320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarkusel jäid täna munad koju. Tolmuahv.
    Salei samasugune, liinist stabiilselt 3 meetrit maas.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Sillamäe-Infoneti videokokkuvõte on raudselt senise hooaja kõige ägedam. Sürr.

      Kommentaar


        Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
        Sillamäe-Infoneti videokokkuvõte on raudselt senise hooaja kõige ägedam. Sürr.
        Tõsi, see võttiski mängu kokku

        Kommentaar


          On ka mõni hea põhjus nii hilja mängu pidamiseks? Teised meistriliiga mängud sel päeval kell 1900
          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
          Teispäeval algab mäng kell 21.00! Kas tõesti arvatakse, et pealtvaatajaid on liiga palju? Ime, et peatselt südaöösse mänge ei panda!

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            On ka mõni hea põhjus nii hilja mängu pidamiseks? Teised meistriliiga mängud sel päeval kell 1900
            Ma nägin selle mängu kohta reklaami "ööjalgpall" vms, ehk mõeldigi, et on lahe nii hilja mäng korraldada? CL on ka ju praktiliselt samal kellaajal.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Eks klubi peab midagi välja mõtlema. Kuid praegu käib kooli lõpu pingutamine ja täiskasvanud käivad enamasti tööl. Minu järgmise hommiku äratus on 4.45.

              Kommentaar


                Jalkaliit ei taha kuidagi tekitada olukorda, kus Tallinnas toimub üheaegselt 2 meistrisarja kohtumist. Nii lihtne ongi.

                Kommentaar


                  Et nagu parem olgu mõni mäng tühjade tribüünidega.

                  Kommentaar


                    Aga miks viriseda.Vaatan mängu 19 .00 Kadriorus ja 21.00 Kitsekülas.Mõnus ju.

                    Kommentaar


                      Kogu suve jooksul on üksikud mängud, mis algavad 20:45, esimese kiirpilguga vaadates hooaja jooksul veel 2 kohtumist sellised, mis algavad 21:00 (TAM-TUL, INF-SIL). Ülejäänud mängud on tavapärased 19:00/16:30 mängud, sekka ka mõni 14:00. Rahunege maha.

                      Jaan, minu tööpäevad algavad kõik kell 6:00, sekka ka varem, mitte kunagi hiljem ja ma töötan kuus päeva nädalas, puhkust mul ei ole (töötan peale Flora ka teisel töökohal, nagu sa isegi tead). Kõigil on omad isiklikud kannatused ja iga mängupäev ei sobigi igaühele, ei saagi kunagi sobima. Rahu.

                      That being said, mulle ka ei meeldi see 21:00 algav mäng. Mis teha?

                      -edit-
                      Värske info otse liidust:"Teisipäeval kell 21 algavate mängude põhjuseks on kokkulepe, mille järele ETV-s/ERR-is ja Postimehes toimuvad ülekanded ei tohi kattuda ja mis nädalasisestes voorudes ei anna muid lahendusi."

                      Ühesõnaga, tehniitšeskii vapross.

                      Kommentaar


                        Veel paar aastat tagasi Premium liigas võistkonda juhendanud mõni vana kooli mees töötab nüüd lausa neljandal liigatasandil ja see pole öeldud nende narrimiseks, vaid kirjeldamaks, kuidas asjad on.
                        Kas pohlak mõtles siin ainult Raikat või kedagi muud veel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Kas pohlak mõtles siin ainult Raikat või kedagi muud veel?
                          Zamogilnõi. Paberil Jõhvi Loko peatreener. Tegelikkuses... no viimati Dünamo vastu juhendas mehi platsiveerel Marašov.

                          Kommentaar


                            Mis me õppisime XIV voorult.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Sel nädalal selgus, et Maksuametil on hambus mõned korvpalliklubid ka selle hooaja eest, kus jätkuvalt maksti palka enamjaolt stipendiumi kujul. On kellelgi infot, kuidas jalgpalliklubides hetkel seis on?

                              Üleüldse, kollane ja uuriv ajakirjandus, välismaal on kombeks kõikide rahanumbreid lugeda, kes meie liiga kõige kõrgepalgalisemad mängijad siis on?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X