320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    simplycdkeys.com's veel odavam kui seni kuskil mujal näinud, £18.99 koos betaga. Verifymiseks on vaja ka pildiga dokumenti ja mõnda nime ja aadressiga arvet, aga nad jäid rahule telefoniga tehtud id-kaardi pildiga ja pdf kujul telefoniarvega

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Vigastused ja Özil ju klapib?
      No seda mõtlesingi wicked all, et nagu justkui needus peal Isegi uued mehed kes ma olen ostnud korjavad mingeid kahtlaseid vigastusi ülesse.

      Kommentaar


        #33
        Find out how BBC Sport football expert Mark Lawrenson fared against the Football Manager computer game.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ise ostsin fm'i 25 eurtsiga siit: https://www.instant-gaming.com/en/

          Ja ei taha su tuju rikkuda, Martin, kuid wasteland 2 seal 13 kopikatega
          Tänud. Juba tirib steamist.

          Kommentaar


            #35
            Pusisin natuke eile. Kornereid ja tsenderdusi on vist võimatu kaitsta.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Pusisin natuke eile. Kornereid ja tsenderdusi on vist võimatu kaitsta.
              Ehk et nad siis ei ole seda FM14 bugi ikka suutnud kõrvaldada jah. Kurb.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                #37
                Almost nothing is as addictive, apparently, as a video game that allows you to pretend that you are in charge of a soccer team.

                Kommentaar


                  #38
                  Ashley Young on parem winger kui Angel Di Maria, kes on pool hooaega mul vigane olnud - weird shit.

                  Kommentaar


                    #39
                    FM15. saab lõpuks siis ka Eesti peatreenerina mängida ja andmebaasi valikus saab ekslusiivselt ka riigiti mängijaid lisada.
                    Minu esimeses läbimängus igatahes läheb suht hästi. Sõprusmängus jäime küll Bosniale alla aga euro kvalifikatsioonis järgmises voorus purustasime kodus Leedu 3-1. Pealelööke 24-10, raamidesse 12-3. Esimene poolaeg raiskas Ats Purje 6 peaaegu 1-1le situatsiooni kuni siis lõpuks viimasest põrkus pall tagasi Klavanile, kes skooris. Siis teine poolaeg lõi Klavan veel ühe kornerist (kusjuures eriti efektselt otse õhust üle puusa), lasime ka endale rumalalt ühe lüüa ja 90+ lõi vasturünnakust Ženjov veel ühe.
                    Mängijate statsidest on kurb see, et Frank Liivak on ikka väga kesiseks tehtud, aga valikus oli mingi 100. konna mängija, kes Eestit esindada saavad, niiet suhteliselt korralik.

                    Kommentaar


                      #40
                      Eelmistes versioonides said ka Eesti peatreeneri ametikohta võtta ja riigit mängijaid lisada. Mõlemad olid imo kindlalt FM14, koondist on saanud juba ammuilma.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Memento Vaata postitust
                        Eelmistes versioonides said ka Eesti peatreeneri ametikohta võtta ja riigit mängijaid lisada. Mõlemad olid imo kindlalt FM14, koondist on saanud juba ammuilma.
                        No ma ei tea, ma küll kuskil seda Eestit ei näinud FM14 kui riike valid.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          No ma ei tea, ma küll kuskil seda Eestit ei näinud FM14 kui riike valid.
                          Võtad Database selectioni alt advanced, sealt valid Nations alt Eesti ja linnuke kõigi nende värkide taha ja voila, Eesti olemas.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Võtad Database selectioni alt advanced, sealt valid Nations alt Eesti ja linnuke kõigi nende värkide taha ja voila, Eesti olemas.
                            this.

                            Kommentaar


                              #44
                              Sain oma esimese võidu liigas peale kaheteistkümnendat vooru (conference north) ning FA karikas võitsin, kuid nüüd crash'is mäng. Vähe ei aja närvi.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                                this.
                                okey, no sellisel juhul on nad midagi teinud usability poolelt, sest 2015 on see valik tulnud täiesti loogiliselt, samas eelnevatel aastatel pole seda küll leidnu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X