320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    miks ma ei hiuja!

    mul üks sõber ei ärganud küll selle peale, et tema tüdruk huijas. aga selle peale, et ühe teise homie tüdruk küsis peo finaalis kolmandalt homielt anaali. kuivalt. "magaja" istus toimingu ajal kramplikult, et mitte olla cock-block ja soovide täitja kõndis mõnda aega imelikult.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Ma olen maist kuni septembrini suht alkohoolik, kaineid päevi on vähem kui heas olekus päevi, kõige halvem, või siis just hea, on see, et ma suudan juua korralikult kolme-neljani öösel ja siis kell 7-8 tööle minna ja 9 tundi ära kannatada, aga mu hipi mentaliteet vajab suvel chillimist ja võimalikult vaba elu, küll mu keha pimeda perioodi ajal taastub. Nii on see viimastel aastatel kujunenud, aga ei kahetse ka midagi, elu on lühike, mõni nimetab seda elu hävitamiseks, aga mina vaatan asja veidi teistmoodi.

        Kommentaar


          Ma olen nõrk inimene v ma ei tea, pole hommikuinimene v ma ei tea raisk. Tegin eile cheat day, mõtlesin, et järgmisest nädalast proovin nagu 2x päeva jooksmas käia ja mõni päev ka rühmatreeningusse minna. Läksin magama ja olin tänase päeva suhtes suht excited, et kohe und ei tulnud. mingi 1.30 jäin magama, plaan oli ärgata 8st ja teha üks kerge tiir ümber harku järve, nii mingi 7-8km, siis teha kerge hommikune eine ja seedida ja 11st bodypumpi ja pärast tööle ning peale tööd veel jooksma minna ja siis homme jälle nagu 2x päeva jooksma. hommikul kerge jooks äratuseks ja õhtul mõtestatud treeningkava järgne jooks.

          Aga jah, 8st oli äratus aga üldse ei tahtnud üles tõusta. mitte kuidagi, voodis lebasin mingi 9ni kuni jäin uuesti magama ja ärkasin 12st....siis ei jäänud muud midagi teha, kui hommikusöök ja tööle. Suht pettunud endas, nõrk inimene. Tea kas homme suudan paremini. Täna siis muidugi tegin jälle jäätise ja sõin paki picoballasi....energiat peaks nüüd olema küll. Näis kuidas homne päev läheb.

          v on kellegil nippe kuidas hommikul kohe üles tõusta ja välja ajada end?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ma olen nõrk inimene v ma ei tea, pole hommikuinimene v ma ei tea raisk. Tegin eile cheat day, mõtlesin, et järgmisest nädalast proovin nagu 2x päeva jooksmas käia ja mõni päev ka rühmatreeningusse minna. Läksin magama ja olin tänase päeva suhtes suht excited, et kohe und ei tulnud. mingi 1.30 jäin magama, plaan oli ärgata 8st ja teha üks kerge tiir ümber harku järve, nii mingi 7-8km, siis teha kerge hommikune eine ja seedida ja 11st bodypumpi ja pärast tööle ning peale tööd veel jooksma minna ja siis homme jälle nagu 2x päeva jooksma. hommikul kerge jooks äratuseks ja õhtul mõtestatud treeningkava järgne jooks.

            Aga jah, 8st oli äratus aga üldse ei tahtnud üles tõusta. mitte kuidagi, voodis lebasin mingi 9ni kuni jäin uuesti magama ja ärkasin 12st....siis ei jäänud muud midagi teha, kui hommikusöök ja tööle. Suht pettunud endas, nõrk inimene. Tea kas homme suudan paremini. Täna siis muidugi tegin jälle jäätise ja sõin paki picoballasi....energiat peaks nüüd olema küll. Näis kuidas homne päev läheb.

            v on kellegil nippe kuidas hommikul kohe üles tõusta ja välja ajada end?

            Just fucking do it. Esimesed 5 min on unine kannatus. Pärast seda juba nauding. Don't be a pussy!

