320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    B alagrupp- ainult fännid. A alagrupp - kaks fännirühmitust.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #17
      paide ja tallinna kalev O_O .......

      Kommentaar


        #18
        Olgu mainitud, et Kalevile seda kohta rohkem pakuti, kui ise trügisime sinna. Uus fännirühmade valimise reegel on minu arust parim asi mis selle turniiriga tehtud, aga ju siis pole Vabariigi peal 10 aktiivsemat rühma kokku, kes tahaks palli taga ajada.

        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        paide ja tallinna kalev O_O .......
        Sa mängisid Infoneti eest, sa ei saa enam kunagi fänniturniiril kedagi kritiseerida

        Kommentaar


          #19
          no Infonetil vähemalt toimus ja toimub midagi võib-olla mitte nii väga aktiivselt nagu ntx suurematel ja kuulsamatel fännirühmitustel, aga siiski fänniklubi valib kuu parima ja autasustab ja Paides Tartuga käidud jne - Kalevi fänne ma nägin vaid korra sel aastal (kui Sa jõid teed 1 vooru mängul). Eriti hea näide 24.05.14 kui Tammeka fännid tegid Kalevi kodumängust hoopis Tartu kodumängu

          Aga soovin edu osalejatele! Eriti Kalju, Tammeka ja Flora fännidele

          Kommentaar


            #20
            lol @ Kalev, wtf @ Welco.

            Kommentaar


              #21
              Kurb jah,et osad loobusid. Samas positiivne,et kohtunike ja välja mõeldud (infonet) fännimeeskonnad osaleksid.
              Aga miks Welco ja Levadia ei osale`?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Kurb jah,et osad loobusid. Samas positiivne,et kohtunike ja välja mõeldud (infonet) fännimeeskonnad osaleksid.
                Aga miks Welco ja Levadia ei osale`?
                Levadia läks Nuvarossia turniirile....

                Sel aastal on 2 väljamõeldut - Paide ja Kalev Infonet oli eelmine aasta pmst sama mis sel aastal Paide/Kalev

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Levadia läks Nuvarossia turniirile....

                  Sel aastal on 2 väljamõeldut - Paide ja Kalev Infonet oli eelmine aasta pmst sama mis sel aastal Paide/Kalev

                  Nu varemalt on ju Paidel ikka päris fännid kohal käinud. Kalevil peaks minu teada olema 2 fänni , aga parem kui narva 0.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Nu varemalt on ju Paidel ikka päris fännid kohal käinud. Kalevil peaks minu teada olema 2 fänni , aga parem kui narva 0.
                    Kuidas seda öelda... Vaata, Narval on ka sel aastal fänne olnud - isiklikult nägin neid Jõhvis 2l korral, Sillamäel 2l korral, Tallinnas mängus FC Flora ja Kalju vastu. Häält tõesti ei tee ja pürot ka mitte, aga need on olemas.....

                    Paidega sel aastal oli selline lugu, et need käisid korra Narvas ja oligi kõik - olen juulis-oktoobris Paides mängudel käinud ja peale koolilaste kes karjusid PAIDE PAIDE ei olnud seal mingeid fänne


                    sek5225.jpg

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Nu varemalt on ju Paidel ikka päris fännid kohal käinud. Kalevil peaks minu teada olema 2 fänni , aga parem kui narva 0.
                      Defineeri palun oma mõiste päris fänn.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kalevil on muuseas loodud fännidele MTÜ, kus siis on toetajad end liikmesmaksu jms teemaga ära registreerunud. Kas see siis ei tee toetajateks kui isegi selline nüanss täidetud on nagu ametlik fännide MTÜ? Kuid tõsi ta on, et mängudel kadus toetamine ära, aga eks põhjust teavad toetajad ise.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Defineeri palun oma mõiste päris fänn.
                          Nu fännid kes käivad ka mängudel ja hetkel pidasin silmas neid,kes saavad ametlikult ka fänniturniirist osa võtta. mitte ei ole just selleks turniiriks kokku kühveldatud meeskond
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Nu fännid kes käivad ka mängudel ja hetkel pidasin silmas neid,kes saavad ametlikult ka fänniturniirist osa võtta. mitte ei ole just selleks turniiriks kokku kühveldatud meeskond
                            Koeru fännid käivad siis mängudel? Pole ma ühtegi Koeru fänni kuskil võõrsilmängul näinud.

                            Tõsi, kodumängul on rahvast palju, aga kas peaparandamist, ropendamist vastase ja kohtunike suunal nüüd ka päris fänluseks nimetada saab.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Koeru fännid käivad siis mängudel? Pole ma ühtegi Koeru fänni kuskil võõrsilmängul näinud.

                              Tõsi, kodumängul on rahvast palju, aga kas peaparandamist, ropendamist vastase ja kohtunike suunal nüüd ka päris fännluseks nimetada saab.
                              Sai saanud aru - see mida budu nimetab/peab õigeks ongi õige seega fännluse tipp ja üleüldse teiste asjade tipp asub ikka Koerus.

                              Budu ära ole nii kade!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Koeru fännid käivad siis mängudel? Pole ma ühtegi Koeru fänni kuskil võõrsilmängul näinud.

                                Tõsi, kodumängul on rahvast palju, aga kas peaparandamist, ropendamist vastase ja kohtunike suunal nüüd ka päris fänluseks nimetada saab.

                                Isegi sellel mängul olime kohal,kui kohtunik Rein IAFA Estonia ja Koeru mängu vilistasid. Narvas käisime 50ne kohalise bussiga. Kasakatega mängus oli meid kuskil 20 vaatamas. Tõesti kõigil välismängudel ei saa käia,kuna transport ei ole just odav. samas fänniturniirile on meil juba tellitud 50-ne kohaline buss.
                                Jah ka mina ei poolda seda kohtunike kallal ropendamist,kuigi teinekord lihtsalt kohtunik ise oma eksimustega mõlemale poole ajab fännid keema.Ja pigem on sellega seotud just nooremad fännid
                                Samas on Koeru Fännid ka aastatega viisakamaks läinud ja vastamängijatega on olnud vaid üks konflikt ja seda ka ainult Tarva duubli peatreeneri ja mängijate arust,kes ei soovi,et fännid laulavad ja ergutavad omasi!
                                Samas on kõikidel fännirühmitustel arenguruumi.
                                Aga üks pluss enamus pealinna klubide ees on meil see,et meie mängijatel on kellele mängida!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X