320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja veel.
    need kes siin kõvasti pooldavad liiga poolitamist hooaja keskel - siis te poleks näinud nõmme kaotust pärnus (ja nõmme treeneri lahkumist)....
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      ja veel.
      need kes siin kõvasti pooldavad liiga poolitamist hooaja keskel - siis te poleks näinud nõmme kaotust pärnus (ja nõmme treeneri lahkumist)....
      Noh, kui Kalju koosseisu Pärnu vasta vaadata, siis mindi ka mütsiga lööma

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Nüüd peaks küll olema kõigile selge, kellele relegatsiooniheitluses viimast kohta soovida
        Seda Flora duublit mõtled vä? Jajah, peaks jah. Neil oma mängijaid polegi ju. Graafik ei valeta, vaata ise.



        Herilasepesa minu poolt, Mjaasa. Kepi saite Pärnu käest täna. Pista ise sisse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Herilasepesa minu poolt, Mjaasa. Kepi saite Pärnu käest täna. Pista ise sisse.
          Salvestan Flora töötaja avalduse auhindade jagamiseks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Salvestan Flora töötaja avalduse auhindade jagamiseks.
            Reveraans.

            Kommentaar


              Ma ei tea, Tofoa tundus päris rahul olevat tänase Pärnu võidu üle

              PS. Kui toimuks hääletus, siis Pärnu fännid valiksid kolmikust Tammeka, Tulevik ja Paide kahtlemata kaks esimest.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Hellik Vaata postitust
                PS. Kui toimuks hääletus, siis Pärnu fännid valiksid kolmikust Tammeka, Tulevik ja Paide kahtlemata kaks esimest.
                Jääb ainult arusaamatuks, miks peaks Paide meeldima Tulevikust ja Tammekast enam?

                Markofkin, kas mu sõnad tegid sulle haiget või miks sa solvusid?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Markofkin, kas mu sõnad tegid sulle haiget või miks sa solvusid?
                  Oi ei. Tudengi graafik lihtsalt meeldis mulle väga ja siis ma üritasin (äpardunult, nagu näha) pisut... Kuidas see oligi? "Trollida"?

                  Kommentaar


                    Normaalsemas riigis tänane oleks kellelgi viimane hommik ametis.... Kas klubi töötaja tohib nõnda siis solvata teisi?
                    Ok, saan aru et keegi võib olla Viljandist pärit ja toetab kodukandi klubi... Aga on natuke nõme neid korduvaid ülereageerimisi lugeda...

                    Natukene nagu hayastan-style - neil ka kord ütled,et Ararat asub tegelikult Türgis ja et Musta Aia sõda on hatšikute-rafikute süü tegelikult - oi mis hakkab toimuma.......



                    Kui närvid läbi siis tuleb puhkus võtta ja/või ohtralt broomipulbrit võtta...

                    Loodan, et sellest saab su lemmiklaul......

                    https://www.youtube.com/watch?v=xaVvpF5XPY8

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                      Normaalsemas riigis tänane oleks kellelgi viimane hommik ametis.... Kas klubi töötaja tohib nõnda siis solvata teisi?
                      Ok, saan aru et keegi võib olla Viljandist pärit ja toetab kodukandi klubi... Aga on natuke nõme neid korduvaid ülereageerimisi lugeda...

                      Natukene nagu hayastan-style - neil ka kord ütled,et Ararat asub tegelikult Türgis ja et Musta Aia sõda on hatšikute-rafikute süü tegelikult - oi mis hakkab toimuma.......



                      Kui närvid läbi siis tuleb puhkus võtta ja/või ohtralt broomipulbrit võtta...

                      Loodan, et sellest saab su lemmiklaul......

                      https://www.youtube.com/watch?v=xaVvpF5XPY8
                      Normaalsemas riigis astuks juba ka jalgpalliliidu juht tagasi, kui liidu alla kuuluva klubi töötaja on siin niiviisi sõna võtnud, teisi solvanud ja selliseid pilte postitanud. Ja ka Urmas Kruuse võiks kogu selle pulli peale tagasi astuda. Maaelu värk ikkagi - Viljandi-Paide, herilased, hayan-style jne.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Puhas kuld. Kui soovijaid on, siis võib ju tänastele tavadele kohaselt laiemapõhjalise arutelu käima tõmmata. Sellest, kuidas foorumipostituste põhjal, mis kellegi meelest on ülereageerivad (või, noh, siinse keskkonna kohatise sisu kontekstis diskrimineerivad, häirivad, subjektiivsed, patroniseerivad, etseetera) võiks nõuda erinevate väljaannete ajakirjanike vallandamist ja nõnda edasi. Või selle kohta, kuidas pehmelt öeldes kahtlase taustaga ja minevikuga tegelinskid eri teemades üsna vabalt lõugu plagistavad ja üldist arvamust kujundavad. Ja nii edasi. On soovijaid?

                        -e-
                        Ülaltoodu oli retooriline küsimus. Minu herilasepesapostitus oli torge Mjaasale, kellega meil on pisuke kala kitkuda. Mjaasa sai, näikse, asjast aru ja küllap kasutab omal hetkel võimalust omapoolseks torkeks ja hea ongi ja nii asi käibki; aga siin mõned härrad võtavad koledasti südamesse ja siis heidavad ette, et ma võtvat koledasti südamesse. Kaunis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Nüüd peaks küll olema kõigile selge, kellele relegatsiooniheitluses viimast kohta soovida
                          Kas pead silmas Nõmme Kaljut? Isegi neil on keskmine 40% rohkem kui määrustik nõuab.
                          Kui Flora ja Paide välja arvata, siis tundub olevat negatiivne seos tulemuste ja KTM-ide hulga vahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            See polnud tudengi graafik.
                            Tõsi, vabandused autori gd77 ees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                              Normaalsemas riigis tänane oleks kellelgi viimane hommik ametis.... Kas klubi töötaja tohib nõnda siis solvata teisi?
                              Ok, saan aru et keegi võib olla Viljandist pärit ja toetab kodukandi klubi... Aga on natuke nõme neid korduvaid ülereageerimisi lugeda...

                              Natukene nagu hayastan-style - neil ka kord ütled,et Ararat asub tegelikult Türgis ja et Musta Aia sõda on hatšikute-rafikute süü tegelikult - oi mis hakkab toimuma.......



                              Kui närvid läbi siis tuleb puhkus võtta ja/või ohtralt broomipulbrit võtta...

                              Loodan, et sellest saab su lemmiklaul......

                              https://www.youtube.com/watch?v=xaVvpF5XPY8
                              Noh, minu Vaheri juttu kustutati ära Kalju teemas, see oli 'laimamine'...'double standard' ja tavaline ringkaitse...aga mis ikka, itaallne ettr kujutab ja möliseb!
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                On a side note: on nii palju asjad sellise jalgpalli riigis mis pole normaalsed, aga mis teha? Hakkan mõelda et pole vaja pettuma, kahjuks oleme ja jääme 'külalised', isegi kui kauaaegselt elanud ja keel suus. Ainult kiitus kuulatakse, see on mentaliteet.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X