320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mingeid argumente paluks ka.
    Mis argumente? Mängi natuke FM11-t ja siis FM13-t. Proovi näiteks sama taktikaga ja värki. Ja kui sa siis ikka väidad, et see on sama asi, siis soovitaks silmaarstiga nõu pidada.

    Ma olen lihtsalt kõiki FM-e alates vist 06-st mänginud ebatervelt suures mahus (see on hullem kui faking narkomaania, aga mis sa hing ära teed). Lühidalt öeldes, FM12 -> FM13 oli nö 'Match Engine-i' koha pealt kõige suurem hüpe siiani. Isegi suurem, kui 3D-le üleminek 2009-s.

    Üleüldse oleks huvitav teada, mis kontekstist see jaburus pärineb. Näib olevat mingi väga liivane vagiina kellelgi ja vajadus oma endist tööandjat mustata või lausa pesuehtne trollimine.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Mis argumente? Mängi natuke FM11-t ja siis FM13-t. Proovi näiteks sama taktikaga ja värki. Ja kui sa siis ikka väidad, et see on sama asi, siis soovitaks silmaarstiga nõu pidada.

      Ma olen lihtsalt kõiki FM-e alates vist 06-st mänginud ebatervelt suures mahus (see on hullem kui faking narkomaania, aga mis sa hing ära teed). Lühidalt öeldes, FM12 -> FM13 oli nö 'Match Engine-i' koha pealt kõige suurem hüpe siiani. Isegi suurem, kui 3D-le üleminek 2009-s.

      Üleüldse oleks huvitav teada, mis kontekstist see jaburus pärineb. Näib olevat mingi väga liivane vagiina kellelgi ja vajadus oma endist tööandjat mustata või lausa pesuehtne trollimine.
      Ma ei viitsi ausalt vaielda. Olen ka 500h ilmselt neid kolme kõiki mängind ja paraku mu mälu sellisel tasemel ei tööta et mäletada millal ja kas midagi fmis muutus, tundus huvitav asi mis siia ära märkida eriti selle valguses et match engine on endiselt ikka jube vigane. Lihtsalt öelda et mängi sama taktikaga ja vaata ise, milleks, ma ei viitsi ja mind väga ei huvita ka. Kui sul pole tõestada vastupidist mitte millegagi siis olgu, kedagi ei huvita.

      Väga tubli oled.

      Eks ta ole jah.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Ma ei viitsi ausalt vaielda. Olen ka 500h ilmselt neid kolme kõiki mängind ja paraku mu mälu sellisel tasemel ei tööta et mäletada millal ja kas midagi fmis muutus, tundus huvitav asi mis siia ära märkida eriti selle valguses et match engine on endiselt ikka jube vigane. Lihtsalt öelda et mängi sama taktikaga ja vaata ise, milleks, ma ei viitsi ja mind väga ei huvita ka. Kui sul pole tõestada vastupidist mitte millegagi siis olgu, kedagi ei huvita.

        Väga tubli oled.

        Eks ta ole jah.
        Millega ma midagi tõestan? Ainus tõestus ongi ise proovida, seda on sajad tuhanded kui mitte miljonid inimesed teinud ja keegi vähegi süvenenum ei väidaks taolist lollust nagu see tsitaat! Mis vormis ma seda veel tõestama peaks? Ja pealegi, sina ju viskasid selle hullu väite siia, kas sa mitte ise see pole, kellelt tõestust peaks küsima?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          Millega ma midagi tõestan? Ainus tõestus ongi ise proovida, seda on sajad tuhanded kui mitte miljonid inimesed teinud ja keegi vähegi süvenenum ei väidaks taolist lollust nagu see tsitaat! Mis vormis ma seda veel tõestama peaks? Ja pealegi, sina ju viskasid selle hullu väite siia, kas sa mitte ise see pole, kellelt tõestust peaks küsima?
          Selge.

          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          12>13 oli viimaste aegade kõige suurem edasiminek kõvasti uuendatud mängumootori näol.
          Sellest väitest lugesin lihtsalt välja et on võimalik sõnadesse panna kõige suuremat edasiminekut kõvasti uuendatud mängumootori näol aga kui pole siis edu kõigile installimistel ja proovimistel.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            Sellest väitest lugesin lihtsalt välja et on võimalik sõnadesse panna kõige suuremat edasiminekut kõvasti uuendatud mängumootori näol
            Aga palun. Kõige suurem muutus oli ilmselgelt ingliskeeli 'collision detection', mis tähendas, et kui varem võisid mängijad pallita liikudes rahulikult üksteisest läbi jalutada, siis nüüd on strateegiliselt tegemist hoopis teistsuguse mänguga, kus kiired ründajad ei löö enam mõnd populaarset taktikat kasutades 100 väravat hooaja kohta. Pallifüüsika on totaalselt teistsugune, ka selle nägemiseks piisab tõesti ainult paarist minutist võrldlemisest. Rääkimata visuaalsest poolest. Need olid suuremad muutused, väiksemaid uuendusi oli piisavalt, et mitte hakata neid üles loendama, mine parem loe mõnda tolleaegset changelisti (kui huvitab ja neid ka vandenõuks ei pea.) Kas seda on palju või vähe on võibolla vaieldav, aga ega see polnudki ju teema. Lihtsalt kui keegi väidab, et 11 on sama mis 13 siis see on totrus. Seda enam, kui väide on, et tüüp oli testija ja tema teab, et tegelt on kõik üks suur skämm.

