320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ballon d'Or (2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    no see vend ka ikka toodab normaalselt ja hakkab siin mingist kreekast jahuma. oli kreekal keegi superäss, kes teistest üle silma paistis aastaringselt ve? sul on homme tööpäev nagunii, mine magama või tee enne seda oma naine õnnelikuks

    Kommentaar


      #92
      Jätkan kohe ka vastas nähuga. Cannavarrole antakse BO puhtalt MM tiitli eest ja samas jäetakse maailma topscoorer Henry Buffoni järel kolmandaks. Tahaks et keegi tuletaks Ronaldo fännidele seda meelde, kui ta jääb ilma sellest nö. auhinnast. Ups..wait a second, nad ei ole ju kuulnudki Henry nimelisest Arsenali legendist, sest nad tegid esimesi sammukesi emme käe kõrval lasteaia poole, siis kui Henry Arsenalis mängis!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        #93
        Vastan nüüd rahulikult ja küsin mõned küsimused?
        1)
        Algselt postitas plastic'99
        Kas õhtuti kodus oma karjäärile või eelnevale aastale tagasi vaadates mõtleb Neuer või keegi teine (peale ibra) tõsimeeli, et ta on parem jalgpallur kui Messi või Ronaldo?
        Mida imelist on Messi või Ronaldo (+Ibrahimovic) teinud, et keegi ei võiks ennast nendest paremaks pidada?

        2)
        Algselt postitas plastic'99
        Või mõtlevad bayerni fännid, jättes oma poolehoiu kõrvale, et Neuer tõesti oli käesoleval aastal parem mängija kui Messi
        Miks sa arvad, et ainult Bayerni fännid arvavad, et Neuer oli sellel aastal väga hea ning väärib aasta parimaks saamist? Jah, mina olen Bayerni fänn ja arvan ka, et Neuer vääriks seda tiitlit, kuid ma olen ka Reali fänn ning mulle väga meeldib Ronaldo, aga ma arvan, et Neuer saavutas sel aastal Ronaldost rohkem nii individuaalselt kui ka meeskondlikult.

        3)
        Algselt postitas plastic'99
        Oleks ronny eestlane, siis ajaks ikka päris närvi küll kui keegi tuleks mingist rahvuskoondisega saavutatud tiitlist rääkima. Oleks siis Neuer üksi kandnud MM-l, kuid ei kuulund isegi top 3 mängija kandidaadi hulka...
        Neuer tassis ikka korralikult Saksamaad Al˛eeria vastu. Lisaks, ka eestlasena on võimalus maailma parima tiitel saada, sellejaoks peab normilt tegema. Näiteks oled kusagil 2.Bundesligas ja tassid meeskonna 1. BLi, vahet pole, mis positsioonil mängid.

        Kommentaar


          #94
          Vahet ei ole kui hea keegi oli, kuid 1 kuu jagu jalka mängimise eest ei tohiks kohe kindlasti keegi individuaalselt parimale mängijale mõeldud auhinda anda, eriti kui auhinna jagamisel arvestatakse tervet kalendriaastat.

          Kommentaar


            #95
            Jaalo, ma tõstsin meie vaidluse SIIA, et mitte seda teemat risustada. Las see jääda ikka Ballon d'Origa seotud asjade arutamiseks

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Vahet ei ole kui hea keegi oli, kuid 1 kuu jagu jalka mängimise eest ei tohiks kohe kindlasti keegi individuaalselt parimale mängijale mõeldud auhinda anda, eriti kui auhinna jagamisel arvestatakse tervet kalendriaastat.
              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
              Neuer tassis ikka korralikult Saksamaad Alžeeria vastu.
              Tegelikult oli tegu ainult ühe hea mänguga. Samas unustatakse ära kõik MMi tõelised kangelased nagu näiteks Navas, kes märksa parem väravavaht kui Neuer.

              Ja keegi siin tõi hea võrdluse Casillas 2010 vs Neuer 2014. Casillas tegi ikka oluliselt rohkem 2010. aastal kui Neuer 2014. aastal, aga tollal keegi isegi ei mõelnud, et ta võiks parima mängija tiitlit saada. Kuigi ta oli tol aastal maailma parim väravavaht, ei olnud ta maailma parim jalgpallur.

