on avaldatud, on piiblimehe jutukesi ja palju nt poliitikute omi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ürita kokku lugeda - kui selliseks titaanlikuks tööks aega on - palju nende sadade artiklite seas, mis sel teemal Eesti meedias on avaldatud, on piiblimehe jutukesi ja palju nt poliitikute omi.
              Eesti meedia meediaks, aga samas oli sotsiaalmeedia SAPTK-l väga süsteemselt kasutuses. Tugev esindatus FB-s, siis juurde ka blogid, videopäevikud, kohtumised kogudustega jne. Meedia võttis muidugi poole ja ajas trummi lõpuks lõhki. Aga poliitikud samas üritasid enamjaolt madalat profiili hoida.

              Kommentaar


                Kuulake Simsonimutti parem etv-st. See toidab alati.

                Kommentaar


                  Kunagi tundsin ka üht homoseksuaali, või noh, mul oli sisuliselt ka võimatu teda mitte tunda. Mitte et ma nüüd teda ei tunne, aga lihtsalt elu ja töö on viinud ta pikemaks ajaks välismaale. Sai ta kallal homonalju visatud, lõõpis vastu, polnud mingit solvumist ega sallivusest ja diskrimineerimisest räuskamist. Kõik oli okei.

                  Tollal peeti siin neid gay-paraade ja ta oli väga tige nende toimumise peale. Ta pidas neid idiootideks ja rääkis ikka, et kellegile pole sellist tähelepanu vaja. Ei julge tema eest nüüd sõna võtta, aga ma kahtlustan, et ta on ka praeguse olukorra üle rahulolematu. Ses mõttes on naljakas kui heterod võib olla peavad seda seadust isegi tähtsamaks kui ehk enamus homosid? See on küll väga spekulatiivne küsimus/väide, aga ei pruugi sugugi võimatu olla.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kuulake Simsonimutti parem etv-st. See toidab alati.
                    Simsoni mutt on 19 aastat olnud Keskerakonnas, kas ma tõesti kuulsin õigesti?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Simsoni mutt on 19 aastat olnud Keskerakonnas, kas ma tõesti kuulsin õigesti?
                      Ta astus erakonda 18 aastaselt ja on praegu 35 või midagi (+2 aastat?). Et võib vabalt olla.

                      Kommentaar


                        Simsonimuti oddid olla järgmine peaminister on päris head
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ta astus erakonda 18 aastaselt ja on praegu 35 või midagi (+2 aastat?). Et võib vabalt olla.
                          Kumb on pandavam kas tema või Urve Palo?

                          Edit, krt kas ta botoxit süstinud, kulmud tõusevad, aga kortse ei teki..

                          Kommentaar


                            Oot, kuidas meil nende milfi valimistega on?
                            Simson pole vist osalenud või pole tal lapsi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Kuulake Simsonimutti parem etv-st. See toidab alati.
                              Milleks ma pidin selle õnge langema? Minutiga suutis mu juhtme kokku keerata. Saatejuhile palju jõudu selle labajalavalsi tantsimisel.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Oot, kuidas meil nende milfi valimistega on?
                                Simson pole vist osalenud või pole tal lapsi?
                                Ei, tal pole lapsi.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X