320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ballon d'Or (2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tegelt, noh, 2014 aasta parim mängumees oli vist siiski Luis Suarez... Ja seda poole aastaga.
    Aga see on see "panin parimaks Messi, sest kedagi teist ei tulnud too moment pähe" auhind? Siis pole naguu mingit teematki, miks juba ei teatata võitjat?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Aga see on see "panin parimaks Messi, sest kedagi teist ei tulnud too moment pähe" auhind? Siis pole naguu mingit teematki, miks juba ei teatata võitjat?
      Sama pask jah.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Ronny vaatab CL karikat, liigakarikat, CL hooaja goal-scoring recordeid ning irina shayki. 50-50. Oleks ronny eestlane, siis ajaks ikka päris närvi küll kui keegi tuleks mingist rahvuskoondisega saavutatud tiitlist rääkima. Oleks siis Neuer üksi kandnud MM-l, kuid ei kuulund isegi top 3 mängija kandidaadi hulka...
        Saan aru, et hakkasid sellest aastast jalgpalli jälgima ja sinu arvates tuleks parim valida tiitlite võitude järgi.
        ESITEKS: Ronaldo ei võitnud eelmisel hooajal liigakarikat. Tema arvele jäi lisaks CLile Supercopa (mis on üks suhteliselt ebaoluline karikas). Liigas jäädi kolmandaks.
        TEISEKS: Kui vaadata tiitlite arvu ja tähtsust, siis oleks pidanud eelmisel aastal Ribery, kes võitis Bayerniga CLi, Bundesliga, Pokali ja siis Supercupi, mitte Ronaldo.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
          TEISEKS: Kui vaadata tiitlite arvu ja tähtsust, siis oleks pidanud eelmisel aastal Ribery, kes võitis Bayerniga CLi, Bundesliga, Pokali ja siis Supercupi, mitte Ronaldo.
          Või siis Sami Khedira

          Kommentaar


            #80

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Messist on ainult Ronaldo parem. Neuerist on aga Tibu, Gigi, De Gea ja Bravo paremad.
              Sa oled nagu katkine plaat.

              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
              ESITEKS: Ronaldo ei võitnud eelmisel hooajal liigakarikat. Tema arvele jäi lisaks CLile Supercopa (mis on üks suhteliselt ebaoluline karikas). Liigas jäädi kolmandaks.
              Hispaanias polegi ju liigakarikat. Hispaanias on Copa del Rey ehk maakeeli Hispaania karikas ning selle Real ja Ronaldo ka möödunud hooajal (2013-14) võitsid. 2014. aasta sisse mahtunud superkarika võitis linnarivaal Atletico.

              Kommentaar


                #82
                Huvitav, et see teema siin foorumis alati nii suuri emotsioone pakub. Ronaldo ja Messi on seal kolme hulgas ju igal aastal. Võitma peaks loomulikult mängija Saksa MM-koondisest, aga vaevalt see väravavaht olema saab. Nii et mingit intriigi ju pole.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Hispaanias polegi ju liigakarikat. Hispaanias on Copa del Rey ehk maakeeli Hispaania karikas ning selle Real ja Ronaldo ka möödunud hooajal (2013-14) võitsid. 2014. aasta sisse mahtunud superkarika võitis linnarivaal Atletico.
                  Ah sa kurat, see minu kala. Mina mõtlesin liigakarika all seda liigavõitu. Aga noh minu jaoks need tiitlid parima valimisel väga ei loe.
                  Aga muidu sul aastaarvud valet pidi. 2014 võitis Real, 2013 Atletico.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                    Saan aru, et hakkasid sellest aastast jalgpalli jälgima
                    Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                    Ah sa kurat, see minu kala. Mina mõtlesin liigakarika all seda liigavõitu.
                    vend on alguses nii äksi täis, siis aga peab Hispaania liigat mingiks liigakarikaks ja kukub vabandama kohe. mine koju mees ja osta uus nimi endale

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                      vend on alguses nii äksi täis, siis aga peab Hispaania liigat mingiks liigakarikaks ja kukub vabandama kohe. mine koju mees ja osta uus nimi endale
                      Tegelt võiks ju hääletuse ikka uuesti avada, selleks on põhjuseid. Äkki siis võidaks Carlos Vela.
                      Kogu selle teema võtab kokku.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        vend on alguses nii äksi täis, siis aga peab Hispaania liigat mingiks liigakarikaks ja kukub vabandama kohe. mine koju mees ja osta uus nimi endale

                        Mida sa ajad? Mees/Naine kus su loogika on? Kui ma tegin vea, kas ma oleksin pidanud klähvima hakkama ja Maski näo täis sõimama, et ta mind parandas. Sain oma veast aru ja ütlesin, et tegin vea. Äksi olin täis sellepärast, et suht imelikku juttu ajas see Ronaldo fänn.