              Täna aga käib UEFA propaganda, et Neuer, kes on napilt maailma top5 väravavaht, saaks maailma parima mängija tiitli. Absurd!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                Vastan nüüd rahulikult ja küsin mõned küsimused?
                1)
                Mida imelist on Messi või Ronaldo (+Ibrahimovic) teinud, et keegi ei võiks ennast nendest paremaks pidada?
                ].

                1. Esiteks ma tõstatasin sellise veidi ilasema küsimuse stiilis, "kas mängija ise reaalselt arvab, et ta on parem kui messi/ronaldo". Lisaks täpsustasin, et Ibra siinkohal ei loe, sest tema kindlasti seda arvab. Mitte ei tõstnud ibrat ühele pulgale Krissu või Messiga.

                2. Su küsimusele aga ma vastama ei hakka, sest ei vääri küünlaid. Barca teemas on kutte küll, kes söögi alla ja peale topivad tõsiseid mancrushi ilminguid omavaid pilte shawty saavutustest.

                2)
                Miks sa arvad, et ainult Bayerni fännid arvavad, et Neuer oli sellel aastal väga hea ning väärib aasta parimaks saamist? Jah, mina olen Bayerni fänn ja arvan ka, et Neuer vääriks seda tiitlit, kuid ma olen ka Reali fänn ning mulle väga meeldib Ronaldo, aga ma arvan, et Neuer saavutas sel aastal Ronaldost rohkem nii individuaalselt kui ka meeskondlikult.
                ].

                2. Tegelikult ma ei arva, et ainult bayerni/Saksamaa fännid nii arvavad, aga suure tõenäosusega peavad muud fännid asisemaks kandidaadiks kedagi teist. Sul on õigus oma arvamusele ning nagu näha on sul liitlasi, sest muidu Neuer top 3 ei oleks. Fair enough.

                3)
                Neuer tassis ikka korralikult Saksamaad Alžeeria vastu. Lisaks, ka eestlasena on võimalus maailma parima tiitel saada, sellejaoks peab normilt tegema. Näiteks oled kusagil 2.Bundesligas ja tassid meeskonna 1. BLi, vahet pole, mis positsioonil mängid
                .
                1. Siin oli palju argumente stiilis "MM-i aasta". Ükski vend ei tassi kunagi tervet meeskonda.


                Ja kui Neuer oleks üksi saksamaa finaali kandnud, siis miks oli parima mängija tiitli valimisel Saksamaa meeskonnast esindatud Müller, kes sai teise koha, mitte Neuer?

                Igastahes, kõvad kutid kõik, aga karvane tunne on, et Neueril on enda parimaks pidamisel vähe rohkem viskit vaja.

                p.s. Sa ei pea mu kirjutatule vastama, sest mu algne eesmärk oligi kantud rohkem isekast soovist norida, mitte tõsise diskussiooni otsimisest teemadel kas blond on parem kui brünett.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ja kui Neuer oleks üksi saksamaa finaali kandnud, siis miks oli parima mängija tiitli valimisel Saksamaa meeskonnast esindatud Müller, kes sai teise koha, mitte Neuer?

                  Igastahes, kõvad kutid kõik, aga karvane tunne on, et Neueril on enda parimaks pidamisel vähe rohkem viskit vaja.

                  p.s. Sa ei pea mu kirjutatule vastama, sest mu algne eesmärk oligi kantud rohkem isekast soovist norida, mitte tõsise diskussiooni otsimisest teemadel kas blond on parem kui brünett.
                  Ma siiski vastan. Tegelikult oleks ka minu eelistuses Müller eespool kui Neuer, kuid kahjuks selles osas mul liitlasi polnud nagu näha.

                  Kommentaar


                    #99
                    Nii palju, kui on erinevaid kangelasi erinevatest meistrivõistlustest on ju raske kõiki mänge meenutada ja kindlasti pole me kõik näinud igat Messi, Ronaldo, või Neueri mängu. Ma kui vaataks sellise pilguga, et kui Messi ei mängiks, siis mis muutuks Barcas ja Argentiina koondises. Täpselt samamoodi sobib vaadata ka kahte teist kandidaati, aga kuna ma pole eriti palju salslaste jalkat jälginud, siis Neueri kohta ma ei oma üldse õigust rääkida! Ja ma isegi foorumit lugedes olen pannud tähele, et ei paku ka paljudele huvi La Liga, või üldse muud meistrivõistlused peale oma enda lemmik tiimi. See, et vaadata highlightse peale mänge ei anna tegelikku pilti sellest mida keegi suutis mängus head, või halba.

