320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Tegelikult võiks mõned lahked hinged üles tunnistada selle, et nad suvepäevadel mu kilose salati ära sõid.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Läks uuesti kasutusse ka? Vot see oleks ülestunnistus.

      Tegelikult võiks mõned lahked hinged üles tunnistada selle, et nad suvepäevadel mu kilose salati ära sõid.
      Ma vist sõin ka sealt.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ma arvasin, et see oli soccerneti poolt ostetud vms, et suur salat liha kõrvale ja noh kõik võtsid, siis võtsin ka.

        Aga läks kasutusse ikka. Ära ei surnud ja paha pole ka veel hakanud.
        Kõlab ja loogiliselt, et ainus asi, mida Soccernet grilli juurde ostab, on kilo salatit.
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Kõlab ja loogiliselt, et ainus asi, mida Soccernet grilli juurde ostab, on kilo salatit.
          Oot, kas sa said ise ka sealt üldse midagi?
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            #20
            No igatahes kõrvalt vaadates paistis maitsvam salat olema kui see mis selveri põrandale maha jäi...
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Ma olen kapi-jaalo ning olin 2005-2010 ManU toetaja (Ronalts lahkus ja aasta pidasin vastu veel).
              Naasen kui Cristiano läheb tagasi.

              Ei oodanud hetke millal United sellise mängu teeb, aga kuna bandwagonid hakkavad varsti täiel kiirusel liikuma siis otsustasin ka peale hüpata.

              Aitäh.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Ma olen kapi-jaalo ning olin 2005-2010 ManU toetaja (Ronalts lahkus ja aasta pidasin vastu veel).
                Naasen kui Cristiano läheb tagasi.

                Ei oodanud hetke millal United sellise mängu teeb, aga kuna bandwagonid hakkavad varsti täiel kiirusel liikuma siis otsustasin ka peale hüpata.

                Aitäh.
                Millal sa seda tunnistad, et sulle meeldib poisse musitada?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas messineuer12 Vaata postitust
                  Millal sa seda tunnistad, et sulle meeldib poisse musitada?
                  Nii kibeled? Küsi parem otse et kas Amos tahab suga välja tulla või mitte, sellepärast pole ju vaja hakata varikontot tegema...nagu Märgatud Ükskõikmiseestikohas juba...

                  Ole julgem! Tolerantsus on aasta teema! Isegi kui saad eitava vastuse, siis pärast 30 aastat kahetseda on ju veel hullem.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma ei oska teha mannaputru nii, et see põhja ei kõrbeks.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      noob.

                      Kommentaar


                        #26
                        Tunnistan ülesse, et päris mitu korda aastas võtan youtubes ette mõned Zidane compilationid ja naudin. Kellel praegustest aktiivsetest mängijatest on nii hea esimene puude, petvalt flegmaatiline pallikäsitlus ja vajadusel tasemel killer instinct? Tuleb ainsana silme ette Berbatov aga tema on selgelt tase madalam. Ahjaa, ma veel Barca fänn ka

                        Enjoy!

                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                          Kellel praegustest aktiivsetest mängijatest on nii hea esimene puude, petvalt flegmaatiline pallikäsitlus ja vajadusel tasemel killer instinct?

                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Pogbavideod
                            Ja mina eeldasin, et Tofuul tuli aususehoog peale ja tunnistab üles, et tema ongi tegelikult aktiviseerunud kasutaja Gay Fish

                            Kommentaar


                              #29
                              ei ole siis vä

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Ja mina eeldasin, et Tofuul tuli aususehoog peale ja tunnistab üles, et tema ongi tegelikult aktiviseerunud kasutaja Gay Fish
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ei ole siis vä
                                Asjatu laim.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X