Lehekülg 1, kokku 8 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 147
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane Football Manager 2015

Football Manager 2015 will be released on Nov 7th.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

La Petite Mort Kasutaja Ericc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Cool, Tofoal raudselt pre order tehtud.
    THEO HERNANDEZ
    Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Ericc - tal pohhui kui sitt Milan on või kui hea. Ikka hea meel. Vaatab youtubest Scheva videosi ja elu on lill.

Algupärane

Saab kuskilt ka odavamalt pre-orderit kui 49,99 € eest?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Sain meili oneplay.com'ist, kust FM2014 ostsin, et kasutades checkoutis koodi FM152014 küsitakse u $36 ehk natuke alla €29

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kui usaldusväärne see oneplay on üldse ning kuidas seal see värk toimib? Samamoodi nagu steamis? Miks sa hind ca 20eurtsi odavam on kui ametlikul kodukal? Oskab keegi miskit vastata?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kui usaldusväärne see oneplay on üldse ning kuidas seal see värk toimib? Samamoodi nagu steamis? Miks sa hind ca 20eurtsi odavam on kui ametlikul kodukal? Oskab keegi miskit vastata?
    Siit leiad veel igasuguseid soodukaid, et üldiselt nii ongi: http://www.cheapshark.com/

Kuid kas FM15 on üldse midagi, mida tasuks osta, kas ta FM10t ei korda või on see mäng üldse edasi läinud?

Või võiks vabalt allahinnatud FM14 osta ja miskit poleks teisiti?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

No eks seal videos on ju näha, mis need suuremad muutused 14-ga on. FM-idega ongi üdliselt see muutus suhteliselt sujuv, nii et eelmisega võrreldes midagi revolutsioonilist enamasti ei ole. FM10-ga võrreldes samas on ikka kindlasti suht teine maailm.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Usaldusväärne ta on, endal ainult positiivsed kogemused. Ostsin ka FM15 sealt! Miks nii palju odavam on, seda ei tea

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    No eks seal videos on ju näha, mis need suuremad muutused 14-ga on. FM-idega ongi üdliselt see muutus suhteliselt sujuv, nii et eelmisega võrreldes midagi revolutsioonilist enamasti ei ole. FM10-ga võrreldes samas on ikka kindlasti suht teine maailm.
    Mulle tundub, et FM14 ja FM15 erinevad üksteisest märksa enam, kui nt FM13 -> FM14, FM12 -> FM13 jne.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

ma olen ülirahul, et just õige, sobilik inimene on selle teema algatajaks.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle tundub, et FM14 ja FM15 erinevad üksteisest märksa enam, kui nt FM13 -> FM14, FM12 -> FM13 jne.
    Mille poolest? Mina praegu küll midagi rohkem välja ei loe kui, et animatsioonid on 'motion capped' (endiselt suht fifa 98 on see 3D), rohkem meediat (mis imeb niigi vilinal), skautimine on lõpuks natuke realistlikum (ei ole enam üks report ja kõik detailid selged) ja ülejäänu on lihtsalt mingi nipet-näpet lisad ja olemasoleva täiendamine. Kui ikka mingid vuntse kasvatavad mängijate näopildid on üks reklaamitavatest uuendustest, siis ilmselgelt midagi kõlavat ja vinget plaanis ei ole. 12>13 oli viimaste aegade kõige suurem edasiminek kõvasti uuendatud mängumootori näol.

Sügispall Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mille poolest? Mina praegu küll midagi rohkem välja ei loe kui, et animatsioonid on 'motion capped' (endiselt suht fifa 98 on see 3D), rohkem meediat (mis imeb niigi vilinal), skautimine on lõpuks natuke realistlikum (ei ole enam üks report ja kõik detailid selged) ja ülejäänu on lihtsalt mingi nipet-näpet lisad ja olemasoleva täiendamine. Kui ikka mingid vuntse kasvatavad mängijate näopildid on üks reklaamitavatest uuendustest, siis ilmselgelt midagi kõlavat ja vinget plaanis ei ole. 12>13 oli viimaste aegade kõige suurem edasiminek kõvasti uuendatud mängumootori näol.

The match engine

Ah, my favourite scam. When I was a beta tester for Football Manager 2012 the big secret was that the “new” match engine wasn’t new at all. The beta testers discussed thoroughly on how to best avoid this issue in the general discussion section on Sports Interactive’s forum, or even outright lie about it.

The excuse from the developers was that in order to make a new match engine it had to skip an iteration, but if they announced publicly that the match engine was the same as FM2011 sales would inevitably drop. So we were all looking forward to FM2013 and the new match engine…that never showed. Yes, you heard me right: the match engine in FM13 was the exact same match engine as in FM11 (with a few tweaks to improve stats and fix emergency bugs over the years – the infamous corner bug was one of them for example).

I’m no longer involved in beta so I don’t know, but apparently the match engine for FM14 is the new one that customers have been promised for years. But I wouldn’t be surprised if it’s still the same ME that we had in FM11.

üldiselt olen ka uue suhtes pigem skeptiline.
    Tsitaat Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
    Olge aktiivsemad!

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

See tsitaat on totaalne BS, mis on ilmselge igaühele, kes natukenegi neid kaht mängu proovinud on

Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

See tsitaat on totaalne BS, mis on ilmselge igaühele, kes natukenegi neid kaht mängu proovinud on
    mingeid argumente paluks ka.
    Olge aktiivsemad!

