320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    *Äkki alustaks äkki normaalse sotsabi arendamisega. Problemaatiliste perekondade tuvastamisega juba eos ja just järeltulijate aitamisega. On ebanormaalne kui pidevalt tuleb uudiseid kuidas purupurjus ema poolpalja imikuga kuskil tänaval kakerdab või mingi vend autoroolist 10ndat korda alkouimas kinni nabitakse.
    Karmimad reeglid ja laste äravõtmise lihtsustamine. Alkoaktsiisi tõstmine ja selle raha suunamine just preventiivseks eesmärgiks.
    Kooskõlas koolidega alko"koolitused", kasvõi šokiteraapia 11-13 aastaste hulgas.
    Alkolukud autodele, sundampull sõltlastele jne.
    Kindlasti oleks ka päris suureks abiks kui noortel oleks lihtsalt midagi peale joomise ka teha (mis tundub eriti problemaatiline maakohtades ja väikelinnades), ehk siis riiklik programm erinevate huviringide, trennide jms tasude hüvitamiseks vajadusepõhiselt jne.
    Kui viitsiks süveneda või oleks sotsiaalminister siis keskenduks sellele rohkem.
    Sa pakutu on enamasti tagajärgedega võitlemine. Reklaamikeeld oleks aga ennetav, loomulikult ei kaota ta probleeme täielikult, kuid vähendaks neid. Iseküsimus jääb muidugi see, et mis valitakse aseaineks ja siin peavadki tulema mängu meetmed mis tagavad alkovabasid aja veetmise võimalusi.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Mis moodi on see minu valdkonnaga otse seotud? Viasati kanalid ei näita reklaame, tööalaselt on täiesti kama kas need on olemas või mitte (ja ei tasu ajada mingit seost TV3 teemadel, tegu on eraldiseisva ettevõttega, kellega kokkupuuted on minimaalsed)
      Mis puudutab tööaega, siis on ettevõtteid kus töötaja õigustab oma olemasolu oma vastutusringkonnas olevate asjade korrektse lahendamisega, mitte 9-17.00 laua taga istumisega.
      ütlesid, et töötad turundusvaldkonnas. Eksin, kui ütlen, et mõjutamispsühholoogia on valdkonnaga päris suuresti kattuv?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ütlesid, et töötad turundusvaldkonnas. Eksin, kui ütlen, et mõjutamispsühholoogia on valdkonnaga päris suuresti kattuv?
        Seda küll, aga alkoreklaamiga pole mu tegemistel midagi pistmist. Ja mis puudutab ekspertiisi mõnes valdkonnas, siis mina pigem usaldaks just inimesi kes on sellega kokku puutnud, mitte suvalisi tegelasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Sa pakutu on enamasti tagajärgedega võitlemine. Reklaamikeeld oleks aga ennetav, loomulikult ei kaota ta probleeme täielikult, kuid vähendaks neid. Iseküsimus jääb muidugi see, et mis valitakse aseaineks ja siin peavadki tulema mängu meetmed mis tagavad alkovabasid aja veetmise võimalusi.
          Võidelda tuleb mõlemaga, kõik mida ma kirjeldasin, et ole kindlasti tagajärgedega võitlemine.
          Reklaamikeeld võib mõjutada kindlasti noorte bränditundlikkust mingite kaubamärkide suhtes, aga mitte alkoholi enda suhtes. Suhtumist alkoholi näitab ikkagi ühiskond ise, kui igal pidulikumal üritusel kõlistatakse šampaklaase ja kui ägedates filmides peavad olema ka joomisstseenid jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Mu lause oli sarnase loogilise konstruktsiooniga nagu sinu soovitus uurida, kui paljude sünnile alkohol kaasa on aidanud. Kas isa käis emal ainult täis peaga peal? Võib-olla ei ole sa kursis, aga paarisuhtes olevad inimestel ei ole vaja seksi saamiseks selliseid sotsiaalseid barjääre ületada nagu inimesel, kes alkoholi abiga palju kõvem mees on ja klubis naisi nillib.

            See "suguvõsa geneetika viga" on veel rumalam väide. "Viga" tähendab üldjuhul seda, et inimesel on soodumus langeda mingist tegevusest sõltuvusse, olgu see siis alkohol, narkootikumid, seks, töö, trenn, arvutimängud vms. Ilmselt peaks kõigist neist tegevustest hoiduma.
            Inimene ongi oma loomult sõltlane. ABC.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Seda küll, aga alkoreklaamiga pole mu tegemistel midagi pistmist. Ja mis puudutab ekspertiisi mõnes valdkonnas, siis mina pigem usaldaks just inimesi kes on sellega kokku puutnud, mitte suvalisi tegelasi.
              Siis võiks usaldada ka alkoholi mõjude, tarbimise, kahjude jne valdkonnaga igapäevaselt teaduslikult tegelevaid inimesi, selle asemel et turundust kilbile sättida.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Siis võiks usaldada ka alkoholi mõjude, tarbimise, kahjude jne valdkonnaga igapäevaselt teaduslikult tegelevaid inimesi, selle asemel et turundust kilbile sättida.
                Mispärast? Antud hetkel ei käi jututeema alkoholi keelustamisest vaid reklaami keelustamisest. Mida teab alkoholi mõjude, tarbimise ja kahjude valdkonna ekspert turunduse mõjust inimesele? Need on 2 erinevat asja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Mispärast? Antud hetkel ei käi jututeema alkoholi keelustamisest vaid reklaami keelustamisest. Mida teab alkoholi mõjude, tarbimise ja kahjude valdkonna ekspert turunduse mõjust inimesele? Need on 2 erinevat asja.
                  Ee, what? Seal töötavad päris psühholoogias pädevad inimesed enamasti. Mitte teen arvutiga graafikat turundusspetsialistid.
                  Ja veelkord, veelkord, veelkord. Me ei räägi reklaami keelustamisest, vaid piirangutest, eks.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Ja ongi tähelepanu neegritelt ja süürlastelt ära lükatud.
                    Well played

