320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andrei Stepanov (89/1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

    Algselt postitas DenissM

    Julgeksin isegi vaielda selle \"üles tuleku\" asjus... Vastupidiseid näiteid oih kui palju. Mehel peab viitsimist ja eneseusku olema, et tugevas konkurentsis vastu pidada. Kui seda pole, siis... siis oled duublis ja müügilehel Kuigi see müügileht pole iseenesest mingi eriline näitaja...

    Müügileht pole iseenesest mingi eriline näitaja? Minu meelest näitab ta nii mõndagi.
    1) sinuga ei olda rahul
    2) sinu tehinguga tahetakse teenida
    3) sa ei mängi enam nii hästi. see on muidugi Stjoopa puhul välistatud.

    ma arvan, et see on ikka üsna näitaja
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

      lisaksin veel neljanda kategooria-juhtkond on lihtsalt tainas ja ei tea mida teeb.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

        Algselt postitas dreyd


        lisaksin veel neljanda kategooria-juhtkond on lihtsalt tainas ja ei tea mida teeb.

        irw...seda varianti ma väga nagu ei usu ajalooga klubide puhul, neil kogemust selleks liiga palju. Nagu kuskil öeldi, siis on põhjendus selles, et treener on muutnud oma mängutaktikat ja ei näe Stepanovile enam kohta- sellel põhjusel on kõvemadki klubid häid mänijaid müünud.
        Ja imelikul kombel kummardavad Torpedo omanikud seda treenerit, kuigi ta midagi head näidanud pole....

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

          näed siis ikkagi on juhtkond tainas ja ei saa aru, et treener ja tema nägemus on suhkrust ja jahust ja maasikavahust

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

            Algselt postitas dreyd


            näed siis ikkagi on juhtkond tainas ja ei saa aru, et treener ja tema nägemus on suhkrust ja jahust ja maasikavahust

            Või sitast ja tatis ningi jopt-võimatist!
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

              Algselt postitas clever


              Algselt postitas dreyd


              lisaksin veel neljanda kategooria-juhtkond on lihtsalt tainas ja ei tea mida teeb.

              irw...seda varianti ma väga nagu ei usu ajalooga klubide puhul, neil kogemust selleks liiga palju.
              Oo, sa eksid. Tahad, toon näite Inglismaalt?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                Ma võin ka ühe näite inglismaalt tuua.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                  Sport-Ekspressile antud intervjuus väidab S.Petrenko, et Stjopa langes duublisse ainult mängulistel põhjustel.

                  Kas vastab tõele, et kui Eesti kaitsja Stepanov ei leia endale (uut) meeskonda, alustab ta hooaega duublis?

                  Vastab tõele.

                  Kus on siin loogika? Kas ei oleks õigem hoida teda nn. \'põhikoosseisu piiri peal\'?

                  Ma ütlen nii- Stepanov on professionaalse jalgpalluri näidis. Kuid asi pole tema inimlikes omadustes. Klubi poliitika on selline, et välismaalane peab olema peajagu kohalikest üle. Pealegi, minul kui treeneril on oma nägemus jalgpallist ja mängijatest. Ma valin neid, kes mulle rohkem sobivad. Muud ei midagi-selline on elu.

                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                    Algselt postitas Mayhem


                    Sport-Ekspressile antud intervjuus väidab S.Petrenko, et Stjopa langes duublisse ainult mängulistel põhjustel.

                    Kas vastab tõele, et kui Eesti kaitsja Stepanov ei leia endale (uut) meeskonda, alustab ta hooaega duublis?

                    Vastab tõele.

                    Kus on siin loogika? Kas ei oleks õigem hoida teda nn. \'põhikoosseisu piiri peal\'?

                    Ma ütlen nii- Stepanov on professionaalse jalgpalluri näidis. Kuid asi pole tema inimlikes omadustes. Klubi poliitika on selline, et välismaalane peab olema peajagu kohalikest üle. Pealegi, minul kui treeneril on oma nägemus jalgpallist ja mängijatest. Ma valin neid, kes mulle rohkem sobivad. Muud ei midagi-selline on elu.

                    mõistus pole ju enda teha nii et annan andeks talle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                      Mida siin andeks anda? Minu meelest treenerilt (kahjuks) väga mõistlikud põhjendused.

                      Selge, et võõrleegionär peab kohalikust ikka parem olema, et mängu saada ning kui mängija skeemiga päris hästi sobi ka, ongi müümine või halvimal juhul pingilistumine parim lahendus.

                      Ju siis ootab Petrenko tulevikus keskkaitsjatelt mingeid muid omadusi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                        A kui on ainult natuke parem, mitte peajagu, siis paneme pingile? Poogen see tulemus, peaasi, et on etniline puhtus (kusjuures on minu meelest tore, et Stjopat peetakse päris välismaalaseks)!
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                          Kui Torpedol hästi läks, oli ta piisavalt kohalikest üle sama treeneri arvates. Kohe niipalju, et üheks parimaks keskkaitsjaks Vene liigas kiputi mõnel pool nimetama. Ja nüüd järsku on oskused sisuliselt samade meestega võrreldes drastiliselt kukkunud.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                            Algselt postitas jyriöö


                            Kui Torpedol hästi läks, oli ta piisavalt kohalikest üle sama treeneri arvates. Kohe niipalju, et üheks parimaks keskkaitsjaks Vene liigas kiputi mõnel pool nimetama. Ja nüüd järsku on oskused sisuliselt samade meestega võrreldes drastiliselt kukkunud.
                            jajah teda kiideti ikka päris kõvatsi ju seal russimaal

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                              ..ja siis veel raisad krutivad hinna lakke, et Stjopal oleks raske edasi siirduda, selline käitumine ajab vihale küll, kuid hea meel, et vähemalt Opi sealt vähemalt minema sai. nüüd jääb veel üle ainult Jäägeril seal ebainimlikus klubis jageleda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andrei Stepanov?\'

                                Algselt postitas Jaan


                                A kui on ainult natuke parem, mitte peajagu, siis paneme pingile? Poogen see tulemus, peaasi, et on etniline puhtus (kusjuures on minu meelest tore, et Stjopat peetakse päris välismaalaseks)!
                                Natuke parem, palju parem - mis vahet siin on. Kui klubil ongi eesmärgiks välismängijate arvu vähendada, siis ei näe mina siin mingit ülekohust. Vastupidi, tänapäeval haruldane ning lausa tervitatav nähtus.

                                Seda, et Stjopale üritatakse lihtsalt sitta keerata, ei suuda uskuda. Milline oleks motiiv? Kui Stepanov tõesti nii hea mängija oli, siis leidub ka huvilisi, nii et probleemi pole. Ja hinnast.. ma arvan, et Torpedol pole vähimatki soovi lihtsalt palka maksta mängijale, kes platsile ei saa. Nii et küll ka see paika loksub.

                                Ja üleüldse, põhjused võivad olla hoopis muud, ega kõik ka ajakirjandusele ei räägita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X