320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tunnistan üles

    Olen jenga torni esimeselt korruselt lammutama hakanud. Rohkem kui ühe korra.

    Ja praegu istun pimedas toas, kuna kõik pirnid on läbi põlenud ja ma ei viitsi uusi ostma minna.
    Last edited by Tanel; 03.12.14, 21:47.
    sigpic

    #2
    Käisin sanderosi sünnipäeval Flora särgiga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Käisin sanderosi sünnipäeval Flora särgiga.
      lohh.
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Nii lahjade asjadega esinete?
        Ma sittusin 9-10 aastaselt oma venelasest naabripoisi vedelat paska täis, üritades talle näkku peeretada kuna ta oli eelmine öö telgis mu sõbrale korduvalt näkku peeretanud.
        Kõige piinlikum asi mis minuga kunagi juhtunud on ja mis kohe kindlasti kunagi juhtuda saab.
        Vabandan traumeerimast.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Ma sittusin 9-10 aastaselt oma venelasest naabripoisi vedelat paska täis,
          natsionalist

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            natsionalist
            Ma ei tea miks, aga see on kõige rohkem nalja teinud postitus/vastus mida ma enda soccerneti ajaloo jooksul lugenud olen
            Aitäh!

            Kommentaar


              #7
              Tunnistan, et Jasper on pärisinimene.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                "Should I admit that a slutty bitch was my first smash?"
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #9
                  Kammisin eile gravitybongi ja läksin reaalselt lolliks.
                  Gravity on see kui võtad suure platstpudeli, lõikad põhja ära ja võtad ämbri ning paned vett täis. Siis paned pudeli sisse, korgi asemel hõbepaberi koos hkm tubakaga ning seejärel annad tubakale tuld ja tõmbad aeglaselt pudelit üles kuni pudel on tossu täis ja siis tõmbad ära selle.

                  Ühesõnaga enne olen ka teinud, aga aasta-kahene paus oli sees ja "tripp" oli selline nagu Mõnuagendi jagatud jutt kus see tüüp rääkis, et teda brainwashiti enne Tallinna TV-s esinemist. Jõudsin juba kõik asjad ära mõelda mida ma enam ei tee (kui normaalse mõistusega üles ärkan) ja mida tegema pean.
                  Järeldasin, et peaks vähem vaidlema oma teooriatest inimestega ning rohkem oma elu elama. Kui tõesti hakkab maailmas kõik peesse kisuma tulen tagasi selle teema juurde kuid nii kaua - ei aitäh. Ma olin lihtsalt täiesti peast lolliks läinud ning ainult üks kord varem on elus selline tripp olnud ja seda ka mitte popsuga. Scary as fuck ja tänan Jumalat, et kõik korras on

                  Enne kui popsumehed hakkavad seletama, et nii noorelt ei tohiks teha - ma olen sellega nõus, kuid 4-5 aastat tehtud ja tolerants on päris kõrge, ei tea mis eile juhtus. Liiga suur hit ja liiga karm üle mõtlemine.

                  Aitäh lugemast, haha

                  Kommentaar


                    #10
                    Sinu kirjutisi lugedes võib öelda, et pöördumatud kahjustused on juba tekkinud. Seletab mõndagi, ausalt öeldes.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ei ole nii hull seis.
                      Ega inimene netis ei ole sama mis päriselt. Sellise järelduse põhjal ei tohiks ma ainuke olla siin foorumis.

                      Lihtsalt mõtlesin, et jagan siganaljakaga juhtumi, sest kui ma praegu eilset oma peas analüüsin siis tuleb paratamatult muie näole

                      Kommentaar


                        #12
                        sittagi ei viitsi teha
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina jätsin kohvikoore terveks päevaks külmkapist välja.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Mina jätsin kohvikoore terveks päevaks külmkapist välja.
                            Läks uuesti kasutusse ka? Vot see oleks ülestunnistus.

                            Tegelikult võiks mõned lahked hinged üles tunnistada selle, et nad suvepäevadel mu kilose salati ära sõid.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma arvasin, et see oli soccerneti poolt ostetud vms, et suur salat liha kõrvale ja noh kõik võtsid, siis võtsin ka.

                              Aga läks kasutusse ikka. Ära ei surnud ja paha pole ka veel hakanud.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X