320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Mulle siin linnuke siristas kõrva, et ses ühes fännisatsis astuvad üles mehed kellest üks on suisa ML tasemel mänginud ja nüüd võtab rahulikumalt ühes kolmanda liiga tipumeeskonnas. Kolm pallurit tulevad neitel IV liiga ülemisest otsast, kellest üks tubli Maarjamaa pallivõlur on sellises imeliselt tehnilises alas nagu footvolley suisa Euroopa viiendaks tulnud! Ootame talt siis imelisi käärlööke ja veel imelisemaid väravaid!

    Kuna mul tulemussportlaste vastu astumiseks ligilähedasedki sporlikud oskused puuduvad, siis kavatsen nendega mängus lihtsalt lolli mängida Tegelt oluline on, et inimesed lihtsalt naudiksid seda vinget võimalust, mida EJL meile pakub! Kes tunneb rõõmu laulust, kes konkurentfännidega jauramisest, kes sporditiitlitest, kes niisama ringi laaberdamisest!
    Viitad Pärnule? Ei ole meil ühtegi meest väljakul, kes oleks mänginud meistriliigas, esiliigas, teises liigas ega kolmandas liigas. Ja neljas liiga on tõesti näitaja, sisuliselt sama tase, mis rahvaliiga tipus. Tean, kuna sealt me otse tulime. Siis peaks nii mõnigi mees ka end vaiksemaks võtma, kes siin häälekalt praegu sõna võtab. Footvolley meest võis sel hooajal päris palju staadionil mänge vaatamas näha muideks. Võiksid elus mõnda Eesti footvolley mängu vaatama ka minna, näeksid ära, mis puujalad seal on koos. Aga no peamine, et nutta ja halada saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mis sulle see kohtunike meeskond ette jääb? See meeskond ei osale. Ei mahu hinge, et 2 aastat tagasi suht puujalgadest kohtunikud turniiri kinni panid? Saa üle!
      Ühes asjas on Koeru fännidevõistkond kohe kindlasti maailma parim- vingumises ja hädaldamises, tänu sinule. Küll ei sobi üks, teine ega kolmas. Ole vahepeal vait, siis ei paista rumalus kohe välja.
      Rein, ma ütlesin ,et kui oleks valida soccerneti ja kohtunike vahel,siis minu eelistus on esimesed.
      Ja ära ole nii tagasihoidlik,kohtunike meeskond lihtsalt oli väga heal füüsilisel tasemel ja puujalgadest oli asi väga kaugel.
      Pigem vingud siin sina. lihtsalt selgita siis minusugusele rumalala,et kuidas on kohtunikud seotud fännindusega?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Pole küll õige teema, kuid väita, et kohtunikud on puujalad. Sul pole vist peaga kõik korras, Rein. Üleelmist aastat ei tea, kuid eelmisel aastal olite küll üks paremaid tiime, suht võimatu oli te vastu mängida (minul kui puujalal )
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Lauriisimo Vaata postitust
          Ise arvan , et jama et soccerneti tiim osaleb, see pole mingi õige fänni sats!
          Soccernet ei tahtnudki mängida. Aga mida sa teed, kui meeskonnad hüppavad alt ära? Ma pakkusin välja, et olgu ühes alagrupis siis lihtsalt üks tiim vähem, aga kohe tuli argument, et juba eelmisel aastal kurdeti vähest mänguaega. Seega et kõik võrdselt mängida saaksid, panevad korraldajad oma inimestest tiimi välja.

          Ent nagu korduvalt ja korduvalt siin juba toonitatud on, tehakse seda lihtsalt selleks, et teised mängida saaksid. Muidugi platsile minnakse lahingut andma, aga nagu öeldi, punkte ei koguta ja kui alagrupimängud mängitud, on roll täidetud. Ühe vähema võistkonnaga mängimine oleks sassi ajanud nii ajakava kui ka meeskondade võrdse koormuse/puhkuse suhte. Ürita mõista, et see oli hädakäik, et turniiri normaalne toimumine päästa.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ühes asjas on võib-olla tõesti Kalev teistest üle. Nimelt on meil 6 meest ligi 2-meetrised. Kui oskaks oma pikkust ära kasutada, oleks ka hüva.

            Kommentaar


              Algselt postitas kasper Vaata postitust
              soccernet ei tahtnudki mängida. Aga mida sa teed, kui meeskonnad hüppavad alt ära? Ma pakkusin välja, et olgu ühes alagrupis siis lihtsalt üks tiim vähem, aga kohe tuli argument, et juba eelmisel aastal kurdeti vähest mänguaega. Seega et kõik võrdselt mängida saaksid, panevad korraldajad oma inimestest tiimi välja.
              miks team azzurriga ühendust ei võetud?!?!?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                Ühes asjas on võib-olla tõesti Kalev teistest üle. Nimelt on meil 6 meest ligi 2-meetrised. Kui oskaks oma pikkust ära kasutada, oleks ka hüva.
                Ja need pikad või lühikesed fännid käisid sel hooajal mitmel Kalevi mängul?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ja need pikad või lühikesed fännid käisid sel hooajal mitmel Kalevi mängul?
                  Oh, ega ma lasteaiakasvataja pole ja kõigil järel pole käinud, seega täpselt ei tea. Isiklikult ikka sattusin mängudele. Aga jah, MTÜ fänniseltsi liikmed ja inimesed, kes iga aasta on käinud, seega ma arvan, et ei pea midagi rohkem seletama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                    Oh, ega ma lasteaiakasvataja pole ja kõigil järel pole käinud, seega täpselt ei tea. Isiklikult ikka sattusin mängudele. Aga jah, MTÜ fänniseltsi liikmed ja inimesed, kes iga aasta on käinud, seega ma arvan, et ei pea midagi rohkem seletama.

                    Kommentaar


                      Veel selline teadaanne:

                      kel homme pole kaasas väravavahisärki siis mul on 1 olemas ning hea meelega siis valmis laenatama!

                      Kommentaar


                        Ei meeldi selliste teemadega üldse teravat tõmmata, aga mis seos on Tallinna Kalevi toetamisel näiteks FC Tartu U19 eliitliiga meeskonna väravavahil, kes on kogu oma karjääri Lõuna-Eesti klubides veetnud?

                        Kommentaar


                          Vaatan, et Lauri on siin eile õhtul alkoholi kõvasti kuritarvitanud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vaatan, et Lauri on siin eile õhtul alkoholi kõvasti kuritarvitanud.
                            Kindlasti mitte, pole alkoholi sõber.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ei meeldi selliste teemadega üldse teravat tõmmata, aga mis seos on Tallinna Kalevi toetamisel näiteks FC Tartu U19 eliitliiga meeskonna väravavahil, kes on kogu oma karjääri Lõuna-Eesti klubides veetnud?
                              Usun,et mingi kolmandik mängijatest(fännidest) ei oska JK Kalevi esindusest 5te mängijat nimetada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Lauriisimo Vaata postitust
                                Kindlasti mitte, pole alkoholi sõber.
                                Ma olen ka viimased aastad täheldanud,et see alkohol on vaenlane mida aina hävitaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X