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mingeid argumente paluks ka.
    Mis argumente? Mängi natuke FM11-t ja siis FM13-t. Proovi näiteks sama taktikaga ja värki. Ja kui sa siis ikka väidad, et see on sama asi, siis soovitaks silmaarstiga nõu pidada.

Ma olen lihtsalt kõiki FM-e alates vist 06-st mänginud ebatervelt suures mahus (see on hullem kui faking narkomaania, aga mis sa hing ära teed). Lühidalt öeldes, FM12 -> FM13 oli nö 'Match Engine-i' koha pealt kõige suurem hüpe siiani. Isegi suurem, kui 3D-le üleminek 2009-s.

Üleüldse oleks huvitav teada, mis kontekstist see jaburus pärineb. Näib olevat mingi väga liivane vagiina kellelgi ja vajadus oma endist tööandjat mustata või lausa pesuehtne trollimine.

Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mis argumente? Mängi natuke FM11-t ja siis FM13-t. Proovi näiteks sama taktikaga ja värki. Ja kui sa siis ikka väidad, et see on sama asi, siis soovitaks silmaarstiga nõu pidada.

Ma olen lihtsalt kõiki FM-e alates vist 06-st mänginud ebatervelt suures mahus (see on hullem kui faking narkomaania, aga mis sa hing ära teed). Lühidalt öeldes, FM12 -> FM13 oli nö 'Match Engine-i' koha pealt kõige suurem hüpe siiani. Isegi suurem, kui 3D-le üleminek 2009-s.

Üleüldse oleks huvitav teada, mis kontekstist see jaburus pärineb. Näib olevat mingi väga liivane vagiina kellelgi ja vajadus oma endist tööandjat mustata või lausa pesuehtne trollimine.
    Ma ei viitsi ausalt vaielda. Olen ka 500h ilmselt neid kolme kõiki mängind ja paraku mu mälu sellisel tasemel ei tööta et mäletada millal ja kas midagi fmis muutus, tundus huvitav asi mis siia ära märkida eriti selle valguses et match engine on endiselt ikka jube vigane. Lihtsalt öelda et mängi sama taktikaga ja vaata ise, milleks, ma ei viitsi ja mind väga ei huvita ka. Kui sul pole tõestada vastupidist mitte millegagi siis olgu, kedagi ei huvita.

Väga tubli oled.

Eks ta ole jah.
    Olge aktiivsemad!

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Ma ei viitsi ausalt vaielda. Olen ka 500h ilmselt neid kolme kõiki mängind ja paraku mu mälu sellisel tasemel ei tööta et mäletada millal ja kas midagi fmis muutus, tundus huvitav asi mis siia ära märkida eriti selle valguses et match engine on endiselt ikka jube vigane. Lihtsalt öelda et mängi sama taktikaga ja vaata ise, milleks, ma ei viitsi ja mind väga ei huvita ka. Kui sul pole tõestada vastupidist mitte millegagi siis olgu, kedagi ei huvita.

Väga tubli oled.

Eks ta ole jah.
    Millega ma midagi tõestan? Ainus tõestus ongi ise proovida, seda on sajad tuhanded kui mitte miljonid inimesed teinud ja keegi vähegi süvenenum ei väidaks taolist lollust nagu see tsitaat! Mis vormis ma seda veel tõestama peaks? Ja pealegi, sina ju viskasid selle hullu väite siia, kas sa mitte ise see pole, kellelt tõestust peaks küsima?

Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Millega ma midagi tõestan? Ainus tõestus ongi ise proovida, seda on sajad tuhanded kui mitte miljonid inimesed teinud ja keegi vähegi süvenenum ei väidaks taolist lollust nagu see tsitaat! Mis vormis ma seda veel tõestama peaks? Ja pealegi, sina ju viskasid selle hullu väite siia, kas sa mitte ise see pole, kellelt tõestust peaks küsima?
    Selge.

12>13 oli viimaste aegade kõige suurem edasiminek kõvasti uuendatud mängumootori näol.
    Sellest väitest lugesin lihtsalt välja et on võimalik sõnadesse panna kõige suuremat edasiminekut kõvasti uuendatud mängumootori näol aga kui pole siis edu kõigile installimistel ja proovimistel.
    Olge aktiivsemad!

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Sellest väitest lugesin lihtsalt välja et on võimalik sõnadesse panna kõige suuremat edasiminekut kõvasti uuendatud mängumootori näol
    Aga palun. Kõige suurem muutus oli ilmselgelt ingliskeeli 'collision detection', mis tähendas, et kui varem võisid mängijad pallita liikudes rahulikult üksteisest läbi jalutada, siis nüüd on strateegiliselt tegemist hoopis teistsuguse mänguga, kus kiired ründajad ei löö enam mõnd populaarset taktikat kasutades 100 väravat hooaja kohta. Pallifüüsika on totaalselt teistsugune, ka selle nägemiseks piisab tõesti ainult paarist minutist võrldlemisest. Rääkimata visuaalsest poolest. Need olid suuremad muutused, väiksemaid uuendusi oli piisavalt, et mitte hakata neid üles loendama, mine parem loe mõnda tolleaegset changelisti (kui huvitab ja neid ka vandenõuks ei pea.) Kas seda on palju või vähe on võibolla vaieldav, aga ega see polnudki ju teema. Lihtsalt kui keegi väidab, et 11 on sama mis 13 siis see on totrus. Seda enam, kui väide on, et tüüp oli testija ja tema teab, et tegelt on kõik üks suur skämm.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud