320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

17, liiga hilja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    17, liiga hilja?

    Kas 17 aastasel kes varem tegelenud 5 aastat jalgpalliga on mingit võimalust saada kõrgemale?
    Soovitage klubisi veel kuhu liituda.

    #2
    Kus liigas praegu mängid?
    Muidugi on võimalus kõrgemale saada, pead erinevate klubide juures testimas käima kuni leiad selle, kus on sobivaimad tingimused sinu jaoks.
    See, et mõned mängivad juba kusagil tippliigas 17-aastaselt, ei tähenda seda, et sul pole nüüd mingit võimalust proffiks saada. Vanus on lihtsalt number ja teistes riikides on kuidagi selline asi, et teismelised arenevad kiiresti. Vaata näiteks mõne riigi U-16 koondist ja näed seal habemikke.

    Kommentaar


      #3
      Hetkel ei mängi kusagil, kunagi väiksena mängisin liigades:
      E2.I
      D2.II
      Ei tea neist liigadest suurt midagi.

      Kommentaar


        #4
        Aga sa arvad, et sul on lootust? Ilmselt oleks kõige õigem kuhugi kõrgemas liigas mängiva klubi duublisse saada. Ja kui taset on piisavalt, küll siis ka üles poole saab.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          Ei teagi kas lootust on või mitte, ei oska ennast hinnata.
          Kuidas ma duublise saaksin? Lihtsalt ootan kuni treener pakub?

          Kommentaar


            #6
            Rimo Hunt on ehe näide, et sul on veel kõik võimalik. 26-aastaselt tuli mehel esimene koondise kutse kui ma ei eksi

            Ja jäta meelde; vahet ei ole kas sa usud või ei usu - sul on mõlemal juhul õigus.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas mcmace Vaata postitust
              Ei teagi kas lootust on või mitte, ei oska ennast hinnata.
              Kuidas ma duublise saaksin? Lihtsalt ootan kuni treener pakub?
              Kui sa treenid mõnes sellises meeskonna III tiimis, millel on duubel, siis pead duubli treeneriga ise rääkima. Kui treenid sellises meeskonnas, kus duublit pole, siis pead sihtklubi treenerite või noortetöö juhiga rääkima. Keegi niisama sind kusagilt põllult ülesse ei leia.

              Kommentaar


                #8
                Suured tänud!
                Eks ma üritan mingi klubi duublise saada ja sealt edasi tõusta.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas mcmace Vaata postitust
                  Suured tänud!
                  Eks ma üritan mingi klubi duublise saada ja sealt edasi tõusta.
                  Loe Mart Poomi elulooraamat läbi ja mõtle, kas oled valmis sama palju pingutama.

                  Kui pingutadki, siis on võimalik, et mängid veel Meistriliigas ja ehk mõnes välisklubiski kui annet ka on.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kas rahvaliigad on halb koht kust alustada?
                    Kas keegi klubisi oskaks soovitada kust proovida jne...?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas mcmace Vaata postitust
                      Kas rahvaliigad on halb koht kust alustada?
                      Kas keegi klubisi oskaks soovitada kust proovida jne...?
                      Kui tahad kõrgele jõuda siis rahvaliigas küll ei tohiks mängida. Sellises vanuses peaks juba vähemalt kolmandas liigas mängima, kuigi ka see jääb madalaks.
                      Soovitan sul jalgpall.ee lahti võtta ja sealt hakata liigade kaupa klubisid vaatama. Alusta näiteks esiliigast ja kirjuta endale sobiva klubi esindajale. Kui sinna meeskonda ei saa siis vaata näiteks esiliiga Bst jne.

                      Kommentaar


                        #12
                        Tegelikult kui sa ei ole pikka aega "competitive-footballi" mänginud siis üks hooaeg Rahvaliigas oleks täitsa hea isegi.
                        Jah tase on jama, aga saad mängutunnetust kasvõi natukene.

                        Kommentaar


                          #13
                          Proovi näiteks Kalevi duublisse.
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Tegelikult kui sa ei ole pikka aega "competitive-footballi" mänginud siis üks hooaeg Rahvaliigas oleks täitsa hea isegi.
                            Jah tase on jama, aga saad mängutunnetust kasvõi natukene.
                            Just see asi mul ongi, ma paaris klubis olen hetkel käinud proovimas ja seal pole hästi läinud kuna pikemat aega pole sellist järjepidevat trenni olnud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Eks ma üritan aga esiliigase ma vaevalt saan, aga loota võib.

                              Kas Sillamäe Kalevi või Tallinna Kalevi?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X