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Ma olen maist kuni septembrini suht alkohoolik, kaineid päevi on vähem kui heas olekus päevi, kõige halvem, või siis just hea, on see, et ma suudan juua korralikult kolme-neljani öösel ja siis kell 7-8 tööle minna ja 9 tundi ära kannatada, aga mu hipi mentaliteet vajab suvel chillimist ja võimalikult vaba elu, küll mu keha pimeda perioodi ajal taastub. Nii on see viimastel aastatel kujunenud, aga ei kahetse ka midagi, elu on lühike, mõni nimetab seda elu hävitamiseks, aga mina vaatan asja veidi teistmoodi.
              Tere tulemast klubisse. Põdema ei pea, olen su vaimne hingesugulane ja nii mõnigi veel siin foorumis tundis ilmselt ennast ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Just fucking do it. Esimesed 5 min on unine kannatus. Pärast seda juba nauding. Don't be a pussy!
                Ma pigem soovitaks hommikut alustada seksiga või onaneermisega ja kohvi pole vajagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Ma olen nõrk inimene v ma ei tea, pole hommikuinimene v ma ei tea raisk. Tegin eile cheat day, mõtlesin, et järgmisest nädalast proovin nagu 2x päeva jooksmas käia ja mõni päev ka rühmatreeningusse minna. Läksin magama ja olin tänase päeva suhtes suht excited, et kohe und ei tulnud. mingi 1.30 jäin magama, plaan oli ärgata 8st ja teha üks kerge tiir ümber harku järve, nii mingi 7-8km, siis teha kerge hommikune eine ja seedida ja 11st bodypumpi ja pärast tööle ning peale tööd veel jooksma minna ja siis homme jälle nagu 2x päeva jooksma. hommikul kerge jooks äratuseks ja õhtul mõtestatud treeningkava järgne jooks.

                  Aga jah, 8st oli äratus aga üldse ei tahtnud üles tõusta. mitte kuidagi, voodis lebasin mingi 9ni kuni jäin uuesti magama ja ärkasin 12st....siis ei jäänud muud midagi teha, kui hommikusöök ja tööle. Suht pettunud endas, nõrk inimene. Tea kas homme suudan paremini. Täna siis muidugi tegin jälle jäätise ja sõin paki picoballasi....energiat peaks nüüd olema küll. Näis kuidas homne päev läheb.

                  v on kellegil nippe kuidas hommikul kohe üles tõusta ja välja ajada end?
                  Selline koormus 6,5h une pealt? Selleks peavad küll teatud eeldused olema, mida keskmisel inimesel ei ole. Sa võid nii mõned korrad teha, aga regulaarselt nii välja ei vea.

                  Nipp on see et maga normalne uni täis, siis ei ole raske ärgata ka. Ja igasugu öövahetused ei ole valgele inimesele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ma pigem soovitaks hommikut alustada seksiga või onaneermisega ja kohvi pole vajagi.
                    Eks see oleneb naisest, sest ma arvan, et mõni mimm lööb sulle panniga vastu pead kui sa teda regulaarselt hommikul kell 8 millegagi torkima hakkad. Ja no kui naine kõrval, siis võib tekkida arusaamatusi kui ta silmad lahti teeb ja mees kõrval iga hommik aega iseendale võtab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Ma olen maist kuni septembrini suht alkohoolik, kaineid päevi on vähem kui heas olekus päevi, kõige halvem, või siis just hea, on see, et ma suudan juua korralikult kolme-neljani öösel ja siis kell 7-8 tööle minna ja 9 tundi ära kannatada, aga mu hipi mentaliteet vajab suvel chillimist ja võimalikult vaba elu, küll mu keha pimeda perioodi ajal taastub. Nii on see viimastel aastatel kujunenud, aga ei kahetse ka midagi, elu on lühike, mõni nimetab seda elu hävitamiseks, aga mina vaatan asja veidi teistmoodi.
                      Sa ei ole alkohoolik. Kõik on okei.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        v on kellegil nippe kuidas hommikul kohe üles tõusta ja välja ajada end?
                        Telefon rõveda äratusega eemale, niiet pead voodist välja tõusma. Armee õppetundide soovitus on seejärel kohe tuleb voodi ära teha, korralikult. See annab kasvõi alateadvusesse tunde, et oled juba millegagi hakkama saanud ja päevaga on positiivsem edasi minna.

                        Ja õhtul on mõnus pugeda korralikult tehtud voodisse...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Just fucking do it. Esimesed 5 min on unine kannatus. Pärast seda juba nauding. Don't be a pussy!
                          "Just fucking do it! "

                          Tootis, aitäh.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Esimese hooga lugesin "Blacked"

                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Slogan sobiks ka neile pmst.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Tra. Ja ma naiivselt hakkasin tööl googeldama, mida tähendab Blacked. Fuhhjuu, Mr Booob!
                                Sa hakkad vanaks jääma..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X