320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Naljakas kuidas Tofoale karatakse kõrri selle eest, et ta julgeb enda vaateid välja tuua ning ka seista nende eest. Sama tegevad count, Nahkpea ja teised on õiged mehed oma vaadete eest seisma. Tofoa on automaatselt homoaktivist ja kapihomo. Tundub, et mingis ringis on kasutusel retoorika, e pooldades kooseluseadust oled automaatselt homo või kapihomo.
    Nahkpea pole küll kedagi kapihomoks nimetanud ja kui on ühel inimesel õigus oma vaadete eest seista, miks siis teistel pole? Ja pole ma ka kellegile kõrri karanud, ma aktsepteerin Tofoa vaadet, aga me oleme lihtsalt vundamentaalselt erinevatel seisukohtadel - kui tema arvates peaks kõiki vähemusi enamusega võrdsustama, siis mina seda nii ei arva.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Pole nimme tahtnud väga teemaga tutvuda, rahumeelse pärnakana ei viitsi seda hala lugeda.
      Aga inimesed, kes asjaga vähe rohkem kursis, kas on neil väidetel, et Moskva ja meerika padukristlased neid kooseluseaduse vastaseid liikumisi utsitanud ja toitnud on, mingit tõepõhja ka all?
      Pärnul ja Tartul ja a la Viljandil on suuremas osas niikuinii pohhui, ruigavad netis ja käivad mornide nägudega ringi nagu ikka. Tallinnas samas sel nädalavahetusel väga gei olla ei tahaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas delorean Vaata postitust
        Aga inimesed, kes asjaga vähe rohkem kursis, kas on neil väidetel, et Moskva ja meerika padukristlased neid kooseluseaduse vastaseid liikumisi utsitanud ja toitnud on, mingit tõepõhja ka all?
        Natuke arusaamatu, mida mõeldakse üldse Ameerika padukristlaste all. Ca 75% USA elanikkonnast on kristlased ja meie tagasihoidlike ateistlike vaadete järgi on nad kõik seal suhteliselt fanaatilised. Isiklikult ei usu, et mingitel USA kristlastel on üldse sooja ega külma, kas kuskil imeväikeses Eesti Vabariigis on see seadus vastu võetud või mitte.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Natuke arusaamatu, mida mõeldakse üldse Ameerika padukristlaste all. Ca 75% USA elanikkonnast on kristlased ja meie tagasihoidlike ateistlike vaadete järgi on nad kõik seal suhteliselt fanaatilised. Isiklikult ei usu, et mingitel USA kristlastel on üldse sooja ega külma, kas kuskil imeväikeses Eesti Vabariigis on see seadus vastu võetud või mitte.
          USA-s on siiski teatud evangeelsed liikumised, mis peavad oluliseks kõikjale enda "õiget" usku jagada. Ehk tegu pole nö. suuremate kogudustega, vaid mõne baptistliku kambaga. Näiteks on omal ajal Missouri sinod väga tugevalt üritanud koolitada ida-euroopa kirikuõpetajaid, et siis nad toetaksid nende nägemust kristlusest. Suurem osa EELK praegust tippseltskonda on antud sinodist läbi käinud. Üritasid nad omal ajal ka Soomes sama, aga sealt peksti nad minema.
          Antud väite, et kas nad ka SAPTK-d toetasid, ei oska ma vastata, aga ega ilmselt on teatud kogudustele homorindel iga dominotükk olulise tähtsusega ja seetõttu eks nad mingit raha tõenäosusteooria järgi sisse lükkasid. Aga kas SAPTK-le, ei oska öelda. Samas Vene õigeusukirik toetas seda vastuvõitlust kindlasti. Nad on väga tihedalt seotud vene poliitladvikuga ja on üsna vähetõenäoline, et nad oleksid jätnud võimaluse kasutamata, et Eestis püsti läinud vastasseisu süvendada.

          Kommentaar


            Minu meelest võiksid PraS, Felipe, Gallagher taasasutada Eesti kuningriiklaste erakonna. Selles saaks igasugu toredatele mõtetele tulla - palvustunnid taastada, pedesid peksta ja pedofiilide abielu alaealistega seadustada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Samas Vene õigeusukirik toetas seda vastuvõitlust kindlasti. Nad on väga tihedalt seotud vene poliitladvikuga ja on üsna vähetõenäoline, et nad oleksid jätnud võimaluse kasutamata, et Eestis püsti läinud vastasseisu süvendada.
              Vene õigeusukirik kindlasti jah, arvestades, et tal on ka Eestis üsna tugev positsioon.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Minu meelest võiksid PraS, Felipe, Gallagher taasasutada Eesti kuningriiklaste erakonna. Selles saaks igasugu toredatele mõtetele tulla - palvustunnid taastada, pedesid peksta ja pedofiilide abielu alaealistega seadustada.
                Esimene ja viimane mõte jääb välja, keskmine jääks. Aga siis ei toetaks mind ei PraS ega Gallagher, vaid mu ustav opritšnik Mehhanisaator. Kogu projekti rahastaks Erki Nool.

                Kommentaar


                  Vaikselt võib siis ka hääletustulemused soccernetis kokku võtta. Kõige suurem ja jahmatavam oli homosõprade nimekirjast leida "Jasperi" kasutajanimi, aga noh üllatusi ikka juhtub, see on ju soccernet...

                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Jah kui need hääletustulemused esindaksid (ja miks nad ei võiks esindada) Eesti nooremat sorti (peamiselt) meeskodanike üldist meelsust, võiks selles riigis isegi elada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kommentaar




                        Olen veendunud, et mõne aja pärast vaadatakse ka kooseluseadusele/homoabieludele/homode lapsendamisõigusele sarnaselt tagasi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui laste peksmise all mõeldakse vitsahirmu, siis ei ole see ju sugugi absoluutne tabu? Samas vb olen ma ajast maha jäänud ja tänapäeval on lahendus "time-out".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Jah kui need hääletustulemused esindaksid (ja miks nad ei võiks esindada) Eesti nooremat sorti (peamiselt) meeskodanike üldist meelsust, võiks selles riigis isegi elada.
                            Yup ise olen väga positiivselt meelestatud!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Vaikselt võib siis ka hääletustulemused soccernetis kokku võtta. Kõige suurem ja jahmatavam oli homosõprade nimekirjast leida "Jasperi" kasutajanimi, aga noh üllatusi ikka juhtub, see on ju soccernet...

                              Kõiges on süüdi homod, kohtunikud ja Juventus!

                              Kommentaar


                                Kas nüüd võivad Peeter ja Marko kokku elada, tänaval avalikult alkot tarbida ja üldse imelikult käituda?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X