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99
                      nigga pliiiiiiiis. Ära ütle nii, mõni hakkab veel arvama, et sa tead, mida sa räägid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ee, what? Seal töötavad päris psühholoogias pädevad inimesed enamasti. Mitte teen arvutiga graafikat turundusspetsialistid.
                        Ja veelkord, veelkord, veelkord. Me ei räägi reklaami keelustamisest, vaid piirangutest, eks.
                        Ma ka ei räägi veebidisaineritest siin vaid turundusinimestest kelle sissetuleku suurus seisneb oma kliendi teenuse või toote antud sihtgrupile mahamüümise edukuses.
                        Ja põhimõtteliselt on tegu siiski reklaami keelamisega, alkoholisort ei ole siiski mingi kiirlaen, mille puhul teksti maha suramine mingit mõju avaldaks. Kui üldse, siis pigem võib seda tõesti mingi säästuviina müügipuhul kasutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99
                          LeeRomeno, lõpeta ära nüüd see asi. Muidu läheb päris naeruväärseks kätte.

                          Su argumendid ja väited võiks üksipulgi lahti võtta ja näidata ära, kus on loogikalised vead. Seda siis reklaami osas. Õnneks või kahjuks ei ole mul selleks lihtsalt aega. Sest päris töö vajab tegemist.

                          Mis puudutab müüki ja selle mõjusid, siis minul selles vallas piisavalt pädevust ei ole. Ja kuna mu igapäevatöös on statistikal ja selle töötlemisel/presenteerimisel (eelkõige soovitud/tellitud tulemuse eesmärgist lähtuvalt ), siis oma arvamust ilma metoodikasse jm süvenema hakata, ma kujundama ei tahaks hakata. Ei ole väga professionaalne lähenemine.
                          Kui midagi asjalikku pole öelda, siis ära ütle. Mõttetu on postitada sisu stiilis, ma võiks su argumendi tagasi lükata, aga ei viitsi, pole aega, mis iganes.
                          Pean vist pildi jälle postitama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Ma ka ei räägi veebidisaineritest siin vaid turundusinimestest kelle sissetuleku suurus seisneb oma kliendi teenuse või toote antud sihtgrupile mahamüümise edukuses.
                            Ja põhimõtteliselt on tegu siiski reklaami keelamisega, alkoholisort ei ole siiski mingi kiirlaen, mille puhul teksti maha suramine mingit mõju avaldaks. Kui üldse, siis pigem võib seda tõesti mingi säästuviina müügipuhul kasutada.
                            Ja need turundusinimesed on pädevamad kliinilises psühholoogias, statistikas jne kui nt tervise instituudi teadurid küsimuses, milliseid tarbimisharjumusi reklaam mõjutab? Julgen kahelda. Enda arvates nad muidugi on.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Ja need turundusinimesed on pädevamad kliinilises psühholoogias, statistikas jne kui nt tervise instituudi teadurid küsimuses, milliseid tarbimisharjumusi reklaam mõjutab? Julgen kahelda. Enda arvates nad muidugi on.
                              Seda, kes on milles pädevam, ei oska öelda, aga enda isiklik kogemus näitab küll seda, elu õpetab tihti paremini kui mõni õppekava.
                              Kusjuures ma oleks selle seadusemuudatusega täiega päri, kui see oleks vähegi läbimõeldud või loogiline, aga no ei ole. Tänapäeva noorte tarbimisharjumused ja meedia tarbimine erineb kardinaalselt sellest, mis see oli veel 5 aastat tagasi, aga kogu seaduseelnõust ei kuma kuskil seda läbi.
                              Kogu selle teema taga kaigub Ossinovski püüd olla relevantne ja näidata kuidas ta sotsina hoolib, samas kui sammud on käpardlikud nagu alati.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ehk siis, kui ma õigesti aru saan, eestlased joovad praegu 10l puhast alkoholi per aasta ja idee, et see number viia 8l peale (mis oli vist numbriliselt seatud eesmärk) on juba eos surnud, sest inimesed ju nagunii tarbivad, tulevased põlved hakkavad ka nagunii tarbima ning midagi parandada pole mõtet ja ju jääb.

                                Lisaks miks võidelda suitsetamisega- kes tahab, see suitsetab praegu enivei ja tulevikus kõik noored hakkavad suitsetama ning ei aita siin keelud, sildid ega hinnatõus. Milleks tõmmelda? yolo
                                mida sa püüad nüüd siin väita ? "keelud ,sildid ja hinnatõus" - ning noored muutuvad oivikuteks, jäävad kärakas ja suits elus proovimata ???
                                no siis keelatagu tubakatoodete müük üldse ära! tervisekampaania ju missugune
                                ai. aga aga riigil jäävad ju siis suured maksutulud saamata ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X