320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, on asju, kuhu see ei kohaldu.
    Haiglakeissid.
    Lapse pärimiskeissid.
    Ja muu säärane on puudu.
    Aga kui see juba siis olemas on, siis miks peaks seda veelkord rakendav seadus kedagi häirima?
    Su viimast küsimust saab esitada ka täpselt vastupidi - aga miks seda siis vaja on?
    Haiglakeissid - olen käinud haiglas külastamas nii sõpru kui (kaugemaid) sugulasi, pole kunagi probleeme olnud. Isegi dokumenti pole vist kordagi küsitud.
    Lapse pärimiskeissid - sel teemal pühapäeva õhtul parem diskuteerima ei hakka.

    Kommentaar


      1) Muuliga on väga raske ühel meelel olla. Ta ikka vahest peksab ikka suhteliselt tühja
      2) IRL on tänu sellele jamale kaotanud enda valijaid EKRE-le. HAHA!
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Su viimast küsimust saab esitada ka täpselt vastupidi - aga miks seda siis vaja on?
        Haiglakeissid - olen käinud haiglas külastamas nii sõpru kui (kaugemaid) sugulasi, pole kunagi probleeme olnud. Isegi dokumenti pole vist kordagi küsitud.
        Lapse pärimiskeissid - sel teemal pühapäeva õhtul parem diskuteerima ei hakka.
        Kui inimene on koomas või intensiivis, siis peab sellele perekond dobroo andma. Minu teada. Ma olen korra käinud, oli üsna jõle vaatepilt. Aga kui perekond nö. valikuid heaks ei kiida, siis ei näe sa midagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Kuulasin ka seda Muuli ja Samosti saadet ja sealne mõte viis mind sellise tõdemuseni, et IRL ongi päris kahvlis - toetad eelnõud, oled omadele reetur ja äkki kaotad viimasedki hääled; ei toeta eelnõud - kaotad end EKREle ja ilmselt kaotad viimasedki hääled.
          Ja noh, tegelt päris totter arvestades kui väheolulise teemaga ju tegemist.
          Pagulastega ju sama teema. Ja veel mõne muu teemaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Pagulastega ju sama teema. Ja veel mõne muu teemaga.
            Pagulasi ei tule meile väga niiehknaa. Praegu on Itaalias delegatsioon, kes EI LEIA meile kvoodijärgseid inimesi. Nad lihtsalt ei taha tulla. Nii lihtne see ongi.

            Kommentaar


              Kui inimene on koomas või intensiivis, siis peab sellele perekond dobroo andma. Minu teada. Ma olen korra käinud, oli üsna jõle vaatepilt. Aga kui perekond nö. valikuid heaks ei kiida, siis ei näe sa midagi.
              Kui koomas, siis ei tea aga intensiivis lebavaid isikuid olen külastamas käinud küll ja nagu öeldud, pole isegi dokumenti küsitud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kui koomas, siis ei tea aga intensiivis lebavaid isikuid olen külastamas käinud küll ja nagu öeldud, pole isegi dokumenti küsitud.
                Minult ka ei küsitud. Lihtsalt ma olin enne dobrootud. Ma ei mäleta, et kuidas see käis, kuna ma olin üsna omadega audis. Järgmine Ekspress peaks sellest lugu olema.

                Kommentaar


                  nojah, siin ei oota ees vennad ja õed, ei pakuta niisama rahagi ja kant on üldse kahtlane.... samas ma kardan, et euroopa hakkab varsti nõudlema, et toetused jms peab riikides võrdne olema ja peame leidma selle raha, et tõsta rootsi ja teiste tasemele omad toetused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Pagulasi ei tule meile väga niiehknaa. Praegu on Itaalias delegatsioon, kes EI LEIA meile kvoodijärgseid inimesi. Nad lihtsalt ei taha tulla. Nii lihtne see ongi.
                    Mis murrab mõne müüdi, mida mõned isikud ka siin foorumis jaurasid. Aga selleks on vastav teema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Mis murrab mõne müüdi, mida mõned isikud ka siin foorumis jaurasid. Aga selleks on vastav teema.
                      Ma pole endiselt pagulaste poolt by default, aga mind häirib endiselt üldine rassism. Et rätikud, neegrid ja muu teema. See on taaskord teema, mis on teatud erakonna poolt üle võlli tõmmatud. Eesti politsei teeb siiani väga head tööd, et siia ei ole tulnud suvalisi majanduspagulasi ega muud. Usaldage natukenegi kohalikku võimu ja ärge jaurake mingite Euroopa näidetega. Nende probleemid on täiesti teine asi.

                      Ehk need, kes meile tulevad, need ei ole päris sellised, kes mujale lähevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ehk need, kes meile tulevad, need ei ole päris sellised, kes mujale lähevad.
                        Millised siis siia tulevad? targemad, rumalamad, ohtlikumad ?
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Millised siis siia tulevad? targemad, rumalamad, ohtlikumad ?
                          Meile tulevad pigem selg vastu seina tüübid. Ehk kes on valmis kõike vastu võtma.

                          Kommentaar


                            Selg vastu seina? Et siis need, keda Rootsi, Taani, Saksamaa jne riigid on mingil põhjusel rejectinud?
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Ju siis need kel pole mune karjuda: Vsjo naša! Tahan ainult Saksamaale!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Selg vastu seina? Et siis need, keda Rootsi, Taani, Saksamaa jne riigid on mingil põhjusel rejectinud?
                                Kui sa teaksid, et kui karmid on Eesti vastuvõtunõudes, siis sa nii lolli küsimust ei küsiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X