            Kommentaar


              #21
              Sel aastal saab ka Eesti klubidele särgid!

              Teaser:

              DUE7Ved.jpg

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Aga palun. Kõige suurem muutus oli ilmselgelt ingliskeeli 'collision detection', mis tähendas, et kui varem võisid mängijad pallita liikudes rahulikult üksteisest läbi jalutada, siis nüüd on strateegiliselt tegemist hoopis teistsuguse mänguga, kus kiired ründajad ei löö enam mõnd populaarset taktikat kasutades 100 väravat hooaja kohta. Pallifüüsika on totaalselt teistsugune, ka selle nägemiseks piisab tõesti ainult paarist minutist võrldlemisest. Rääkimata visuaalsest poolest. Need olid suuremad muutused, väiksemaid uuendusi oli piisavalt, et mitte hakata neid üles loendama, mine parem loe mõnda tolleaegset changelisti (kui huvitab ja neid ka vandenõuks ei pea.) Kas seda on palju või vähe on võibolla vaieldav, aga ega see polnudki ju teema. Lihtsalt kui keegi väidab, et 11 on sama mis 13 siis see on totrus. Seda enam, kui väide on, et tüüp oli testija ja tema teab, et tegelt on kõik üks suur skämm.
                Täiesti nõus, olen ise ka paras FMi fänn (varasemalt muidugi Championship Manageri) ja suurim muudatus ongi põhimõtteliselt see, et mis iganes taktikat sa ei vali, ei ole sellised überründajaid võimalik enam toota. Mis on mõningal juhul probleem, näiteks Messi ja Ronaldo ei suuda elu sees FMis lüüa sama palju väravaid kui nad tegelikult löövad.
                Enda kogemusest võin öelda, et FM13 on parajalt frustreeriv mäng ja minu jaoks on seal seda juhuslikkust liiga palju. Olen teinud erinevaid eksperimente (näiteks sama mäng 10 korda läbi lasta simuleerida) ja väga tihti on tulemused väga erinevad. Kõige omapärasem oli üks Spurs vs ManCity mäng, mis 2l esimesel korral lõppes 0-4 kolakaga, siis Spurs võitis 1-0, siis 6-2 ja siis tuli 3-3 viik.
                Vägagi ajab närvi ka arvuti komme luhata mängija tiimi poolt tekitatud võimalusi. Viimasest seivist tuleb meelde üks täielik domineeriv mäng mingi nõrgema vastase vastu (32-2 pealelöögid, 15-1 väravale 9-0 ccc, 0-1 mängu lõppseis). Selliseid mänge ei juhtu väga harva, pigem olen täheldanud, et mida parem taktika on välja töötatud, seda rohkem selliseid esineneb. Võibolla on see liigse dominatsiooni vältimiseks, aga minu jaoks on seda pisut üle võlli keeratud.

                Kommentaar


                  #23
                  ise olen lihtne mees ja mul on poolpohhui kui ma mängumootoriga üle saan.mängin mänge nii et vaatan "võtme momente" ehk kasutan küll. mul fm13 jäi vahele,seetõttu ei oska öelda,mis on tolle vahe fm14'ga. aga,kui vahe isegi on väike,siis mul on ikka ükskõik. märkusena, ma rahuldusin omal ajal 2d'ga ka kenasti

                  sama eelmainitud võrdlus narkomaaniaga kehtib ka minu puhul ja olgugi, et kohati olen ma ka skeptiline uue mängu muutuste osas (ei tea,lihtsalt olen) ,laon ma novembri alguses oma raskesti teenitud raha letti ja hakkan taas veetma ebatervelt palju aega ekraani ees.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kes Betast lugu ei pea, saab vaid €27.90 eest mängu siit: http://www.cdkeys.com/pc/games/footb...c-cd-key-steam

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Kes Betast lugu ei pea, saab vaid €27.90 eest mängu siit: http://www.cdkeys.com/pc/games/footb...c-cd-key-steam
                      Geniaalne koht, ostsin eile "Wasteland 2" 16 euriga. Aitäh!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #26
                        Ise ostsin fm'i 25 eurtsiga siit: https://www.instant-gaming.com/en/

                        Ja ei taha su tuju rikkuda, Martin, kuid wasteland 2 seal 13 kopikatega
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ise ostsin fm'i 25 eurtsiga siit: https://www.instant-gaming.com/en/

                          Ja ei taha su tuju rikkuda, Martin, kuid wasteland 2 seal 13 kopikatega
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Huvitav 3 lehekülge lugemist - Tactics and player power in Football Manager 2015

                            Kommentaar


                              #29
                              Arsenal on ikka nii kuradi wicked meeskond uues Fm'is.. Esiteks on absoluutselt kõik vigased ja teiseks suurimad staarid Özil ja Sanchez ei tööta üldse

                              Ja kõigele lisaks ma juhin ikkagi nendega liigat, Novembri lõpuks

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Arsenal on ikka nii kuradi wicked meeskond uues Fm'is.. Esiteks on absoluutselt kõik vigased ja teiseks suurimad staarid Özil ja Sanchez ei tööta üldse

                                Ja kõigele lisaks ma juhin ikkagi nendega liigat, Novembri lõpuks
                                Vigastused ja Özil ju klapib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X