320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kle see on siililegi selge, et sina. Ära aja tagasi ja ole mees ja tunnista üles.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Kle see on siililegi selge, et sina. Ära aja tagasi ja ole mees ja tunnista üles.
      Absoluutne laim.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #33
        Kardan lennata.

        Õigemini lennuki tõusmisel ja väiksemagi turbulentsi puhul tekib hirm. Jubevastik tunne.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Ma ei karda, aga mulle ei meeldi lennata.
          Turbulentsi puhul lohutan ennast sellega, et minust ei sõltu midagi ja mida muuta ei saa, selleparast ei ole mõtet muretseda.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #35
            Õnneks mingit paanikahoogu ei teki ja kõige hullem on tõusu ajal, mis kestab tavaliselt mingi 5 minutit. Aga sel hetkel on ikka väga imelikud tunded. Üldse viimasel ajal olen tähele pannud, et kõrguses olemine ei tekita just parimaid emotsioone.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #36
              Mul selles suhtes huvitav, et ma kardan kõrgust päris palju (eriti kui pean pmst otse alla vaatama) + ma millegipärast alati vaatan ka ehitiste konstruktsioone stiilis "Mingi vana maja? Mingi liikuv osa? - that's bad". Sellepärast on ka lõbustusparkide suured vinged atraktsioonid minu jaoks pigem surmahirmu tekitavad kui lõbusad.
              Lennukiga samas sõita on täiesti ok. Päris palju (natuke üle 20ne on minu jaoks palju) viimasel 2 aastal uuele lennukile astunud ning kogu selle aja peale ühe korra kergelt junn jahedaks läinud - õhkutõusu ajal tuli vabamaandumine 2ks sekundiks (Taani linnade vahelisel liinil). Aga see oli üleüldine wtf terves lennukis nagunii seega vast norm ja see tunne polnud ka nii hirmus kui Oleviste kiriku tornis olek.

              Kommentaar


                #37
                Toidan oma lemmikteemat edasi.

                Nimelt olen autonduses, autoremondis, autokunstis kui sellises ilmselt kõige mökum inimene maailmas. No sittagi autodest ei tea ja pole nagu üldse huvi elus olnud. Minu jaoks on auto puht sõiduvahend ning kui midagi teeb imelikku häält või liigutust, siis küsin kas isa käest nõu või targemate meeste käest nõuandeid.

                Niisiis varasemalt sel nädalal viisin auto vasaku esirattalaagri vahetuseks. Töömees ütles, et varsti on parem ka tuksis. Samas soovitas siis klotsid ka esiratastel vahetada. Ma nüüd mõtlen, kas ta sai mingeid muid klotse mõelda peale piduriklotside?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #38
                  Mina ei julgeks seal ujuda.

                  It's a world first in Nine Elms: sky pool to be suspended 10-storeys high between two apartment blocks

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                    Niisiis varasemalt sel nädalal viisin auto vasaku esirattalaagri vahetuseks. Töömees ütles, et varsti on parem ka tuksis. Samas soovitas siis klotsid ka esiratastel vahetada. Ma nüüd mõtlen, kas ta sai mingeid muid klotse mõelda peale piduriklotside?
                    Pooltelje sisemised klotsid.
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas mongol Vaata postitust
                      Pooltelje sisemised klotsid.
                      Ära aja kaaskodanikku segadusse. Poolteljel on sisemised (ja välimised) otsad, mis võivad vahetust tahta, aga klotsidena ei saa muud varianti olla, kui piduriklotsid.
                      Igasuguse slängi eest muidugi pead ei tahaks anda...

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas kastjan Vaata postitust
                        Ära aja kaaskodanikku segadusse. Poolteljel on sisemised (ja välimised) otsad, mis võivad vahetust tahta, aga klotsidena ei saa muud varianti olla, kui piduriklotsid.
                        Igasuguse slängi eest muidugi pead ei tahaks anda...
                        Trust me, i'm an engineer. Asuvad stabika kondi ja sidurikorvi vahel.

                        Aga üldiselt thanks captain.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          #42
                          Tunnistan üles, et teen ka vahel nii

                          Kommentaar


                            #43
                            Mul on oskendamiseni siiber sellest immigratsiooni teemast offtopicust, kuid ikka ja jälle loen kõikide postitused läbi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Mul on oskendamiseni siiber sellest immigratsiooni teemast offtopicust, kuid ikka ja jälle loen kõikide postitused läbi.
                              Ma luban endale, et ma ei sekku sinna. Aga ikka.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                #45
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X