                        Ja ma ei saa aru, mis sul mu nimega on? Mille poolest jaalo on parem kui taimomees?

                        Kommentaar


                          #87
                          Kronoloogilises järjestuses:

                          Minu hüpoteetiline küsimus:

                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Küsiks uuesti juba reali teemas tõstatatud küsimuse. Kas õhtuti kodus oma karjäärile või eelnevale aastale tagasi vaadates mõtleb Neuer või keegi teine (peale ibra) tõsimeeli, et ta on parem jalgpallur kui Messi või Ronaldo? Või mõtlevad bayerni fännid, jättes oma poolehoiu kõrvale, et Neuer tõesti oli käesoleval aastal parem mängija kui Messi (jätame CR7 välja, sest ta trussikud ei meeldi kellelegi).

                          Ja noh, oleks Messi või CR7 sakslane, siis kas toimuks üldse sellist võrdlust? Auhind siiski individuaalne.
                          Eika vastus

                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Neuer vaatab 2014 aasta auhinnakapil MM kulda, liigatiitlit ja karikat, Messi vaatab tolmurulle. Ma ei näe põhjust, miks Neuer ei peaks ennast eelmise aasta põhjal kõvemaks mängijaks pidama.
                          ...
                          Minu vastu Eikale seoses karikatega...

                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ronny vaatab CL karikat, liigakarikat, CL hooaja goal-scoring recordeid ning irina shayki. 50-50. Oleks ronny eestlane, siis ajaks ikka päris närvi küll kui keegi tuleks mingist rahvuskoondisega saavutatud tiitlist rääkima. Oleks siis Neuer üksi kandnud MM-l, kuid ei kuulund isegi top 3 mängija kandidaadi hulka...
                          sinu full retard vastus minu postitusele, mis oli mõeldud eika väitele vastuseks pigem niisama norimiseks:

                          Saan aru, et hakkasid sellest aastast jalgpalli jälgima ja sinu arvates tuleks parim valida tiitlite võitude järgi.
                          ESITEKS: Ronaldo ei võitnud eelmisel hooajal liigakarikat. Tema arvele jäi lisaks CLile Supercopa (mis on üks suhteliselt ebaoluline karikas). Liigas jäädi kolmandaks.
                          TEISEKS: Kui vaadata tiitlite arvu ja tähtsust, siis oleks pidanud eelmisel aastal Ribery, kes võitis Bayerniga CLi, Bundesliga, Pokali ja siis Supercupi, mitte Ronaldo.
                          esiteks, eksisid ise faktiga ning teiseks kergelt puudulik arusaam sõnade taga peituvast mõttest.

                          Et järgmine kord siis hingame korra ikka sisse ja välja enne kui katusel ära laseme sõita.

                          Kommentaar


                            #88
                            Sitt auhind. Näe, mis muidu normaalsete foorumlastega iga aasta lõpus juhtub. MM-tiitli ja Meistrite Liiga võidab üldiselt see, kes rohkem väravaid lööb. Nüüd ei saa keegi enam midagi väga aru.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas taimomees Vaata postitust

                              Mida sa ajad? Mees/Naine kus su loogika on? Kui ma tegin vea, kas ma oleksin pidanud klähvima hakkama ja Maski näo täis sõimama, et ta mind parandas. Sain oma veast aru ja ütlesin, et tegin vea. Äksi olin täis sellepärast, et suht imelikku juttu ajas see Ronaldo fänn.

                              Ja ma ei saa aru, mis sul mu nimega on? Mille poolest jaalo on parem kui taimomees?
                              kuule tolgus. osta prillid endale ja mine vaata seda juttu kus sa kõvat venda üritasin mängida ja mingile ahvile ütlesid, et ta alles sellest aastast hakkas jalgpalli vaatama. peale seda aga hakkasid ise sellist kelbast tootma, nagu poleks sa ise kunagi jalgpalli vaadanud. ja mida vittu, vaata milline su nimi on. sul stiilitunnetus on täielik null ju. koolis kandsid ka aint halli värvi ja istusid kuskil esimeses pingis ve. mine õige küsi naistest kumb on kõvem nimi, kas jaalo või mingi taimomees

                              Kommentaar


                                #90
                                Öelge mulle parem, et milline tähtsus on üldse tiitlitel, kui see ei ole määravaks faktoriks BO saamisel?

                                2004 CL võitja meeskonnast on kellelgi mälestusi? Või äkki meenub keegi nendest mänijatest, kes eriliselt oleks hiilanud ja BO vääriline olnud? FC Porto! (tegelt oleks olnud, aga too mees ei löönud väravaid piisavalt)
                                Sitt näide ehk? Samal aastal võidab Kreeka EMi ja ikka pole kedagi, kes oleks väärt BO'd?

                                Ja BO antakse Andrei Shevchenkole, kuna AC Milan võitis maailma tugeivamas liigas Serie A's meistritiitli
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X