320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu arvates peaks tavalises toidupoes alkoholimüügi üldse kinni panema ja tegema tavalised alkopoed, aga, noh, mida ka mina tean.
    Siis võiks vist kõik väikeste kohtade toidupoed kinni panna või sealt söögikraami nahui visata.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Siis võiks vist kõik väikeste kohtade toidupoed kinni panna või sealt söögikraami nahui visata.
      No ongi. Jäävadki ainult pisikesed alkopoed. Mis haisevad ja on näästid. Et lähed siis, kui ikka väga suur vajadus on

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Siis võiks vist kõik väikeste kohtade toidupoed kinni panna või sealt söögikraami nahui visata.
        Kui toidukaubad nagunii seal minev artikkel pole, sinu väitel, siis tõesti, milleks see toidupoe paroodia? Visaku need nahhui sealt ja nimetagu end ümber alkopoeks. Nagu ma aru saan, siis kohalike elanike jaoks ei muutuks midagi.

        Ei peaks õlletilga pärast laveerima nende nõmedate saiade-leibade ja vorstide vahel.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Liha võiks ka eraldi poes olla. Muidu mingi veganite lapsed ei saa Rimis käia.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Liha võiks ka eraldi poes olla. Muidu mingi veganite lapsed ei saa Rimis käia.
            See on veidi teine teema.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Liha võiks ka eraldi poes olla. Muidu mingi veganite lapsed ei saa Rimis käia.
              Ära unusta ka allergeene. Kuidas saab RIMI tagada, et pähklite vastu allergiline inimene, ei sure ära, kui lahtiselt müüdavatest pähklitest mööda kõnnib? Tõsiselt ka, pähkliallergia on jube asi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Pähkliallergia ägenemist ei saa esile kutsuda neist mööda jalutades, vaid ikkagi süües.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Alko vastu võitlemiseks on vaja tõsta hinda ja leida taribja jaoks alternatiivid, mis oleks ka fun aga mitte nii kahjulik.

                  Eraldi alkopoed on mõttetu kulu. Kui ikka alksi vaja siis minnakse ja ostetaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Alko vastu võitlemiseks on vaja tõsta hinda ja leida taribja jaoks alternatiivid, mis oleks ka fun aga mitte nii kahjulik.

                    Eraldi alkopoed on mõttetu kulu. Kui ikka alksi vaja siis minnakse ja ostetaks.
                    Muidugi minnakse ja ostetakse. Lihtsalt jäävad ära sellised emotsiooniotsused, et lähen võtan leiva ja vorsti ka peale ja, oi, näe, vein on odav täna. Ja siis minnaksegi, kui tõesti põhjust, vajadust või midagi muud on. Tõsist sõltlast ei pidurda enam miski, aga mingeid nö. pühapäevatipsutajaid ja selliseid võib mõjutada. Ma pakun, et mina jätaks ka päris mitu õlut-veini ostmata, kui ma peaks selleks minema mingisse teise poodi.

                    Kommentaar


                      lahja alkohol pigem soodustab sündimust
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Alko vastu võitlemiseks on vaja tõsta hinda ja leida taribja jaoks alternatiivid, mis oleks ka fun aga mitte nii kahjulik.
                        Hinnatõus viib tavaliselt tõesti alternatiivide leidmiseni ja see alternatiiv on salaviin.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Muidugi minnakse ja ostetakse. Lihtsalt jäävad ära sellised emotsiooniotsused, et lähen võtan leiva ja vorsti ka peale ja, oi, näe, vein on odav täna. Ja siis minnaksegi, kui tõesti põhjust, vajadust või midagi muud on. Tõsist sõltlast ei pidurda enam miski, aga mingeid nö. pühapäevatipsutajaid ja selliseid võib mõjutada. Ma pakun, et mina jätaks ka päris mitu õlut-veini ostmata, kui ma peaks selleks minema mingisse teise poodi.
                          Ja uuringud räägivad, et klaas veini või õllet on pigem kasulik või siis neutraalne, ala stiilis parem joo klaas õllet kui klaas coca-coolat. Ehk siis reaalselt tegelikult rahva tervis halveneks selle seadusemuudatusega?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            lahja alkohol pigem soodustab sündimust
                            ) Jah, alkohol erinevalt kanepist ja homoseksuaalsusest tuleb tõsta Eesti rahvusliku aretusprogrammi eesliinile.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Muidugi minnakse ja ostetakse. Lihtsalt jäävad ära sellised emotsiooniotsused, et lähen võtan leiva ja vorsti ka peale ja, oi, näe, vein on odav täna. Ja siis minnaksegi, kui tõesti põhjust, vajadust või midagi muud on. Tõsist sõltlast ei pidurda enam miski, aga mingeid nö. pühapäevatipsutajaid ja selliseid võib mõjutada. Ma pakun, et mina jätaks ka päris mitu õlut-veini ostmata, kui ma peaks selleks minema mingisse teise poodi.
                              Ma jällegi ostaksin igaks juhuks ilgema hunniku valmis kui juba korra sinna special alkopoodi sattun.


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Hinnatõus viib tavaliselt tõesti alternatiivide leidmiseni ja see alternatiiv on salaviin.
                              Salaviina jooksid pigem sellised asotsiaalsemad tegelased kellel nagunii tervis putsis või üleüldse puudub ravikindlustus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ja uuringud räägivad, et klaas veini või õllet on pigem kasulik või siis neutraalne, ala stiilis parem joo klaas õllet kui klaas coca-coolat. Ehk siis reaalselt tegelikult rahva tervis halveneks selle seadusemuudatusega?
                                Ma olen näinud ka mitut uuringut, mis väidavad, et nii punase veini kui ka õlle kasulikkus on müüt. Eks me usume seda, mida me uskuda tahame. Internet on imedemaailm, saad kõigele kinnitust, mida ise usud.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X