                    Igatahes; Mis on Barca ilma Messita? Kui ta oli vigastatud, siis Barca muutus täiesti keskpäraseks meeskonnaks, kes püüdis muuta oma mängu stiilis, et "saame ka Messita hakkama", aga ei õnnestunud see üldse ja lõpuks jäi Barca ilma ühegi suurema tiitlita. Kes jälgis Barca foorumit, siis märkas kähku, et iga Barca viik, või kaotus võrdus vastusega, et mehed hoiavad ennast MM'iks!
                    Ja iga üks võis märgata MM'il, et suuresti tänu Messile jõudis Argentiina finaali.

                    Kuna ma Neueri kohta ei suuda suurt kokkuvõtta, siis Ronaldo kohta ütlen lihtsalt. Ilma temata suudaks Real võita samu tiitleid edaspidigi ja Portugal ei suudaks võita ühtki suuremat tiitlit isegi 3 Ronaldoga!

                    PS. Reali gloryhunterid võivad mind nüüd täis tatistada, aga ma ei solva siin kedagi ja eriti mitte meeskonda Real. See on pigem isegi austuse välja näitamine minult Reali suhtes!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                      Ma siiski vastan. Tegelikult oleks ka minu eelistuses Müller eespool kui Neuer, kuid kahjuks selles osas mul liitlasi polnud nagu näha.
                      MMil olid Müller ja Neuer mõlemad head aga Müller on Bayernis see hooaeg rohkem tagaplaanil olnud, Neueri kasuks räägib hetkel see, et tema seljataha on ainult 3 väravat löödud Bundesliigas, mis on parim näitaja viie suurema liiga peale hetkel. Jah, kui arvestaks ainult MMi siis võiks vabalt ka Müller olla ja Ronaldo siis langeks üldse välja. Vaidlema ei viitsi hakata kes neist kolmest rohkem väärib, pole Messi ja Ronaldo tegemistega terve aasta jooksul kursis.

                      Lisaks, kui nüüd meenutan, siis meenuvad Neuerilt head tõrjed Portugali, Alzeeria, Prantsusmaa, Brasiilia vastu ja finaalis tegutses ka kindlalt, õelda, et ta ainult Alzeeria vastu hea oli nagu keegi mainis, on täielik BS.

                      Kommentaar


                        ronaldo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                          MMil olid Müller ja Neuer mõlemad head aga Müller on Bayernis see hooaeg rohkem tagaplaanil olnud, Neueri kasuks räägib hetkel see, et tema seljataha on ainult 3 väravat löödud Bundesliigas, mis on parim näitaja viie suurema liiga peale hetkel. Jah, kui arvestaks ainult MMi siis võiks vabalt ka Müller olla ja Ronaldo siis langeks üldse välja. Vaidlema ei viitsi hakata kes neist kolmest rohkem väärib, pole Messi ja Ronaldo tegemistega terve aasta jooksul kursis.

                          Lisaks, kui nüüd meenutan, siis meenuvad Neuerilt head tõrjed Portugali, Alzeeria, Prantsusmaa, Brasiilia vastu ja finaalis tegutses ka kindlalt, õelda, et ta ainult Alzeeria vastu hea oli nagu keegi mainis, on täielik BS.
                          Musta-puna-valged prillid
                          Müller Ronaldo asemel kui TOP3 on Ronaldo-Messi-Neuer? Enne saan ma soccerneti aasta postitaja tiitli, kui Müller Ronaltsist ette läheb.
                          Ning kuigi ma respekteerin Neuerit väga ja need vaadake-mis-ta-Schalkes-tegi jutud on ikka täielik pa*k minu arvates siis pean ikkagi tõdema, et Manuel tundub paar kraadi parem kui ta tegelikult on, sest tal on ümber üks maailma parim meeskond.

                          Kommentaar


                            David Luiz maailma sümboolses meeskonnas, käige perse, tõesti.

                            Kommentaar




                              Pühh jaalole.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                David Luiz maailma sümboolses meeskonnas, käige perse, tõesti.
                                täpselt minu mõte, mis kuradi valemiga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X